Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Resko

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

część miasta Resko obejmująca ulice: Leśna, Aleja Wolności i Zachodnia

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Małgorzata Józefa Jaworska
    57 (30,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Piotr Opar
    50 (26,32%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Lilia Piskło
    83 (43,68%)

Okręg 2

część miasta Resko obejmująca ulice: Bolesława Prusa: blok z nr: 12, 14, 16, 18; blok z nr: 17, 19, 21, 23; nr 25; blok z nr: 20, 22, 24, 26; blok z nr: 27, 29, 31, 33; nr: 27A - 27F; blok z nr: 28, 30, 32, 34; blok z nr: 35, 37, 39, 41, 43; blok z nr: 45, 47, 49, 51, 53; blok z nr: 55, 57, 59, 61, 63; Stefana Żeromskiego: blok z nr: 11, 13, 15; blok z nr; 17, 19, 21, 23 i 25;

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jacek Paweł Słodkowski
    115 (44,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA RESKA, DLA LUDZI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Leszek Dariusz Simonowicz
    146 (55,94%)

Okręg 3

część miasta Resko obejmująca ulice: Szpitalna, Browarna, Kolejowa, Polna, Mariana Buczka, Jedności Narodowej nr od 9 - 30, Stefana Żeromskiego nr 1 - 6 i nr 43 - 45; Bolesława Prusa bloki z nr: 1, 3, 5, 7, 9 i 11;

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Janina Szymańska
    69 (35,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jan Mieczysław Czaban
    88 (45,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Pesta-Kędzierska
    35 (18,23%)

Okręg 4

część miasta Resko obejmująca ulice: Długa, Młyńska, Nadrzeczna, Wąska, Ogrodowa i Okrzei

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Janusz Najderek
    47 (29,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Paweł Gradus
    70 (43,21%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dorota Wilisowska
    7 (4,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Joanna Dusza
    38 (23,46%)

Okręg 5

część miasta Resko obejmująca ulice: Jedności Narodowej nr 1 - 8 i 31 - 33A-C, Parkowa, Rynek, Borków, Kościelna, Bohaterów Monte Cassino, Sportowa i Wodna

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Daniel Paweł Czechowski
    45 (24,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Zygmunt Święcicki
    103 (56,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kamil Zawadzki
    34 (18,68%)

Okręg 6

część miasta Resko obejmująca ulice: Majora Henryka Sucharskiego, Górna, Dzierżona, Fryderyka Chopina, Dworcowa, Gdańska, Śląska, Kielecka, Olsztyńska, Jana Kilińskiego i Toruńska

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jolanta Bytys
    30 (15,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Violetta Dorota Dynarska-Adamowicz
    55 (27,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marcin Czura
    46 (23,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA PONIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Roman Tomasz Poniecki
    69 (34,50%)

Okręg 7

część miasta Resko obejmująca ulice: Wojska Polskiego nr 26 - 66E, Zielona, Stodólna, Kołobrzeska, Tadeusza Kościuszki, Bohaterów Warszawy, Krótka, Krzywa, 1 Maja, Szczecińska i Środkowa

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Stanisław Mirosław Jacewicz
    45 (27,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Oktawiusz Jeż
    76 (46,91%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Hanna Elżbieta Nesterowicz
    41 (25,31%)

Okręg 8

część miasta Resko obejmująca ulice: Wojska Polskiego nr 1 - 25a i 67 - 75, Krakowska, Poznańska, Adama Mickiewicza, Kopernika

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marek Mańkowski
    69 (41,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Kazimierz Pawelec
    51 (30,54%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adam Marian Seredyński
    47 (28,14%)

Okręg 9

sołectwo Łosośnica, sołectwo Siwkowice

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Norbert Paweł Werecki
    71 (35,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Wioletta Kurdziel
    105 (53,03%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jolanta Maria Wójtowicz
    22 (11,11%)

Okręg 10

sołectwo Starogard

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Lidia Ewa Majewska
    46 (22,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Bożena Biernat
    79 (38,73%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jacek Jankowski
    79 (38,73%)

Okręg 11

sołectwo Mołstowo, sołectwo Przemysław

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marek Wierzbowski
    45 (40,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marek Mirosław Wachnik
    45 (40,18%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Jaworska
    22 (19,64%)

Okręg 12

sołectwo Iglice, sołectwo Gardzin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Anna Sołonyna
    73 (49,32%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maryla Centała
    13 (8,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Szeliga
    62 (41,89%)

Okręg 13

sołectwo Łabuń Wielki, sołectwo Policko, sołectwo Komorowo

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Robert Piotr Bodych
    74 (32,17%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Kulik
    75 (32,61%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Lech Nowak
    81 (35,22%)

Okręg 14

sołectwo Lubień Dolny, sołectwo Prusim, sołectwo Smólsko, sołectwo Dorowo

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Wiesława Stelmach
    22 (14,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Sławomir Bus
    59 (37,82%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bożena Maria Gromek
    23 (14,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAŹŃ I WSPÓŁPRACA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Monika Barbara Romańska
    52 (33,33%)

Okręg 15

sołectwo Ługowina, sołectwo Łagiewniki

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Łukasz Piórkowski
    13 (8,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ewa Garbarczyk
    52 (32,30%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Magdalena Chechła
    49 (30,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Buczek
    47 (29,19%)