Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kłobuck

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Kłobuck Osiedle Nr 1, ulice: 11 Listopada od nr 26 do nr 91, Beniowskiego, Czarnieckiego, Dąbrowskiego, Dywizjonu 303, Generała Andersa, Generała Bema, Generała Maczka, Głowackiego, Kasprowicza, Kochanowskiego, Krótka, Leśmiana, Majora Hubala, Mała, Nałkowskiej, Poświatowskiej, Prusa, Reymonta, Sebyły, Tuwima, Wyspiańskiego, Żółkiewskiego, Żwirki i Wigury Kłobuck Osiedle Nr 8, ulice: Boczna, Cicha, Konopnickiej, Łąkowa, Miła, Orzeszkowej, Podleśna, Poprzeczna, Prosta, Radosna, Równoległa, Ustronna, Wesoła, Wiśniowa, Zamkowa, Ładna, Wodociągowa, Długosza nieparzyste od nr 103 do nr 111 i parzyste od nr 114 do nr 120, Teligi, Niemczyka, Rolnicza Kłobuck sołectwo Brody Malina ulice: Jodłowa, Leśna, Pogodna, Sosnowa, Świerkowa, Wrzosowa, Źródlana, Wojska Polskiego od nr 17 do końca i od nr 28 do końca Kłobuck Osiedle Nr 3 ulice: Baczyńskiego, Kar. Wyszyńskiego, Osiedlowa, Spacerowa, Zielona, 11 Listopada nieparzyste od nr 3 do nr 25, Topolowa nr 11 Kłobuck Osiedle Nr 4 ulice: Armii Krajowej, Ciasna, Długosza nieparzyste do nr 101 i parzyste do nr 112, Jasna, Kolejowa, Kopernika, Kościuszki, Nadrzeczna, Ogrójcowa, Okólna, Parkowa, Rynek im. Jana Pawła II, Spokojna, Sportowa, Strażacka, Topolowa bez nr 11, Wały, Wąska, Wojska Polskiego numery nieparzyste od 1 do 15, Wojska Polskiego numery parzyste od 2 do 26, Wieluńska numery nieparzyste od 1 do 37, , 3 Maja numery nieparzyste od 1 do 51, 3 Maja numery parzyste od 48 do 50, Górnicza, Kłobuck sołectwo Smugi ulice: Chodkiewicza, Długa, Nowa, Piaskowa, Przejazdowa, Wiejska, Witosa, wschodnia, Wspólna, Szkolna nieparzyste od nr 121 i parzyste od nr 158

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Józef Batóg
    476 (14,82%)
  2. 2 Tomasz Jan Parkitny
    270 (8,41%)
  3. 8 Magdalena Ewa Bęben
    18 (0,56%)
  4. 9 Alfreda Bronisława Świąć
    70 (2,18%)
  5. 3 Tadeusz Praski
    119 (3,70%)
  6. 5 Witold Roman Morawski
    76 (2,37%)
  7. 4 Grzegorz Sławomir Dobosz
    215 (6,69%)
  8. 6 Barbara Grażyna Siwczyńska
    68 (2,12%)
  9. 7 Agnieszka Halina Zych
    66 (2,05%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Józef Zdzisław Dederko
    53 (1,65%)
  2. 1 Rafał Piotr Orłowski
    113 (3,52%)
  3. 3 Katarzyna Janina Kurek
    17 (0,53%)
  4. 4 Rafał Marek Nowak
    28 (0,87%)
  5. 5 Katarzyna Anna Janicka
    19 (0,59%)
  6. 6 Rafał Kochalski
    54 (1,68%)
  7. 7 Iwona Małgorzata Osuchowska
    32 (1,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 8 Elżbieta Maria Ściebura
    57 (1,77%)
  2. 3 Grzegorz Stanisław Edelman
    18 (0,56%)
  3. 4 Urszula Irena Kotowicz
    70 (2,18%)
  4. 5 Grażyna Helena Kurzak-Żyła
    20 (0,62%)
  5. 7 Wiesława Teresa Wilk
    25 (0,78%)
  6. 1 Jakub Paweł Syguda
    59 (1,84%)
  7. 2 Bartłomiej Przemysław Saran
    88 (2,74%)
  8. 6 Jacek Rudzki
    41 (1,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jarosław Tadeusz Sośniak
    55 (1,71%)
  2. 4 Maciej Kacper Kotasiński
    38 (1,18%)
  3. 2 Ireneusz Bogumił Telenga
    114 (3,55%)
  4. 7 Klementyna Krysiak
    34 (1,06%)
  5. 1 Aleksander Tokarz
    198 (6,16%)
  6. 5 Małgorzata Hutna
    26 (0,81%)
  7. 6 Magdalena Anna Jagielska
    18 (0,56%)
  8. 8 Magdalena Weronika Gancarek
    36 (1,12%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Sękiewicz
    290 (9,03%)
  2. 1 Danuta Kasprzyk
    173 (5,39%)
  3. 4 Mirosław Włodzimierz Sala
    10 (0,31%)
  4. 5 Agnieszka Patrycja Kowalik
    14 (0,44%)
  5. 3 Czesława Śledziona
    47 (1,46%)
  6. 7 Mariusz Józef Chłond
    20 (0,62%)
  7. 9 Robert Jacek Sandelewski
    32 (1,00%)
  8. 6 Bożena Maria Lisiecka
    19 (0,59%)
  9. 8 Anna Monika Zubkowicz
    16 (0,50%)

