Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - średzki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gmina: Środa Wlkp.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Alicja Maria Wojtkowiak
    35 (0,26%)
  2. 1 Marek Garbatowski
    149 (1,09%)
  3. 7 Maciej Krzysztof Zygmunt
    22 (0,16%)
  4. 4 Patryk Mikołajczak
    37 (0,27%)
  5. 5 Grzegorz Wojciech Kaszuba
    13 (0,10%)
  6. 6 Agnieszka Katarzyna Budasz
    45 (0,33%)
  7. 2 Aneta Daria Kłopot-Wartecka
    399 (2,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZEPSR.PL

kandydatliczba głosów

  1. 4 Małgorzata Mamcarz
    141 (1,03%)
  2. 5 Agnieszka Ożga
    153 (1,12%)
  3. 1 Bogusław Szczepan Biernat
    754 (5,53%)
  4. 2 Ernest Janusz Iwańczuk
    1 204 (8,83%)
  5. 3 Iwona Maria Klepacka
    313 (2,30%)
  6. 9 Rafał Kordacki
    28 (0,21%)
  7. 8 Wiesław Henryk Mariański
    57 (0,42%)
  8. 6 Katarzyna Maria Jastrząb
    302 (2,22%)
  9. 7 Przemysław Krzysztof Warot
    59 (0,43%)
  10. 10 Przemysław Mieloch
    234 (1,72%)
  11. 11 Julian Kempa
    169 (1,24%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Magdalena Jolanta Wieland
    127 (0,93%)
  2. 7 Waldemar Andrzej Cieśla
    127 (0,93%)
  3. 9 Agnieszka Helena Baranowska-Doga
    26 (0,19%)
  4. 2 Waldemar Wojciech Owczarzak
    487 (3,57%)
  5. 1 Małgorzata Wiśniewska-Zabłocka
    885 (6,49%)
  6. 3 Jarosław Rozmiarek
    190 (1,39%)
  7. 11 Michał Matelski
    558 (4,09%)
  8. 10 Ewa Wioletta Budasz
    169 (1,24%)
  9. 6 Piotr Pacholczak
    129 (0,95%)
  10. 5 Leszek Rybaczewski
    214 (1,57%)
  11. 8 Dorota Błażejewska
    37 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Izabela Leporowska
    191 (1,40%)
  2. 7 Grzegorz Jan Hypki
    120 (0,88%)
  3. 6 Andrzej Żołądkowski
    79 (0,58%)
  4. 9 Julita Cierpka
    50 (0,37%)
  5. 10 Bogdan Bączkiewicz
    135 (0,99%)
  6. 8 Franciszek Szymkowiak
    44 (0,32%)
  7. 11 Justyna Maria Tamborska-Mieloch
    104 (0,76%)
  8. 1 Piotr Kasprzak
    335 (2,46%)
  9. 5 Marian Krzysztof Jaskuła
    98 (0,72%)
  10. 2 Dorota Jackowiak-Szaroleta
    89 (0,65%)
  11. 3 Katarzyna Małgorzata Lis
    96 (0,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZIĘTKOWSKIEGO ZAWSZE DLA ŚREDZIAN

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Robert Bednarz
    672 (4,93%)
  2. 2 Ewa Kusik
    699 (5,13%)
  3. 4 Marcin Kriger
    87 (0,64%)
  4. 10 Leszek Piotr Wierzbicki
    122 (0,90%)
  5. 3 Wiesława Maria Strugarek
    359 (2,63%)
  6. 5 Mariusz Piotr Kułak
    137 (1,01%)
  7. 6 Martyna Skoracka
    101 (0,74%)
  8. 9 Daria Monika Węcławiak
    158 (1,16%)
  9. 8 Sylwester Stachowiak
    337 (2,47%)
  10. 11 Paweł Jóźwiak
    375 (2,75%)
  11. 7 Barbara Alina Skowrońska
    71 (0,52%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jadwiga Wieland
    687 (5,04%)
  2. 5 Katarzyna Urszula Kicinska-Pajchrowska
    125 (0,92%)
  3. 3 Danuta Maria Wieczorek
    259 (1,90%)
  4. 4 Andrzej Krzysztof Żurawski
    45 (0,33%)
  5. 2 Zbigniew Kazimierz Cichowlas
    529 (3,88%)
  6. 7 Honorata Maćkowiak
    56 (0,41%)
  7. 6 Katarzyna Paulina Kowalska
    53 (0,39%)
  8. 8 Tomasz Jakub Kwiatkowski
    107 (0,79%)
  9. 10 Krystian Walczak
    36 (0,26%)
  10. 11 Piotr Robak
    125 (0,92%)
  11. 9 Jerzy Stanisław Kosiński
    85 (0,62%)

