Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Paprotnia

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Czarnoty, Kobylany Kozy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Czarnocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA

75 (65,22%)

Anna Renata Zawadzka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (34,78%)

Okręg 2

Grabowiec, Nasiłów, Skwierczyn Lacki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wacław Stanisław Kalicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PAPROTNIA

44 (38,26%)

Jolanta Wileńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA

36 (31,30%)

Zdzisław Zenon Nasiłowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (30,43%)

Okręg 3

Łozy, Pluty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Zygmunt Jastrzębski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PAPROTNIA

54 (53,47%)

Iwona Łęczycka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA

30 (29,70%)

Marek Łęczycki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (16,83%)

Okręg 4

Kaliski, Paprotnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Anna Wakulińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA

78 (62,90%)

Kamil Michalski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (37,10%)

Okręg 5

Koryciany, Pliszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Józef Głuchowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PAPROTNIA

45 (61,64%)

Małgorzata Dąbrowa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (38,36%)

Okręg 6

Podawce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Jasińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA

23 (40,35%)

Józef Feliks Nasiłowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (59,65%)

Okręg 7

Łęczycki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Ewa Czapska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA

14 (17,28%)

Sławomir Józef Mężyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (82,72%)

Okręg 8

Stare Trębice, Trębice Dolne, Trębice Górne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Jan Chromiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PAPROTNIA

25 (28,09%)

Małgorzata Anna Trębicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA

32 (35,96%)

Ewa Wołosewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (35,96%)

Okręg 9

Hołubla, ul. Marcinka, ul. Siedlecka od nr 9 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Wincenty Chodowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA

46 (48,94%)

Piotr Mariusz Ostojski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (51,06%)

Okręg 10

Hołubla, ul. Ks. Stanisława Pielasy, ul. Unitów Podlaskich

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Piotr Karabin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA

76 (82,61%)

Ireneusz Wojciech Daduń

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

16 (17,39%)

Okręg 11

Hołubla, ul. Leśna, ul. Siedlecka od nr 1 do numeru 8, ul. Strażacka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Grzesiuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA

50 (86,21%)

Wojciech Stański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

8 (13,79%)

Okręg 12

Krynki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Mikołaj Łęczycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA

14 (23,73%)

Stanisław Jan Stański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (76,27%)

Okręg 13

Stasin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Agata Odoszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA

42 (61,76%)

Michał Tomasz Nasiłowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (38,24%)

Okręg 14

Rzeszotków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Maciej Seremento

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PAPROTNIA

48 (51,61%)

Jerzy Szkopek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (48,39%)

Okręg 15

Strusy, Uziębły

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Krzysztof Kożuchowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PAPROTNIA

27 (24,55%)

Łukasz Protasiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA

52 (47,27%)

Roman Wojciech Pieńkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (28,18%)