Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - kazimierski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bejsce, Opatowiec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Ludwik Stoksik
    714 (20,44%)
  2. 2 Waldemar Woźniak
    130 (3,72%)
  3. 4 Jolanta Ewa Książek
    84 (2,40%)
  4. 3 Bogusława Józefczyk
    161 (4,61%)
  5. 5 Michał Kazimierz Szczerba
    465 (13,31%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Nawrot
    349 (9,99%)
  2. 3 Bogdan Mariusz Woźniak
    55 (1,57%)
  3. 5 Władysław Jan Styczeń
    110 (3,15%)
  4. 4 Ewa Urszula Piłat
    74 (2,12%)
  5. 2 Anna Stanisława Kowalczyk
    264 (7,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Kamil Krzysztof Półtorak
    47 (1,35%)
  2. 2 Jan Wit Krzak
    53 (1,52%)
  3. 5 Angelina Agnieszka Cisak
    159 (4,55%)
  4. 3 Teresa Augustyn
    57 (1,63%)
  5. 1 Mariusz Tomasz Makuch
    123 (3,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Andrzej Pluta
    202 (5,78%)
  2. 3 Radosław Krzysztof Pietrzyk
    104 (2,98%)
  3. 4 Winicjusz Włosowicz
    220 (6,30%)
  4. 2 Renata Kasiak
    102 (2,92%)
  5. 5 Maria Zofia Kurek
    21 (0,60%)

Okręg 2

Czarnocin, Skalbmierz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Nowak
    615 (13,89%)
  2. 2 Zbigniew Dariusz Jakubas
    372 (8,40%)
  3. 6 Bogusław Urantówka
    170 (3,84%)
  4. 5 Beata Danuta Buła
    369 (8,33%)
  5. 3 Teresa Bondaś
    195 (4,40%)
  6. 4 Jerzy Zygmunt Włosowicz
    317 (7,16%)
  7. 7 Helena Agata Jackiewicz
    280 (6,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Stanisław Gaweł
    162 (3,66%)
  2. 1 Małgorzata Barbara Bartosik
    405 (9,15%)
  3. 3 Krzysztof Tomasz Kaczmarczyk
    125 (2,82%)
  4. 2 Małgorzata Ewa Patro-Luty
    155 (3,50%)
  5. 6 Małgorzata Maria Sobolewska
    30 (0,68%)
  6. 5 Jacek Jakub Jajeśniak
    157 (3,55%)
  7. 7 Robert Andrzej Basiak
    162 (3,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 7 Tomasz Aleksander Drukała
    55 (1,24%)
  2. 5 Dariusz Leszek Futrzyński
    29 (0,65%)
  3. 1 Katarzyna Joanna Stępień
    53 (1,20%)
  4. 3 Teresa Olszewska
    51 (1,15%)
  5. 2 Magdalena Monika Malara
    59 (1,33%)
  6. 4 Tomasz Jan Łach
    77 (1,74%)
  7. 6 Paweł Bernard Kabat
    13 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Włodzimierz Ludwik Wiertek
    250 (5,65%)
  2. 2 Marek Jarosław Pikulski
    208 (4,70%)
  3. 4 Marek Czernik
    53 (1,20%)
  4. 3 Monika Grzęda
    19 (0,43%)
  5. 5 Beata Alicja Krakowiak
    11 (0,25%)
  6. 7 Wiesława Łakota
    11 (0,25%)
  7. 6 Maria Durbas
    25 (0,56%)

Okręg 3

Kazimierza Wielka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Mirosław Nocoń
    219 (3,29%)
  2. 5 Bożena Renata Malara
    165 (2,48%)
  3. 6 Ewa Agnieszka Kuc
    108 (1,62%)
  4. 3 Andrzej Marek Kuliś
    253 (3,80%)
  5. 8 Helena Maria Waloch
    92 (1,38%)
  6. 9 Sylwia Psica
    100 (1,50%)
  7. 7 Andrzej Stanisław Majchrowski
    148 (2,22%)
  8. 2 Marek Piotr Augustyn
    276 (4,14%)
  9. 1 Michał Bucki
    750 (11,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Miszczyk
    546 (8,19%)
  2. 6 Katarzyna Jędraszewska
    45 (0,68%)
  3. 8 Tadeusz Szymon Knopek
    417 (6,26%)
  4. 9 Łukasz Jan Lubera
    177 (2,66%)
  5. 2 Adrian Robert Ścipiór
    334 (5,01%)
  6. 4 Sylwia Michalina Gawłowska
    54 (0,81%)
  7. 3 Kazimierz Mieczysław Maj
    410 (6,15%)
  8. 5 Wiesława Makola
    80 (1,20%)
  9. 7 Anita Zofia Michalec
    49 (0,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jerzy Wacław Bojanowicz
    278 (4,17%)
  2. 4 Aneta Elżbieta Nowak
    18 (0,27%)
  3. 3 Paweł Szczepan Bomba
    155 (2,33%)
  4. 1 Adam Władysław Kupiec
    58 (0,87%)
  5. 7 Danuta Zofia Ciepichał
    34 (0,51%)
  6. 5 Danuta Kozińska
    52 (0,78%)
  7. 9 Krzysztof Klimek
    238 (3,57%)
  8. 6 Edyta Regina Kwiecień
    30 (0,45%)
  9. 8 Kazimierz Józef Brodko
    54 (0,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Wojciech Olejarski
    377 (5,66%)
  2. 6 Dorota Emilia Rusiecka
    41 (0,62%)
  3. 2 Łukasz Maderak
    388 (5,82%)
  4. 4 Zofia Nocoń
    168 (2,52%)
  5. 3 Robert Jerzy Głogowiecki
    237 (3,56%)
  6. 7 Waldemar Marek Wiejacha
    204 (3,06%)
  7. 5 Hanna Mieczysława Kubik
    28 (0,42%)
  8. 9 Izabella Maria Kalisz
    58 (0,87%)
  9. 8 Barbara Urszula Wzorek
    24 (0,36%)