Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kołbiel

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Kołbiel ulice: Przemysłowa , Starowiejska, Parkowa, Nadrzeczna, Orzechowa , Jana Henryka Dąbrowskiego, Jana Kilińskiego, Krótka , Jana Józefa Zamoyskiego , Targowa, Franciszka Stefczyka, Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Aneta Moczulska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (36,48%)

Jarosław Młynarczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

46 (19,74%)

Marek Mateusz Trojanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

71 (30,47%)

Magdalena Jaczorkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNY SAMORZĄD KOŁBIELI"

31 (13,30%)

Okręg 2

Kołbiel ulice: Rynek, Tadeusza Kościuszki , Romualda Traugutta , Szkolna , Nauczycielska, Strażacka, Piaskowa, Akacjowa , 1 - go Maja , Spacerowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Ostrowska-Żurawińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

140 (47,14%)

Stanisława Bogumiła Dunajska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (15,82%)

Przemysław Skrzypiec-Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

76 (25,59%)

Maciej Henryk Białobrzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNY SAMORZĄD KOŁBIELI"

34 (11,45%)

Okręg 3

Kołbiel ulice: 30 - go Lipca, Leśna, Henryka Sienkiewicza, Polna , Myśliwska, Graniczna, Zygmunta Starego , Jana Pawła II, Armii Krajowej , Kawały , Dębowa , Spółdzielcza, 3 - go Maja, Żwirowa, Górna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Moczulski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

154 (41,29%)

Waldemar Grzegorz Kloch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

161 (43,16%)

Sebastian Zychora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNY SAMORZĄD KOŁBIELI"

58 (15,55%)

Okręg 4

Gadka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Marek Szeląg

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (18,37%)

Paweł Fokt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

160 (81,63%)

Okręg 5

Chrząszczówka, Chrosna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Rosłoniec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

161 (61,69%)

Mateusz Zduńczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (22,61%)

Rafał Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

39 (14,94%)

Mateusz Ciok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNY SAMORZĄD KOŁBIELI"

2 (0,77%)

Okręg 6

Kąty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksander Adam Winek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

105 (35,71%)

Robert Mazek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

189 (64,29%)

Okręg 7

Lubice, Lubice II, Antoninek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Prasuła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

98 (56,00%)

Agata Milewska-Mazek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

77 (44,00%)

Okręg 8

Człekówka, Karpiska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Rokicka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

83 (29,12%)

Beata Ćwiek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

202 (70,88%)

Okręg 9

Bocian, Nowa Wieś, Stara Wieś Druga, Gózd, Skorupy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Bogdański

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

114 (63,33%)

Michał Retman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOŁBIEL ZAWSZE PO DRODZE

66 (36,67%)

Okręg 10

Sępochów, Siwianka, Dobrzyniec, Borków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Konrad Kurdej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

120 (43,17%)

Krzysztof Czajka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

91 (32,73%)

Mariusz Grzegorz Kośmicki-Żórawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOŁBIEL ZAWSZE PO DRODZE

45 (16,19%)

Arkadiusz Grzegorz Urbaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNY SAMORZĄD KOŁBIELI"

22 (7,91%)

Okręg 11

Rudzienko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Kozera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

108 (35,88%)

Sławomir Rokicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNY SAMORZĄD KOŁBIELI"

193 (64,12%)

Okręg 12

Rudno, Teresin, Oleksin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Janina Rybak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

110 (41,20%)

Marcin Grzegrzółka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOŁBIEL ZAWSZE PO DRODZE

108 (40,45%)

Jolanta Bogusława Szubińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNY SAMORZĄD KOŁBIELI"

49 (18,35%)

Okręg 13

Głupianka, Podgórzno, Władzin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Więsik-Wilczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

106 (63,86%)

Robert Grzegorz Biesiada

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNY SAMORZĄD KOŁBIELI"

60 (36,14%)

Okręg 14

Sufczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daniel Sebastian Mazek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

0 (0,00%)

Okręg 15

Radachówka, Wola Sufczyńska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Pacek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (30,56%)

Karol Krupa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

125 (69,44%)