Okręg 2

Kłobuck Osiedle Nr 5 ulice: Gen. Hallera, Hutnicza, Przemysłowa, Sienkiewicza, Słowackiego, Śląska, Wieluńska numery parzyste od 2 do 48, Kłobuck Osiedle Nr 6 ulice: Cmentarna, Cielebana, Gajowa, Gwiezdna, Kamienna, Krzywa, Ks. Skorupki, Powstańców Śląskich, Przedszkolna, Sadowa, Słoneczna, Spadkowa, Srebrna, Targowa, Żytnia, 3 Maja numery parzyste od 2 do 46, 11 Listopada nr 1, Szkolna numery nieparzyste od 1 do 119B, Szkolna numery parzyste od 2 do do 156, Kłobuck Osiedle Nr 9 ulice: Częstochowska, Gagarina, Ks. Ściegiennego, Kwiatowa, Mickiewicza, Ogrodowa, Polna Kłobuck sołectwo Przybyłów ulice: Główna, Graniczna, Podmiejska, Kłobuck Osiedle Nr 7 ulice: Asnyka, Dębowa, Kołłątaja, Kordeckiego, Korczaka, Staszica, Reja, Zakrzewska numery parzyste od 2 do 72, Zakrzewska numery nieparzyste od 1 do 71, Kłobuck sołectwo Niwa Skrzeszów ulice: Akacjowa, jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Wierzbowa Kłobuck sołectwo Zakrzew ulice: Błotna, Kręta, Stawowa, Wodna, Żabia, Zakrzewska numery parzyste od 74 do 106, Zakrzewska numery nieparzyste od 75 do 91, Kłobuck Osiedle Nr 2 ulice: Boh. Bitwy pod Mokrą, Gen. Rómmla, Harcerska, , Konwaliowa, Przechodnia, 11 Listopada numery parzyste od 8 do 20, Różana, Sobisia, Paderewskiego; Sołectwo Rybno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Aneta Płuska
    47 (1,58%)
  2. 3 Mirosław Antoni Cieśla
    90 (3,02%)
  3. 5 Ireneusz Kotkowski
    87 (2,92%)
  4. 7 Urszula Maria Januszka
    47 (1,58%)
  5. 1 Jerzy Florian Kulej
    242 (8,13%)
  6. 2 Teresa Juraszek
    67 (2,25%)
  7. 4 Leoniła Pyzik
    33 (1,11%)
  8. 8 Barbara Maria Jura
    36 (1,21%)
  9. 9 Jacek Zbigniew Pawełczyk
    11 (0,37%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewelina Tacjana Kotkowska
    234 (7,86%)
  2. 3 Marian Stefan Szyiński
    88 (2,96%)
  3. 4 Mieczysław Telęga
    50 (1,68%)
  4. 2 Mirosław Strzelczyk
    79 (2,65%)
  5. 5 Teresa Kazimiera Łuba
    17 (0,57%)
  6. 6 Henryk Krzysztof Bigielmajer
    17 (0,57%)
  7. 7 Katarzyna Sosnowska
    30 (1,01%)
  8. 8 Janusz Paweł Mros
    31 (1,04%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zdzisław Bogusław Klecha
    18 (0,60%)
  2. 3 Marek Marian Adamus
    13 (0,44%)
  3. 9 Zofia Trzepióra-Noga
    81 (2,72%)
  4. 8 Mariusz Królica
    20 (0,67%)
  5. 2 Barbara Elżbieta Błaszczykowska
    110 (3,70%)
  6. 1 Danuta Gosławska
    134 (4,50%)
  7. 7 Zdzisław Antoni Sukiennik
    39 (1,31%)
  8. 5 Teresa Maria Polis
    13 (0,44%)
  9. 6 Monika Mandat
    31 (1,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Robert Wałęga
    228 (7,66%)
  2. 1 Witold Jan Dominik
    173 (5,81%)
  3. 6 Patrycja Głąb
    24 (0,81%)
  4. 8 Barbara Stanisława Ploch
    3 (0,10%)
  5. 9 Zbigniew Adam Baran
    68 (2,28%)
  6. 4 Rafał Mirosław Kowalczyk
    114 (3,83%)
  7. 3 Rafał Piotr Ściebura
    31 (1,04%)
  8. 5 Katarzyna Anna Kauf
    31 (1,04%)
  9. 7 Iwona Anna Bartkiewicz
    13 (0,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tadeusz Roman Koch
    259 (8,70%)
  2. 3 Zdzisław Władysław Szczepaniak
    17 (0,57%)
  3. 4 Barbara Elżbieta Borecka
    47 (1,58%)
  4. 2 Aneta Maria Szpulak-Imiełowska
    140 (4,70%)
  5. 7 Agata Aneta Polak
    106 (3,56%)
  6. 5 Jan Piotr Włodarski
    24 (0,81%)
  7. 6 Barbara Edyta Jarska
    33 (1,11%)

