Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - bydgoski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gmina KORONOWO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM W POWIECIE BYDGOSKIM”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Helena Borkowska
    260 (2,90%)
  2. 5 Piotr Bakalarski
    111 (1,24%)
  3. 3 Dariusz Karwat
    148 (1,65%)
  4. 4 Barbara Maria Cieślewicz
    102 (1,14%)
  5. 6 Leszek Józef Olszowy
    128 (1,43%)
  6. 1 Zenon Andrzej Rydelski
    1 455 (16,25%)
  7. 7 Bożena Szarkowska
    133 (1,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT BYDGOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Porzych
    1 257 (14,04%)
  2. 2 Maciej Sławomir Makowski
    508 (5,67%)
  3. 7 Zbigniew Stanisław Głowacki
    142 (1,59%)
  4. 4 Czesław Franciszek Bogdziński
    46 (0,51%)
  5. 6 Barbara Iwona Heise
    106 (1,18%)
  6. 5 Renata Maria Haraszkiewicz
    911 (10,17%)
  7. 3 Janina Szalla
    254 (2,84%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Joanna Paulina Glazik
    116 (1,30%)
  2. 2 Maria Franciszka Musiał
    399 (4,46%)
  3. 3 Sebastian Eugeniusz Moskal
    274 (3,06%)
  4. 1 Anna Ewa Jakubowska
    483 (5,39%)
  5. 6 Maria Litwinowicz
    312 (3,48%)
  6. 5 Janusz Skotnicki
    260 (2,90%)
  7. 7 Grzegorz Kempiak
    68 (0,76%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Mirosław Jagielski
    786 (8,78%)
  2. 4 Mateusz Marcin Murawiecki
    29 (0,32%)
  3. 2 Krzysztof Gradek
    210 (2,35%)
  4. 3 Hanna Tazbir
    228 (2,55%)
  5. 6 Andrzej Probant
    39 (0,44%)
  6. 7 Anna Szews
    147 (1,64%)
  7. 5 Dorota Bogumiła Obłój
    43 (0,48%)

Okręg 2

gmina SOLEC KUJAWSKI

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM W POWIECIE BYDGOSKIM”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Hanka Stefania Stamm
    359 (5,86%)
  2. 1 Małgorzata Teresa Niedźwiedzka
    548 (8,94%)
  3. 3 Agnieszka Wilk
    112 (1,83%)
  4. 4 Marek Władysław Mruk
    90 (1,47%)
  5. 5 Adam Franciszek Brzozowski
    226 (3,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT BYDGOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mateusz Jarosław Czyżewski
    402 (6,56%)
  2. 4 Żaneta Joanna Chojnacka
    121 (1,97%)
  3. 5 Dawid Tomasz Konwiński
    140 (2,28%)
  4. 3 Helena Stanisława Składanowska
    377 (6,15%)
  5. 1 Roman Guździoł
    714 (11,65%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wojciech Skorek
    308 (5,03%)
  2. 4 Wojciech Różański
    66 (1,08%)
  3. 1 Elżbieta Barbara Wysocka
    803 (13,11%)
  4. 2 Krzysztof Kacperek
    98 (1,60%)
  5. 5 Cecylia Górska-Kuligowska
    125 (2,04%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Honorata Irmina Matusiak
    451 (7,36%)
  2. 1 Iwona Maria Lichocka
    748 (12,21%)
  3. 3 Wiesława Barbara Orlikowska
    182 (2,97%)
  4. 4 Robert Piotr Koziński
    50 (0,82%)
  5. 5 Konrad Pilut
    207 (3,38%)

Okręg 3

gminy: BIAŁE BŁOTA, NOWA WIEŚ WIELKA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM W POWIECIE BYDGOSKIM”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Krajewska
    425 (3,43%)
  2. 1 Romuald Marek Góralczyk
    943 (7,60%)
  3. 3 Magdalena Sylwia Zuehlke
    400 (3,22%)
  4. 4 Waldemar Michniewicz
    268 (2,16%)
  5. 7 Krystyna Kołodziejczak
    171 (1,38%)
  6. 5 Zbigniew Marek Karnas
    283 (2,28%)
  7. 6 Aneta Joanna Malcer
    295 (2,38%)
  8. 8 Jan Piotr Jaworski
    155 (1,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT BYDGOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Antonina Płotkowska
    470 (3,79%)
  2. 5 Adam Kazimierz Musielewicz
    70 (0,56%)
  3. 4 Katarzyna Maria Kirstein-Piotrowska
    540 (4,35%)
  4. 7 Łukasz Marcin Chmielewski
    206 (1,66%)
  5. 6 Michał Piotr Czyżewski
    121 (0,98%)
  6. 8 Wiesława Maria Suszek
    304 (2,45%)
  7. 1 Andrzej Włodzimierz Szmytka
    1 133 (9,13%)
  8. 3 Józef Noske
    399 (3,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Ryfa
    1 160 (9,35%)
  2. 2 Ewa Beata Woś
    659 (5,31%)
  3. 3 Sebastian Jarosław Tomicki
    111 (0,89%)
  4. 4 Piotr Paweł Żmijewski
    130 (1,05%)
  5. 5 Dominika Paulina Tomaszewska
    156 (1,26%)
  6. 8 Józef Marian Sas
    103 (0,83%)
  7. 7 Adam Popielarz
    68 (0,55%)
  8. 6 Paulina Żebrowska
    134 (1,08%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Maciej Zbigniew Dobek
    308 (2,48%)
  2. 1 Robert Rafał Baranowski
    1 642 (13,24%)
  3. 4 Aleksandra Maria Józefowicz
    287 (2,31%)
  4. 5 Mariusz Andrzej Pazderski
    140 (1,13%)
  5. 8 Katarzyna Bumażnik
    180 (1,45%)
  6. 6 Anita Osowicka
    296 (2,39%)
  7. 7 Danuta Sarnacka
    221 (1,78%)
  8. 2 Marek Staszczyk
    628 (5,06%)

