Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Siennica Różana

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Rudka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Matysiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

49 (40,83%)

Andrzej Korkosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA

71 (59,17%)

Okręg 2

Baraki, Siennica Królewska Duża od nr 3 do 67

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Antoni Knap

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (49,18%)

Barbara Stefaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA

32 (26,23%)

Mateusz Ciechan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

30 (24,59%)

Okręg 3

Siennica Królewska Duża od nr 69 do 167

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Paweł Banach

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

84 (56,00%)

Tadeusz Korkosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA

66 (44,00%)

Okręg 4

Siennica Królewska Mała, Stójło

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Jeleń

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

90 (65,22%)

Anna Komajda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA

48 (34,78%)

Okręg 5

Siennica Różana od nr 2 do nr 115

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Helena Zaworska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

71 (55,04%)

Piotr Mariusz Borys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA

58 (44,96%)

Okręg 6

Siennica Różana od nr 116 do nr 211 A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Górny

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

62 (41,06%)

Adam Dudzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA

48 (31,79%)

Jacek Piotr Radelczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY

41 (27,15%)

Okręg 7

Siennica Różana od nr 213 do nr domu 294

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Kiliańska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 8

Kozieniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Jan Sęczkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

49 (59,76%)

Mirosław Ignacy Kaczor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA

33 (40,24%)

Okręg 9

Boruń

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Ewa Kielech

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 10

Maciejów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Mirosław Kargul

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 11

Wola Siennicka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Beata Dubaj

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

90 (56,60%)

Piotr Ślusarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA

34 (21,38%)

Sylwia Tokarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY

35 (22,01%)

Okręg 12

Zagroda od nr 1 do nr 102

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aldona Rozwałko

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

10 (9,35%)

Alicja Teresa Pacyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA

64 (59,81%)

Janusz Piotr Kędziora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

33 (30,84%)

Okręg 13

Zagroda od nr 102 A do nr domu 139, sołectwo Zwierzyniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Tadeusz Mielniczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

70 (71,43%)

Justyna Kozak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA

28 (28,57%)

Okręg 14

Żdżanne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Popik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 15

Wierzchowiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Izydor Stasiuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

74 (43,02%)

Piotr Jan Kołtun

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KORKOSZA

98 (56,98%)