Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kowal

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Kukawy, Dębniaki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Proszkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (35,86%)

Elżbieta Jadwiga Człapińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOWAL”

93 (64,14%)

Okręg 2

Grodztwo, Szosa Włocławska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Jacek Zbonikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO

92 (55,42%)

Bartłomiej Proszkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

8 (4,82%)

Adam Adamski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOWAL”

66 (39,76%)

Okręg 3

Krzewent

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Robert Zasada

KOMITET WYBORCZY UNII EUROPEJSKICH DEMOKRATÓW

20 (17,54%)

Jarosław Moraczewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (26,32%)

Andrzej Włodarzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOWAL”

64 (56,14%)

Okręg 4

Przydatki Gołaszewskie, Przydatki Wolskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Terpiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (24,14%)

Zofia Jadwiga Bojakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOWAL”

66 (75,86%)

Okręg 5

Rakutówek, Rakutowo od nr 1 - 20, od nr 89 - 109A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Rutkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (26,47%)

Robert Maślanka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOWAL”

75 (73,53%)

Okręg 6

Rakutowo od nr 21 - 88

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Zielińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (31,53%)

Andrzej Zieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOWAL”

76 (68,47%)

Okręg 7

Czerniewiczki, Dziardonice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Klass

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (26,80%)

Krzysztof Adam Guziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOWAL”

71 (73,20%)

Okręg 8

Grabkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Szatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE GRABKOWO”

65 (52,00%)

Barbara Proszkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

2 (1,60%)

Henryk Józef Goździalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOWAL”

58 (46,40%)

Okręg 9

Kępka Szlachecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Chojnacka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (39,62%)

Mariusz Krzysztof Rosiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOWAL”

32 (60,38%)

Okręg 10

Nakonowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Krzysztof Zając

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (51,85%)

Grzegorz Lewandowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOWAL”

39 (48,15%)

Okręg 11

Gołaszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Marcin Wojciechowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (21,95%)

Wojciech Nawrocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOWAL”

96 (78,05%)

Okręg 12

Bogusławice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Grzelachowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (24,71%)

Mirosław Sławomir Mechuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOWAL”

64 (75,29%)

Okręg 13

Ossówek, Dąbrówka, Strzały, Więsławice, Zakrzewiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Tadeusz Pajor

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (34,64%)

Tadeusz Śmigielski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOWAL”

100 (65,36%)

Okręg 14

Dobrzelewice, Więsławice-Parcele

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Wasielewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (20,66%)

Edward Dominikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOWAL”

96 (79,34%)

Okręg 15

Unisławice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Kobielski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (39,77%)

Grzegorz Matusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KOWAL”

53 (60,23%)