Fa
Piłkarze lidera IV ligi, Chemika Moderatora Bydgoszcz.
Piłkarze lidera IV ligi, Chemika Moderatora Bydgoszcz. Tomasz Czachorowski
Piłkarze lidera IV ligi Chemika Moderatora Bydgoszcz wyjazdu do Rypina na pewno nie będą wspominać mile.

Podopieczni Piotra Gruszki przegrali na boisku Lecha Rypin 0:2 (gole strzelili Szymon Moszczyński 37 i Radosław Lewandowski 85).

I była to trzecia porażka w tym sezonie Chemika Moderatora. A poza tym Lech przerwał serię 25 ligowych meczów z rzędu bydgoszczan z minimum jednym strzelonym golem.

Niepowodzenia bydgoszczan do końca nie wykorzystała Kujawianka Izbica Kujawska, która grał godzinę wcześniej. Mimo że do przerwy prowadziła z Notecianką Pakość różnicą dwóch goli, wywalczyła tylko punkt (2:2).

Na siedem kolejek przed końcem rozgrywek Chemik Moderator ma tylko punkt przewagi nad Kujawianka (ale jeden mecz więcej do rozegrania).

Tuż za tą dwójką jest KP Polonia Bydgoszcz (4 punkty straty do Chemika), która w w 27. kolejce w sobotnie przedpołudnie wygrała z Wisłą Nowe 3:1 (Patryk Podolski 18, Łukasz Nowak 45+3, Lucky Ekwueme 90 - Michał Pokora 76).

Polonia straciła pierwszą bramkę od 525 minut, ale wiosną jest niepokonana.

Sportowe Podsumowanie Weekendu - odcinek 52.