Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kosakowo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwo Mosty część, ul. Błękitna, Bukowa, Bukszpanowa, Cedrowa, Gajowa, Gdyńska-do nr 13 nieparzyste, do nr 22 parzyste, Grabowa, Jesionowa, Klonowa, Lipowa-do nr 19 nieparzyste i do nr 22 parzyste, Na Wzgórzu, Pogodna, Polanki, Szkolna, Wiązowa, Widokowa, Zielona, Żółta, Turkusowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucyna Anna Sorn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MAJEK

186 (47,09%)

Henryk Palczewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GŁOS

82 (20,76%)

Jacek Józef Kowalski

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA ZIEMIA"

52 (13,16%)

Andrzej Zawadzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA TABAKIERNIKA

75 (18,99%)

Okręg 2

sołectwo Mosty część ul. Akacjowa, Brzozowa, Konwaliowa, Leśna, Leśna Osada, Modrzewiowa, Ogrodowa, Piaskowa, Polna, Skarpowa, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Mateusz Konkol

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MAJEK

127 (23,83%)

Mariusz Franciszek Skelnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GŁOS

36 (6,75%)

Michał Adam Majkowski

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA ZIEMIA"

103 (19,32%)

Adam Patryk Szczuko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SZCZUKO

126 (23,64%)

Mirosława Janina Piotrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA TABAKIERNIKA

141 (26,45%)

Okręg 3

sołectwo Mosty część ul. Berberysowa, Cisowa, Cyprysowa, Deszczowa, Dębowa, Gdyńska – od nr. 15 do końca nieparzyste i od nr. 24 do końca parzyste, Hebanowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jodłowa, Kameliowa, Karmelowa, Kasztanowa, Księżycowa, Leszczynowa, Limbowa, Lipowa-od nr. 21 do końca nieparzyste i od nr. 24 do końca parzyste, Łąkowa, Liściasta, Mahoniowa, Magnoliowa, Miłorzębowa, Morwowa, Motylkowa, Okrężna, Olchowa, Przemysłowa, Rajska, Rodzynkowa-nr nieparzyste, Rozmarynowa, Sadowa, Sekwojowa, Spacerowa, Spokojna, Wałowa-nr nieparzyste, Waniliowa, Wichrowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Anna Karwowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MAJEK

147 (30,06%)

Krzysztof Andrzej Blumka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GŁOS

64 (13,09%)

Marcin Jarosław Buchna

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA ZIEMIA"

241 (49,28%)

Janusz Stanisław Ochęduszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA TABAKIERNIKA

37 (7,57%)

Okręg 4

Sołectwo Rewa, Sołectwo Mechelinki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Dominik Kopitzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MAJEK

297 (44,07%)

Orina Anita Węsierska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GŁOS

80 (11,87%)

Mirosław Antoni Busz

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA ZIEMIA"

267 (39,61%)

Aleksander Wons

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA TABAKIERNIKA

30 (4,45%)

Okręg 5

Sołectwo Pierwoszyno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Krause

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MAJEK

234 (41,86%)

Alina Szydowska

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA ZIEMIA"

325 (58,14%)

Okręg 6

sołectwo Kosakowo część ul. Agawy, Aksamitna, Aloesowa, Anyżowa, Astrowa, Bazyliowa, Bratkowa, Cynamonowa, Daliowa, Dzikiej Róży, Goździkowa, Hiacyntowa, Kminkowa, Lawendowa, Lubczykowa, Maciejkowa, Malwowa, Marcepanowa, Miodowa, Paprotkowa, Rodzynkowa-nr parzyste, Rzemieślnicza, Sasankowa, Skalniakowa, Słonecznikowa, Szafranowa, Szarotki, Tulipanowa, Tymiankowa, Wrzosowa, Złote Piaski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Mateusz Śliwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MAJEK

343 (73,76%)

Grażyna Janina Kmiecik

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA ZIEMIA"

122 (26,24%)

Okręg 7

sołectwo Kosakowo część ul. Azaliowa, Chabrowa, Chrzanowskiego, Derdowskiego, Fiołkowa, Gerberowa, Irysowa, Jaśminowa, Kaktusowa, Kalinowa, Konwaliowa, Krasickiego-nr parzyste, Krokusowa, Liliowa, Makowa, Nad Stawem, Nagietkowa, Narcyzowa, Niezapominajki, Rumiankowa, Rumska, Różana, Stokrotkowa, Storczykowa, Żeromskiego, Żonkilowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Marek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MAJEK

259 (60,66%)

Jarosław Sławomir Morawiecki

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA ZIEMIA"

94 (22,01%)

Danuta Maria Matuszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA TABAKIERNIKA

74 (17,33%)

Okręg 8

sołectwo Dębogórze część ul.: Borowikowa, Cytrynowa, Grzybowa, Jagodowa, Kukurydziana, Leśna Polana, Łubinowa, Oliwkowa, Owocowa, Partyzantów, Pomarańczowa, Poziomkowa, Roślinna (od nr 9 do końca-nr nieparzyste , od nr 32 do końca-nr parzyste), Rydzowa, Rzepakowa, Słonecznikowa, Wiosenna, Zielna, sołectwo Dębogórze Wybudowanie, sołectwo Kazimierz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Melzer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MAJEK

279 (45,59%)

Grzegorz Bernard Flatau

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA ZIEMIA"

121 (19,77%)

Łukasz Leszek Dubiela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA TABAKIERNIKA

69 (11,27%)

Alicja Danuta Brzozowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POGÓRZE

143 (23,37%)