Okręg 4

gminy: OSIELSKO, SICIENKO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM W POWIECIE BYDGOSKIM”

kandydatliczba głosów

  1. 7 Stanisław Szwajca
    938 (9,06%)
  2. 1 Żanetta Teresa Kaźmierczak
    632 (6,10%)
  3. 2 Małgorzata Wojnowska
    633 (6,11%)
  4. 3 Anita Żytowicz
    460 (4,44%)
  5. 4 Mariusz Stężewski
    92 (0,89%)
  6. 5 Maciej Zakowicz
    168 (1,62%)
  7. 6 Dorota Maria Urban
    61 (0,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT BYDGOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Kuziak
    543 (5,24%)
  2. 6 Joanna Kanabaj-Nowak
    115 (1,11%)
  3. 5 Jerzy Jan Demyda
    31 (0,30%)
  4. 3 Małgorzata Ewa Rutka
    104 (1,00%)
  5. 4 Lidia Zofia Belińska
    90 (0,87%)
  6. 2 Ewa Maria Zamiatała-Grzelak
    446 (4,31%)
  7. 7 Patryk Świerblewski
    65 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Radosław Grzegorz Kempinski
    1 372 (13,25%)
  2. 2 Jerzy Andrzej Mielczarski
    202 (1,95%)
  3. 6 Barbara Ziętara
    287 (2,77%)
  4. 3 Waldemar Marek Makowski
    137 (1,32%)
  5. 5 Halina Jackowska
    80 (0,77%)
  6. 4 Dorota Elżbieta Chmielewicz
    128 (1,24%)
  7. 7 Roman Andrzej Szewczykowski
    113 (1,09%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Kozłowski
    2 281 (22,03%)
  2. 3 Julia Elżbieta Juszczak
    229 (2,21%)
  3. 2 Anna Cetnarowska
    446 (4,31%)
  4. 4 Dariusz Zawaryński
    69 (0,67%)
  5. 5 Izabela Jerzewska
    200 (1,93%)
  6. 6 Paweł Staniszewski
    152 (1,47%)
  7. 7 Norbert Piotr Przybysz
    279 (2,69%)

Okręg 5

gminy: DĄBROWA CHEŁMIŃSKA, DOBRCZ

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM W POWIECIE BYDGOSKIM”

kandydatliczba głosów

  1. 6 Zdzisława Zaklikowska
    60 (0,76%)
  2. 1 Zbigniew Zygmunt Łuczak
    1 136 (14,43%)
  3. 2 Lechosław Brzozowski
    143 (1,82%)
  4. 3 Marlena Joanna Łobocka
    152 (1,93%)
  5. 5 Honorata Sylwia Zielińska-Szuster
    97 (1,23%)
  6. 4 Bogdan Franciszek Śliwiński
    208 (2,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT BYDGOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Kaźmierczak
    723 (9,18%)
  2. 3 Marek Janusz Ciesielski
    149 (1,89%)
  3. 2 Grażyna Karwicka
    71 (0,90%)
  4. 4 Grażyna Elżbieta Walczak
    107 (1,36%)
  5. 5 Marek Stanisław Mazur
    38 (0,48%)
  6. 6 Władysław Józef Sobociński
    459 (5,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Piotr Drożyński
    233 (2,96%)
  2. 4 Beata Maria Krasucka
    198 (2,51%)
  3. 2 Rafał Karol Perlik
    421 (5,35%)
  4. 5 Eliza Jolanta Ryfa
    56 (0,71%)
  5. 1 Tadeusz Zamłyński
    774 (9,83%)
  6. 6 Małgorzata Bieżuńska
    89 (1,13%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Mirosława Senska-Szala
    361 (4,58%)
  2. 1 Bashar Al-Shaer
    1 699 (21,57%)
  3. 3 Maciej Marcin Krzywiński
    141 (1,79%)
  4. 5 Anna Maria Niciejewska
    84 (1,07%)
  5. 4 Wiesław Aleksander Lebiedew
    88 (1,12%)
  6. 6 Agnieszka Justyna Lewandowska
    388 (4,93%)