MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zawisza remisuje bezbramkowo w Bielsku-Białej

W niedzielnym wyjazdowym meczu Zawisza zremisował w Bielsku Białej 0:0. Wynik sprawiedliwy, bo obie drużyny miały swoje okazje strzeleckie. M.in. Fabian Pawela w 7 minucie z dwóch metrów (obronił nogami Wojciech Kaczmarek) i Bernardo Vasconcelos w 90+1 minucie z 7 metrów (wybronił Richard Zajac).<!** reklama>

To pierwsze spotkanie w tym sezonie z udziałem piłkarzy Zawiszy, w którym nie strzelono żadnego gola.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz 0:0.

Podbeskidzie: Richard Zajac - Mateusz Kupczak, Dariusz Pietrasiak, Bartłomiej Konieczny, Błażej Telichowski - Damian Chmiel (56 Aleksander Jagiełło), Adam Deja (46 Rudolf Urban), Dariusz Łatka, Dariusz Kołodziej (66 Sebastian Bartlewski), Piotr Malinowski - Fabian Pawela.

Zawisza: Wojciech Kaczmarek - Igor Lewczuk, Paweł Strąk, Andre Micael, Sebastian Ziajka - Jakub Wójcicki (90 Wahan Geworgian), Hermes, Kamil Drygas, Michał Masłowski, Piotr Petasz (46 Luís Carlos) - Bernardo Vasconcelos.

Żółte kartki: Deja, Chmiel, Kupczak, Malinowski - Strąk, Andre Micael.

Sędziował: Marcin Borski (Warszawa).

Więcej o meczu Zawiszy i 20. kolejce T-Mobile Ekstraklasy w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Expressu Bydgoskiego".