Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wapno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Rusiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Kędzierski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL

73 (84,88%)

Walenty Szprejda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO

13 (15,12%)

Okręg 2

Stołężyn ul. Kcyńska, ul. Parkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Wagner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL

65 (80,25%)

Małgorzata Jolanta Czerwińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO

16 (19,75%)

Okręg 3

Stołężyn ul. Leśna, ul. Lęgniszewska, ul. Nowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioleta Szalaty

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL

22 (33,85%)

Marita Anna Białożyt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO

43 (66,15%)

Okręg 4

Stołężyn ul. Polna, ul. Poprzeczna, ul. Wągrowiecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Elżbieta Poznańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL

22 (44,90%)

Andrzej Wawrzyniec Szymanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO

27 (55,10%)

Okręg 5

Srebrna Góra od nr 1 do nr 60

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Tomasz Rochowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL

73 (74,49%)

Sylwia Anna Harzyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO

25 (25,51%)

Okręg 6

Aleksandrowo, Graboszewo, Srebrna Góra 62

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Skibińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL

48 (68,57%)

Izabela Nowakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO

22 (31,43%)

Okręg 7

Podolin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Marek Koliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL

58 (65,91%)

Marcin Adam Sierszchulski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO

30 (34,09%)

Okręg 8

Wapno ul. Dąbrowskiego, ul Długa, ul. Kochanowskiego, ul. Kopernika

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mikołaj Szumann

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL

50 (87,72%)

Stanisław Żarnowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO

7 (12,28%)

Okręg 9

Wapno ul. Chopina, ul. Czarna Droga, ul. Libelta, ul. Śniadeckich

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Wojciech Baczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL

66 (71,74%)

Mateusz Marcin Szatanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO

26 (28,26%)

Okręg 10

Wapno ul. Kościuszki, ul. Podgórna od nr 1 do nr 16, ul. Wolności

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Błażej Komasa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL

45 (44,55%)

Tomasz Mariusz Hemmerling

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO

56 (55,45%)

Okręg 11

Komasin, Wapno ul. Piaskowa, ul. Powstańców Wlkp. , ul. Sienkiewicza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Grzegorz Wlizło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL

60 (76,92%)

Zofia Komasa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO

18 (23,08%)

Okręg 12

Wapno ul. Górnicza, ul. Ks. Kardynała Wyszyńskiego, ul. Podgórna od nr 18 do końca, ul. Sportowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Łasut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL

71 (58,68%)

Radosław Krzysztof Kubisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO

50 (41,32%)

Okręg 13

Wapno ul. Dworcowa, ul. Plac Mickiewicza, ul. Solna od nr 2 do nr 10, nr 10A oraz od nr 12 do nr 34 (parzyste)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Łukasz Piechowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL

55 (50,46%)

Maciej Ryska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO

54 (49,54%)

Okręg 14

Wapno ul. Solna od nr 11A do nr 11C oraz od nr 13A do nr 13D

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Gaszyńska-Ciszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL

70 (70,71%)

Dariusz Krzysztof Bilski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO

29 (29,29%)

Okręg 15

Wapno ul. Solna nr 13, ul. Solna od nr 15 do nr 27 (nieparzyste) oraz od nr 36 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Stachowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL

59 (63,44%)

Sylwia Wiertel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO

34 (36,56%)