Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Szteklin i Mościska
Pokaż więcej
Iwona Magdalena Maszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI
78
(58,65%)
Leszek Jan Michna
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
35
(26,32%)
Waldemar Stiwe
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(15,04%)
Okręg 2
Sołectwo Bietowo
Pokaż więcej
Paweł Piotr Sender
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI
118
(64,13%)
Bogdan Stanisław Gloc
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
51
(27,72%)
Elżbieta Stiwe
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(8,15%)
Okręg 3
Sołectwo Zielona Góra (Budy, Lipinki Królewskie, Zielona Góra)
Pokaż więcej
Adam Gibas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI
113
(69,75%)
Dariusz Tadeusz Ambroziak
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
49
(30,25%)
Okręg 4
Lubichowo ulice: Północna, 6 Marca, Malinowa, Wiśniowa, Księdza Lorenza, Czereśniowa, Starogardzka (numery parzyste), Wybudowanie od numeru 1 do numeru 28
Pokaż więcej
Leszek Jan Moritz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI
102
(49,51%)
Małgorzata Elżbieta Rocławska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
98
(47,57%)
Bogusław Jan Megger
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(2,91%)
Okręg 5
Lubichowo ulice: Lipowa, Krótka, Wdecka, Dworcowa, Jeziorna, Wybudowanie od numeru 29 do numeru 39
Pokaż więcej
Juliusz Andrzej Kalinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI
139
(60,96%)
Paweł Jan Guzenda
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
72
(31,58%)
Barbara Elżbieta Eliasz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(7,46%)
Okręg 6
Lubichowo ulice: Akacjowa, Leśna, Skowronka, Polna, Wybudowanie od numeru 40 do numeru 70, Brzóski, Młynki, Sołectwo Wilcze Błota
Pokaż więcej
Monika Górnaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI
102
(50,50%)
Krzysztof Stanisław Szydłowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
100
(49,50%)
Okręg 7
Lubichowo ulice: Sosnowa, Brzozowa (numery parzyste), Kasztanowa, Jana Pawła II, Wrzosowa, Zblewska
Pokaż więcej
Grzegorz Makowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI
155
(70,14%)
Bożena Jolanta Budziak
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
66
(29,86%)
Okręg 8
Sołectwo Lubichowo ulice: Słoneczna, Mikołaja Reja, Parkowa, Pogodna, Starogardzka (numery nieparzyste), Wybudowanie od numeru 71
Pokaż więcej
Krzysztof Władysław Klin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI
119
(63,64%)
Aleksandra Strzelecka
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
68
(36,36%)
Okręg 9
Sołectwo Lubichowo ulice: Mickiewicza, Konopnickiej, Orzeszkowej, Sienkiewicza, Prusa, Podgórna
Pokaż więcej
Przemysław Karol Małecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI
128
(57,66%)
Franciszek Marian Sulewski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
94
(42,34%)
Okręg 10
Zegloszcz ulice: Główna (numery nieparzyste), Bosa, Wybudowanie od numeru 68
Pokaż więcej
Wiesław Ignacy Graban
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI
40
(19,61%)
Marcin Jacek Trepkowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
164
(80,39%)
Okręg 11
Zegloszcz ulice: Główna (numery parzyste), Księdza Bony, Wybudowanie od numeru 1 do 67
Pokaż więcej
Ewelina Krzysztoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI
86
(45,74%)
Robert Edmund Olszowy
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
88
(46,81%)
Tomasz Szczygielski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(7,45%)
Okręg 12
Sołectwo Wda (Wdecki Młyn), Sołectwo Mermet, Sołectwo Smolniki (Lasek, Szlaga Leśniczówka)
Pokaż więcej
Przemysław Krzysztof Przewoźny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI
187
(64,26%)
Stanisław Szweda
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
89
(30,58%)
Helena Aniela Kurowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(5,15%)
Okręg 13
Ocypel ulice: Lubichowska, Kociewska (numery parzyste), Leśna, Dworcowa, Browarowa, Składnicowa, Krótka, Wrzosowa, Kościelna, Bagienna, Wschodnia, Przylesie, Szkolna, Osiedle Redanse Południowe, Osiedle Redanse Północne, Krępka, Krępki, Krampka, Ocypel Leśniczówka, Wybudowanie
Pokaż więcej
Łukasz Wojciech Gaszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI
123
(82,00%)
Hanna Krystyna Mistygacz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
27
(18,00%)
Okręg 14
Ocypel ulice: Kociewska (numery nieparzyste), Wczasowa, Łąkowa, Zakładników, Polna, Stolarska, Spacerowa, Jana Pawła Warmbier, Jeziorna, Harcerska, Sosnowa, Brzozowa, Turystyczna, Słoneczna, Świerkowa, Zielona, Wybudowanie
Pokaż więcej
Marek Kwaśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI
112
(69,57%)
Brunon Warmbier
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
41
(25,47%)
Mieczysław Leon Michna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8
(4,97%)
Okręg 15
Sołectwo Osowo Leśne (Baby Leśniczówka, Sowi Dół)
Pokaż więcej
Karolina Guz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI
60
(29,27%)
Edward Błaszków
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
104
(50,73%)
Zbigniew Sprengel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(20,00%)