Okręg 2

Gmina: Nowe Miasto nad Wartą

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZEPSR.PL

kandydatliczba głosów

  1. 5 Robert Paweł Ciesielski
    29 (0,95%)
  2. 1 Agnieszka Król
    613 (20,06%)
  3. 2 Grzegorz Maciej Rochowski
    33 (1,08%)
  4. 4 Benedykt Bzodek
    38 (1,24%)
  5. 3 Małgorzata Matuszczak
    21 (0,69%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wiesław Wojtczak
    29 (0,95%)
  2. 3 Paweł Marciniak
    62 (2,03%)
  3. 1 Przemysław Jan Jankowiak
    337 (11,03%)
  4. 5 Weronika Anna Józefiak
    30 (0,98%)
  5. 2 Iwona Katarzyna Ranecka
    101 (3,30%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jan Władysław Goliński
    144 (4,71%)
  2. 4 Maria Kubiak
    15 (0,49%)
  3. 2 Hanna Kuderska
    60 (1,96%)
  4. 1 Marian Mikołaj Walkiewicz
    196 (6,41%)
  5. 5 Janusz Stanisław Matuszak
    100 (3,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZIĘTKOWSKIEGO ZAWSZE DLA ŚREDZIAN

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Mariusz Paczkowski
    58 (1,90%)
  2. 3 Róża Teresa Doerffer-Jambor
    222 (7,26%)
  3. 4 Aleksandra Aneta Haak
    24 (0,79%)
  4. 5 Janusz Janicki
    269 (8,80%)
  5. 1 Stefan Kominek
    434 (14,20%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Zbigniew Kwintkiewicz
    91 (2,98%)
  2. 5 Michał Mateusz Rochowski
    28 (0,92%)
  3. 3 Maria Elżbieta Płocińska
    37 (1,21%)
  4. 4 Wiola Ewa Orzechowska
    50 (1,64%)
  5. 2 Joanna Maria Majcher
    35 (1,15%)

Okręg 3

Gmina: Dominowo, Krzykosy, Zaniemyśl

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Karolina Maria Wojciechowska
    13 (0,21%)
  2. 2 Robert Pieprzyk
    69 (1,10%)
  3. 1 Dariusz Andrzej Tomaszewski
    212 (3,37%)
  4. 5 Mirosław Włodzimierz Praszkowski
    33 (0,53%)
  5. 3 Barbara Kozubska-Suchora
    48 (0,76%)
  6. 4 Ewa Nowak
    21 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZEPSR.PL

kandydatliczba głosów

  1. 2 Stanisław Nowakowski
    218 (3,47%)
  2. 3 Małgorzata Fertała
    396 (6,30%)
  3. 1 Zdzisław Józef Andrzejewski
    160 (2,55%)
  4. 6 Anna Maria Logdańska
    44 (0,70%)
  5. 5 Michał Jaśkowiak
    14 (0,22%)
  6. 7 Aneta Magdalena Obarska
    50 (0,80%)
  7. 4 Ewa Głowacka
    44 (0,70%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Kamila Gaca
    48 (0,76%)
  2. 1 Jacek Gabała
    475 (7,56%)
  3. 5 Sylwia Karasiak
    69 (1,10%)
  4. 2 Hanna Ewa Pieśkiewicz
    254 (4,04%)
  5. 3 Romuald Pawlik
    341 (5,43%)
  6. 6 Adam Patryas
    42 (0,67%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Grześkowiak
    374 (5,95%)
  2. 4 Joanna Barbara Grzelka
    47 (0,75%)
  3. 1 Tomasz Roszyk
    283 (4,50%)
  4. 3 Gabriela Wanda Gramza
    147 (2,34%)
  5. 5 Zbigniew Antkowiak
    129 (2,05%)
  6. 6 Lucyna Teresa Roszczka
    54 (0,86%)
  7. 7 Stanisław Kasprzak
    171 (2,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZIĘTKOWSKIEGO ZAWSZE DLA ŚREDZIAN

kandydatliczba głosów

  1. 6 Zbigniew Ireneusz Walkowiak
    106 (1,69%)
  2. 4 Marcin Nowak
    285 (4,54%)
  3. 3 Michał Piotr Jankowiak
    222 (3,53%)
  4. 1 Renata Elżbieta Jarzembowska
    261 (4,15%)
  5. 7 Anna Maria Zimoch
    187 (2,98%)
  6. 2 Anna Ewa Gogojewicz
    125 (1,99%)
  7. 5 Daniel Pachura
    99 (1,58%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ryszard Ignaszewski
    91 (1,45%)
  2. 6 Marcin Małecki
    73 (1,16%)
  3. 5 Elżbieta Sęczkowska
    70 (1,11%)
  4. 7 Marta Langner-Mogilewska
    25 (0,40%)
  5. 1 Maciej Andrzej Pawlikowski
    693 (11,03%)
  6. 2 Magdalena Małgorzata Staszak
    127 (2,02%)
  7. 4 Andrzej Stanisław Paczkowski
    162 (2,58%)