Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Nadarzyn

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Nadarzyn-ulice: Aleja Katowicka, Babiego Lata, Graniczna, Karmelowa, Kościuszki, Krucza, Kryształowa, Kubusia Puchatka, Makowa, Małego Księcia, Morelowa, Mszczonowska, Promienna, Sęczkowa, Starowiejska, Szyszkowa, Świerkowa, Tulipanowa, Wiśniowa, Zielonej Łąki, Żółwińska. Stara Wieś-ulice: Bajkowa, Baśniowa, Calineczki, Krokusowa, Srebrna, Starowiejska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Frania

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

182 (34,02%)

Eugeniusz Kazimierz Kucharski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO

353 (65,98%)

Okręg 2

Nadarzyn-ulice: Akacjowa, Błońska, Fiołkowa, Leśna, Maciejki, Malwy, Mała, Modrzewiowa, Nad Mrówką, Plantowa, Podleśna, Pruszkowska, Wierzbowa, Wiosenna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Dołęga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPRA

128 (22,15%)

Wiktor Zdzisław Cieślak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

115 (19,90%)

Tomasz Siwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO

310 (53,63%)

Adrian Duszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIEDZMY A

25 (4,33%)

Okręg 3

Nadarzyn-ulice: Czekoladowa, Komorowska, Księżycowa, Mazurska, Poprzeczna, Sitarskich, Turystyczna, Warszawska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Dębska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPRA

158 (49,22%)

Danuta Wacławiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO

163 (50,78%)

Okręg 4

Nadarzyn-ulice: Bociania, Kajetanowska, Kościelna, Krótka, Kwiatowa, Plac ks. J. Poniatowskiego, Pogodna, Polna, Poświętna, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Zarzewie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Zdzebel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO

199 (60,49%)

Adam Sławomir Słowik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI NADARZYN

130 (39,51%)

Okręg 5

Nadarzyn-ulice: Bukowa, Bukszpanowa, Cedrowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Kalinowa, Kasztanowa, Leszczynowa, Liliowa, Lipowa, Narcyzowa, Niezapominajki, Orzechowa, Sosnowa, Stokrotki, Storczykowa, Wrzosowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Kalinowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPRA

179 (33,84%)

Joanna Irena Kaźmierowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (11,91%)

Andrzej Stefan Wasilewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO

287 (54,25%)

Okręg 6

Strzeniówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Erwin Kuczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPRA

95 (18,70%)

Grzegorz Stanisław Lenart

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (17,13%)

Andrzej Pietrzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO

326 (64,17%)

Okręg 7

Wolica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Sikora

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

180 (33,83%)

Jacek Żukowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO

352 (66,17%)

Okręg 8

Walendów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Makowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

90 (28,48%)

Krzysztof Paweł Burakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO

226 (71,52%)

Okręg 9

Kajetany + Szamoty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Jan Borkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPRA

209 (33,66%)

Elżbieta Kościelnicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO

412 (66,34%)

Okręg 10

Rusiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Jerzy Nowkuński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPRA

234 (34,82%)

Tomasz Robert Bęza

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

115 (17,11%)

Marcin Paweł Karczmarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO

323 (48,07%)

Okręg 11

Stara Wieś, z wyjątkiem ulic: Bajkowa, Baśniowa, Calineczki, Krokusowa, Srebrna, Starowiejska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Wąsiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPRA

306 (47,81%)

Paweł Andrzej Kuch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (12,81%)

Bogdan Jakub Perzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO

252 (39,38%)

Okręg 12

Urzut + Kostowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Paleczek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (24,81%)

Dariusz Wojciech Jakubowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO

194 (75,19%)

Okręg 13

Rozalin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Jaworek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

108 (27,41%)

Sylwester Karolak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO

286 (72,59%)

Okręg 14

Młochów + Parole

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Świerczyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPRA

152 (26,12%)

Mieczysław Kucharski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO

430 (73,88%)

Okręg 15

Krakowiany + Wola Krakowiańska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Szymańczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (27,45%)

Jan Paweł Perzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO

185 (72,55%)