Okręg 9

sołectwo Dębogórze część, ul. Bakaliowa, Chmielna, Dyniowa, Gronowa, Jęczmienna, Konopna, Koperkowa, Limonkowa, Lniana, Miętowa, Okopowa, Owsiana, Piwna, Paprykowa, Pomorska, Pszeniczna, Rumska, roślinna (nr nieparzyste od nr 1 do 7, numery parzyste od nr 2 do 30), Sezamkowa, Warzywna, Zbożowa, Żytnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Maria Gloza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MAJEK

128 (27,18%)

Bogdan Marian Opala

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA ZIEMIA"

29 (6,16%)

Marianna Popielska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SZCZUKO

86 (18,26%)

Małgorzata Kaszuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA TABAKIERNIKA

51 (10,83%)

Ryszard Jan Lipkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD LIPKOWSKI

109 (23,14%)

Adam Paweł Karwowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KARWOWSKIEGO

68 (14,44%)

Okręg 10

sołectwo Pogórze część ul. Adama Asnyka, Antoniego Abrahama, Broniewskiego, Floriana Ceynowy, Gabrieli Zapolskiej, Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Henryka Sienkiewicza, I. K. Chodkiewicza, Jana III Sobieskiego, Jana Tarnowskiego, Jana Zamoyskiego, Juliana Tuwima, Ludwika Mierosławskiego, Majakowskiego, Marii Konopnickiej, Marii Kownackiej, Piotra Skargi, Romualda Traugutta, Słowackiego, Stanisława Koniecpolskiego, Stanisława Potockiego, Stanisława Żółkiewskiego, Stefana Fikusa, Stefana Żeromskiego, Szkolna, Szymona Czechowicza, Wiejska (nr nieparzyste do nr 23), Wisławy Szymborskiej, Władysława Reymonta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Henryk Szczepański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MAJEK

169 (44,13%)

Waldemar Krzysztof Kaszuba

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA ZIEMIA"

169 (44,13%)

Magdalena Teresa Witwicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA TABAKIERNIKA

45 (11,75%)

Okręg 11

sołectwo Pogórze część ul. Aleja Iberyjska, Almeryjska, Andaluzyjska, Antoniego Dobke, Aragońska, Barcelońska, Bolesława Prusa, Czesława Miłosza, Feliksa Dorsza, Haliny Poświatowskiej, Heleny Modrzejewskiej, Jana Kasprowicza, Janusza Korczaka, Józefa Bema, Józefa Wybickiego, Kanaryjska, Kastylijska, Katalońska, Kazimierza Pułaskiego, Kołłątaja, Krasickiego (numery nieparzyste), Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ks. Jana Twardowskiego, Madrycka, Mauretańska, Mickiewicza, Piotra Baryki, Piotra Dunina, Stanisława Kulińskiego, Tadeusza Borowskiego, Tadeusza Różewicza, Toledańska, Wiejska (numery parzyste, numery nieparzyste od nr 27 do końca), Zbigniewa Herberta.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Bernard Pałasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MAJEK

191 (49,74%)

Antoni Andrzej Strzelec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POGÓRZE

193 (50,26%)

Okręg 12

sołectwo Pogórze część, ul. Stefana Czarnieckiego, Teodora Śliwińskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Mikołaj Fajks

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MAJEK

229 (58,87%)

Łukasz Kamil Kugaczewski

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA ZIEMIA"

160 (41,13%)

Okręg 13

sołectwo Pogórze część ul. Gen. W. Andersa, Hieronima Derdowskiego, Lotnicza, Mikołaja Firleja, Płk. Dąbka – nr. 298 i 314, Stanisława Staszica, Tadeusza Kościuszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Przysiecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MAJEK

169 (46,17%)

Daniel Szymon Chojnacki

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA ZIEMIA"

132 (36,07%)

Grzegorz Maciej Rzepiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA TABAKIERNIKA

65 (17,76%)

Okręg 14

sołectwo Suchy Dwór, ul. Adama Bahdaja, Karola Olgierda Borchardta, Jana Brzechwy, Marii Dąbrowskiej, Jana Długosza, Aleksandra Fredro, Witolda Gombrowicza-nr parzyste do nr 10, nr nieparzyste do nr 7, Hanny Januszewskiej, Mieczysława Jastruna, Franciszka Karpińskiego, Kukułcza, Kornela Makuszyńskiego, Orla, Agnieszki Osieckiej, Jana Parandowskiego, Jana Chryzostoma Paska, Pliszkowa, Przepiórcza, Słowikowa, Sowia, Leopolda Staffa, Szkolna-nr parzyste od nr 24 do końca, nr nieparzyste od nr 73 do końca, Żurawia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Stanisława Nastały

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MAJEK

159 (46,22%)

Arkadiusz Dariusz Sobieraj

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "NASZA ZIEMIA"

94 (27,33%)

Przemysław Adam Burmer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA TABAKIERNIKA

91 (26,45%)

Okręg 15

sołectwo Suchy Dwór część : ul. Franciszka Fenikowskiego, Gałczyńskiego, Witolda Gombrowicza-nr parzyste od nr 12 do końca, nr nieparzyste od nr 9 do końca, Jana Kochanowskiego, Stanisława Lema, Bolesława Leśmiana, Gen. Stanisława Maczka, Zbigniewa Morsztyna, Zofii Nałkowskiej, Augustyna Necla, Wincentego Pola, Juliana Przybosia, Mikołaja Reja

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Gertruda Roszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MAJEK

277 (69,42%)

Zbigniew Czupajło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA TABAKIERNIKA

76 (19,05%)

Waldemar Elwart

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POGÓRZE

46 (11,53%)