Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Katarzyna Matysiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(40,83%)
Andrzej Korkosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA
71
(59,17%)
Okręg 2
Baraki, Siennica Królewska Duża od nr 3 do 67
Pokaż więcej
Sławomir Antoni Knap
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(49,18%)
Barbara Stefaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA
32
(26,23%)
Mateusz Ciechan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ
30
(24,59%)
Okręg 3
Siennica Królewska Duża od nr 69 do 167
Pokaż więcej
Piotr Paweł Banach
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(56,00%)
Tadeusz Korkosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA
66
(44,00%)
Okręg 4
Siennica Królewska Mała, Stójło
Pokaż więcej
Maria Jeleń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(65,22%)
Anna Komajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA
48
(34,78%)
Okręg 5
Siennica Różana od nr 2 do nr 115
Pokaż więcej
Agnieszka Helena Zaworska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(55,04%)
Piotr Mariusz Borys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA
58
(44,96%)
Okręg 6
Siennica Różana od nr 116 do nr 211 A
Pokaż więcej
Piotr Górny
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(41,06%)
Adam Dudzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA
48
(31,79%)
Jacek Piotr Radelczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY
41
(27,15%)
Okręg 7
Siennica Różana od nr 213 do nr domu 294
Pokaż więcej
Maria Kiliańska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 8
Dariusz Jan Sęczkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(59,76%)
Mirosław Ignacy Kaczor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA
33
(40,24%)
Okręg 9
Grażyna Ewa Kielech
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 10
Bogdan Mirosław Kargul
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 11
Wola Siennicka
Pokaż więcej
Marzena Beata Dubaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(56,60%)
Piotr Ślusarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA
34
(21,38%)
Sylwia Tokarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY
35
(22,01%)
Okręg 12
Zagroda od nr 1 do nr 102
Pokaż więcej
Aldona Rozwałko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10
(9,35%)
Alicja Teresa Pacyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA
64
(59,81%)
Janusz Piotr Kędziora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ
33
(30,84%)
Okręg 13
Zagroda od nr 102 A do nr domu 139, sołectwo Zwierzyniec
Pokaż więcej
Marian Tadeusz Mielniczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(71,43%)
Justyna Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA
28
(28,57%)
Okręg 14
Wiesława Popik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 15
Wierzchowiny
Pokaż więcej
Ryszard Izydor Stasiuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(43,02%)
Piotr Jan Kołtun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA
98
(56,98%)