Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Paczków

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Paczków ulice: 3 - Maja, Jana Matejki, Miraszewskiego, Młyńska, Piastowska, Pocztowa, Sikorskiego, Słowackiego, Staszica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Artur Paweł Gallus
    37 (11,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KWIECIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 20 Mariusz Daniel Kwiecień
    76 (22,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosława Teresa Roj
    48 (14,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Małgorzata Maluch
    93 (28,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dorota Anna Łajczak-Gabryel
    77 (23,26%)

Okręg 2

Miasto Paczków ulice: Plater, Rynek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Grzegorz Wojciech Jasiok
    65 (20,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Lucyna Borkiewicz
    94 (29,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZAWODNI

kandydatliczba głosów

  1. 23 Barbara Maciejewska
    94 (29,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Maria Kozłowska
    61 (19,43%)

Okręg 3

Miasto Paczków ulice: gen. Augusta Fieldorfa "Nila", gen. Stefana Grota-Roweckiego, Górnicza, Górska, Kościuszki, mjr Hieronima Dekutowskiego, Robotnicza, rtm. Witolda Pileckiego, Wesoła

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Grzegorz Robert Tomaszek
    75 (21,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Genowefa Konat
    115 (33,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Przemysław Jan Tetłak
    151 (44,28%)

Okręg 4

Miasto Paczków ulice: Daszyńskiego, Kołłątaja, Kościelna, Krasińskiego, Narutowicza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Bogdan Artur Andrusiów
    82 (28,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZAWODNI

kandydatliczba głosów

  1. 23 Bartłomiej Krzysztof Marzec
    67 (23,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Bronisław Zbigniew Wiśniowski
    140 (48,44%)

Okręg 5

Miasto Paczków ulice: Armii Krajowej, Cisiecka, Dworcowa, Kolejowa, Krótka, Moniuszki, Mostowa, Składowa, Wrocławska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Bożena Elżbieta Małochleb
    89 (27,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Maria Cichowska
    50 (15,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Ewa Cecylia Szlosek
    147 (45,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZAWODNI

kandydatliczba głosów

  1. 23 Elżbieta Maria Sapiecha-Korzon
    37 (11,46%)

Okręg 6

Miasto Paczków ulice: 1 - Maja, Dąbrowskiego, Jana Pawła II, Okrzei, Osiedle Fryderyka Chopina, Radosna, Spokojna, Wincentego Witosa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Iwona Lucyna Bąk
    65 (18,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosław Chopkowicz
    76 (21,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Małgorzata Wanda Stano
    136 (37,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jolanta Ewa Kalisz
    61 (16,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JUREK

kandydatliczba głosów

  1. 21 Witold Michał Popiel
    22 (6,11%)

Okręg 7

Miasto Paczków ulice: Mickiewicza, Miodowa, Kopernika, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Małgorzata Barbara Gaweł
    106 (30,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Beata Maria Korytkowska
    200 (56,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Olimpia Izabela Janczara
    46 (13,07%)

Okręg 8

Miasto Paczków ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Jana Kochanowskiego, Jana III Sobieskiego, Marii Konopnickiej, Polna, Poniatowskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Władysława Reymonta, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Justyna Monika Dziasek
    126 (30,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KWIECIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 20 Bogusława Robak
    61 (14,91%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Eugeniusz Bogdan Kamiński
    73 (17,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Piotr Leszek Sokołowski
    127 (31,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marta Ewa Dobrowolska
    22 (5,38%)

Okręg 9

Miasto Paczków ulice: Akacjowa, Bartosza, Jagiellońska, Klonowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Różana, Sienkiewicza, Słoneczna, Spacerowa, Widokowa, Wiśniowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Aldona Irena Gołdyn
    68 (20,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wiesław Jan Barabasz
    213 (62,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Krystyna Jasińska
    58 (17,11%)

Okręg 10

Sołectwa: Frydrychów, Ścibórz, Trzeboszowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Katarzyna Agnieszka Motyka
    0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwa: Stary Paczków, Wilamowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Grażyna Helena Krzysteczko
    97 (32,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KWIECIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jolanta Rozalia Wykurz
    34 (11,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wiesława Maria Kurowska
    166 (55,89%)

Okręg 12

Sołectwa: Dziewiętlice, Ujeździec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Elżbieta Sylwia Światłoch
    75 (18,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Piotr Paweł Biernat
    63 (15,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Bogdan Krzysztof Zuziak
    262 (65,50%)

Okręg 13

Sołectwa: Gościce, Lisie Kąty, Unikowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Dariusz Kazimierz Kolasa
    127 (32,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KWIECIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 20 Otylia Teresa Zając
    40 (10,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Stanisław Janik
    139 (35,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JUREK

kandydatliczba głosów

  1. 21 Andrzej Jarosław Patyna
    85 (21,74%)

Okręg 14

Sołectwo Kamienica od nr 66 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Aneta Maria Sypek
    187 (55,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wiesława Franciszka Nowakowska
    153 (45,00%)

Okręg 15

Sołectwa: Kamienica od nr 1 do nr 65a, Kozielno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Tomasz Zbigniew Mydlarz
    66 (18,97%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Jarosław Borówka
    77 (22,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Adam Czadankiewicz
    101 (29,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JUREK

kandydatliczba głosów

  1. 21 Barbara Izabela Jurek
    104 (29,89%)