Okręg 3

Sołectwa: Lgota, Gruszewnia, Libidza, Borowianka, Kamyk, Kopiec, Nowa Wieś, Biała, Łobodno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Lech Wiesław Chłąd
    115 (3,51%)
  2. 1 Janusz Józef Soluch
    180 (5,49%)
  3. 2 Urszula Barbara Bugaj
    138 (4,21%)
  4. 3 Mateusz Dominik Woźniak
    237 (7,23%)
  5. 4 Angelika Maria Borowiecka-Idziak
    177 (5,40%)
  6. 8 Aneta Aleksandra Kulińska-Kowalczyk
    25 (0,76%)
  7. 5 Mariola Beata Wojciechowska
    138 (4,21%)
  8. 7 Marcin Wojtysek
    426 (13,00%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Juszczyk
    27 (0,82%)
  2. 1 Tomasz Zawierucha
    135 (4,12%)
  3. 4 Piotr Paweł Skrzatek
    24 (0,73%)
  4. 2 Alina Janina Bogacz
    27 (0,82%)
  5. 5 Łucja Brol
    6 (0,18%)
  6. 6 Ewelina Katarzyna Kutarba
    8 (0,24%)
  7. 7 Agnieszka Justyna Minkina
    18 (0,55%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Sylwia Honorata Polak
    11 (0,34%)
  2. 3 Robert Piotr Turek
    20 (0,61%)
  3. 7 Marlena Weronika Polak
    51 (1,56%)
  4. 4 Marcin Jarosław Napieraj
    16 (0,49%)
  5. 6 Agata Maria Szyińska
    9 (0,27%)
  6. 8 Marcin Sebastian Dederko
    19 (0,58%)
  7. 1 Wiesław Michał Ściebura
    171 (5,22%)
  8. 2 Barbara Ziętal
    235 (7,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 3 Magdalena Stanisława Chalińska
    42 (1,28%)
  2. 7 Anna Henryka Bastek
    5 (0,15%)
  3. 8 Łukasz Michał Trzepizur
    29 (0,88%)
  4. 2 Zbigniew Skrzypczak
    35 (1,07%)
  5. 1 Zygmunt Józef Bełtowski
    154 (4,70%)
  6. 6 Marcin Zenon Błaszczyk
    18 (0,55%)
  7. 4 Iga Zielonka
    23 (0,70%)
  8. 9 Wiesława Lidia Kłosińska
    19 (0,58%)
  9. 5 Angelika Szczypior
    8 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Iwona Irena Płusa
    236 (7,20%)
  2. 4 Dominika Katarzyna Trzepizur
    107 (3,26%)
  3. 7 Marzanna Janus
    40 (1,22%)
  4. 8 Kazimierz Antoni Pikuła
    64 (1,95%)
  5. 2 Elżbieta Maria Zygmunt
    81 (2,47%)
  6. 6 Marian Jan Cieślik
    37 (1,13%)
  7. 5 Mariola Ewa Plaskacz
    32 (0,98%)
  8. 9 Mariusz Paweł Szczypior
    82 (2,50%)
  9. 3 Roman Józef Lada
    53 (1,62%)