Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Koło

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Przybyłów, Skobielice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Antoni Ostrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT

46 (22,44%)

Karol Bolesław Skonieczny

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

103 (50,24%)

Adrian Nuszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA

56 (27,32%)

Okręg 2

Leśnica, Chojny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Błaszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT

77 (28,31%)

Mateusz Mokry

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI

39 (14,34%)

Radosław Małecki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

106 (38,97%)

Maciej Jacek Kwiatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA

50 (18,38%)

Okręg 3

Powiercie-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Ewa Wysocka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT

79 (28,83%)

Wanda Teresa Mielczarek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

128 (46,72%)

Iwona Teresa Klepczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA

67 (24,45%)

Okręg 4

Powiercie od nr 1 do nr 90

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysław Stefan Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT

135 (52,12%)

Joanna Maria Rągowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (21,62%)

Aleksandra Maria Szacowna - Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA

68 (26,25%)

Okręg 5

Powiercie od nr 91 do końca, Osiedle Północne, ulice: Konwaliowa, Kwiatowa, Malinowa, Południowa, Tulipanowa, Jaśminowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Władysława Zawisna-Gross

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAWISNEJ-GROSS

76 (31,93%)

Piotr Józef Rybicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT

60 (25,21%)

Dariusz Grzybowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (20,17%)

Piotr Suliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA

54 (22,69%)

Okręg 6

Czołowo, Ruchenna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Patrycja Czupryńska-Paczesna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT

33 (9,82%)

Tomasz Olejniczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI

19 (5,65%)

Karolina Szurgot

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

101 (30,06%)

Michał Marcin Wróblewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA

183 (54,46%)

Okręg 7

Dąbrowa, Kamień, Kaczyniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zygmunt Słowiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT

30 (14,42%)

Justyna Szurgot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI

18 (8,65%)

Stanisław Marciniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (31,73%)

Damian Wojciech Szczepaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA

94 (45,19%)

Okręg 8

Mikołajówek, Lucjanowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Biliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT

64 (39,02%)

Kamil Rybnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI

6 (3,66%)

Zygmunt Junkiert

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (31,10%)

Tomasz Kuciński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA

43 (26,22%)

Okręg 9

Wrząca Wielka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Krzyżański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT

50 (22,22%)

Małgorzata Jankowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI

32 (14,22%)

Paweł Woszczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (20,44%)

Roman Antoni Woszczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA

97 (43,11%)

Okręg 10

Sokołowo, Kiełczew Smużny Czwarty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Maciej Stachowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT

9 (3,67%)

Paweł Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI

60 (24,49%)

Jarosław Krygier

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (35,51%)

Grzegorz Woszczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA

89 (36,33%)

Okręg 11

Kiełczew Smużny Pierwszy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alina Elżbieta Rybnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT

40 (29,41%)

Sławomir Janusz Sobieraj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI

19 (13,97%)

Henryk Waldemar Olejniczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (56,62%)

Okręg 12

Kiełczew Górny, Wandynów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Jaroszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT

27 (18,37%)

Miłosz Brodziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI

9 (6,12%)

Henryk Witaszek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (25,85%)

Daniel Dzięgielewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA

73 (49,66%)

Okręg 13

Borki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Zabłocka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT

33 (10,86%)

Agnieszka Jankowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI

36 (11,84%)

Teresa Bilińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

111 (36,51%)

Anna Mencel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA

124 (40,79%)

Okręg 14

Dzierawy, Podlesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Ostrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT

72 (45,86%)

Mariusz Andrzej Budziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI

31 (19,75%)

Justyna Wieczorek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (34,39%)

Okręg 15

Ochle, Lubiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Sebastian Krygier

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY SZURGOT

41 (25,00%)

Mirosław Bronisław Borkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (43,29%)

Magdalena Silska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SZURGOTA

52 (31,71%)