Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kobiór

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ul. Centralna od nr 60 - 157, ul. Cicha, ul. Leśników, ul. Na Kąty, ul. Nowa, ul. Nad Zalewem

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Blanka Jadwiga Szymon

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (23,14%)

Witold Jan Spychała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SPOŁECZNY KOMITET

93 (76,86%)

Okręg 2

ul. Zachodnia, ul. Składowa, ul. Rubinowa, ul. Bluszczowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Anna Szczotka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (43,03%)

Jerzy Janusz Mazur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SPOŁECZNY KOMITET

94 (56,97%)

Okręg 3

ul. Żołędziowa, ul. Kodowa, ul. Żeńców, ul. Agatowa, ul. Liliowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Katarzyna Morawiec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (41,67%)

Ewa Barbara Targiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SPOŁECZNY KOMITET

84 (58,33%)

Okręg 4

ul. Centralna od nr 1 - 59, ul. Przemysłowa, ul. Żelazna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Marianna Zagórska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (37,50%)

Krzysztof Damian Kocur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SPOŁECZNY KOMITET

75 (62,50%)

Okręg 5

ul. Kobiórska, ul. Plichtowicka, ul. Poprzeczna, ul. Prosta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Józef Klemiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (34,43%)

Magdalena Ewa Pękała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SPOŁECZNY KOMITET

80 (65,57%)

Okręg 6

ul. Tuwima , ul. Olszewskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Kazimierz Mazurczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (38,89%)

Paulina Anna Myszor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SPOŁECZNY KOMITET

77 (61,11%)

Okręg 7

ul. Orla, ul. Łukowa (od numeru 1 do skrzyżowania z ul. Jasną), ul Jasna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Pluta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (30,37%)

Przemysław Andrzej Sawicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SPOŁECZNY KOMITET

133 (69,63%)

Okręg 8

ul. Bartnicza, ul. Łukowa (odcinek od skrzyżowania z ul. Jasną do skrzyżowania z ul. Borową) oraz ul. Łukowa 41

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Wojciech Sosna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (44,17%)

Bogdan Krzysztof Szpak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SPOŁECZNY KOMITET

67 (55,83%)

Okręg 9

ul. Łukowa (od skrzyżowania z ul. Borową do skrzyżowania z ul. Przelotową), ul. Borowa, ul. Zmienna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Marlena Siemiątkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (31,00%)

Andrzej Krzysztof Danek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SPOŁECZNY KOMITET

69 (69,00%)

Okręg 10

ul. Rodzinna (do skrzyżowania z ul. Rzeczną przed posesją ul. Rodzinna 96), ul. Rzeczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Szlaga

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (40,72%)

Czesław Walenty Świerkot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SPOŁECZNY KOMITET

99 (59,28%)

Okręg 11

ul. Ołtuszewskiego, ul. Południowa, ul. Zogrodniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Barbara Rozmus

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

121 (56,81%)

Bogusław Marian Kozik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SPOŁECZNY KOMITET

92 (43,19%)

Okręg 12

ul. Rodzinna (od skrzyżowania z ul. Rzeczną przed posesją ul. Rodzinna 96), ul. Paproci, ul. Promnicka, ul. Poziomkowa, ul. Pogodna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bronisława Elżbieta Zaremba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (47,92%)

Adam Tadeusz Zien

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SPOŁECZNY KOMITET

75 (52,08%)

Okręg 13

ul. Błękitna, ul. Rolna, ul. Wschodnia, ul. Boczna, ul. Wróblewskiego (od skrzyżowania ul. Wróblewskiego z ul. Błękitną)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Michalak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (23,56%)

Zygmunt Józef Jaromin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SPOŁECZNY KOMITET

159 (76,44%)

Okręg 14

ul. Wróblewskiego (do skrzyżowania z ul. Grzegorza Stobika), ul. Kwiatowa, ul. Grzegorza Stobika, ul. Wiosenna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Stefan Janas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (25,60%)

Dariusz Piotr Cuber

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SPOŁECZNY KOMITET

125 (74,40%)

Okręg 15

ul. Wróblewskiego (od skrzyżowania z ul. Grzegorza Stobika do skrzyżowania z ul. Błękitną), ul. Wąska, ul. Wspólna, ul. Wodna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Małgorzata Brandys

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (32,91%)

Krzysztof Czesław Grolik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SPOŁECZNY KOMITET

106 (67,09%)