Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gruta

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Annowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Michał Szczepanek

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU

38 (33,93%)

Janusz Miąsko

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

74 (66,07%)

Okręg 2

Sołectwo Gruta część od numeru 1 do 83, od numeru 236 do 243, od numeru 247 do 249, od numeru 253 do 278 , od numeru 283 do 288 od numeru 314 do 315

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Wojciech Neumann

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU

163 (66,26%)

Ewa Honorata Schmidt

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

83 (33,74%)

Okręg 3

Sołectwo Gruta część od numeru 85 do 97, od numeru 108 do 202, od numeru 245 do 246, od numeru 250 do 252, od numeru 279 do 282, od numeru 290 do 313

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Weronika Worytko

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU

109 (40,82%)

Maria Jolanta Polakowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

105 (39,33%)

Tomasz Włodzimierz Krawiś

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

53 (19,85%)

Okręg 4

Sołectwa: Gruta część od numeru 98 do 107, od numeru 203 do 235 oraz Mełno Cukrownia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Stanisław Wyżga

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU

98 (62,03%)

Grzegorz Jarmużewski

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

60 (37,97%)

Okręg 5

Sołectwo Mełno od numeru 1 do 60

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Jan Zalewski

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU

87 (40,47%)

Daria Ewa Rogozińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 (8,84%)

Wiesława Helena Szlas

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

109 (50,70%)

Okręg 6

Sołectwo Mełno-Mełno ZZD

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Osenka

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU

88 (53,66%)

Ryszard Sobociński

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

76 (46,34%)

Okręg 7

Sołectwo Boguszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Zofia Wycinek

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU

19 (12,03%)

Arkadiusz Mariusz Ługiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (26,58%)

Jadwiga Franciszka Wasiuta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ BOGUSZEWO RAZEM

48 (30,38%)

Anna Katarzyna Rafalska

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

49 (31,01%)

Okręg 8

Sołectwo Nicwałd

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Anna Rusoń

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU

48 (27,27%)

Iwona Brzóskowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (36,36%)

Kazimierz Suszek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

64 (36,36%)

Okręg 9

Sołectwo Okonin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Grzywacz

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU

96 (47,06%)

Piotr Waldemar Szynkowski

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

108 (52,94%)

Okręg 10

Sołectwa: Plemięta, Wiktorowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Robert Bartoś

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU

100 (66,67%)

Jadwiga Maria Sykut

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

50 (33,33%)

Okręg 11

Sołectwo Pokrzywno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Henryk Lembicz

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU

31 (17,92%)

Jan Gajewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

71 (41,04%)

Jan Jerzy Drzewoszewski

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

71 (41,04%)

Okręg 12

Sołectwa: Gołębiewko, Kitnowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Dyś

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

67 (41,10%)

Roman Walenty Pęksa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ BOGUSZEWO RAZEM

35 (21,47%)

Adela Miąsko

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

61 (37,42%)

Okręg 13

Sołectwa: Dąbrówka Królewska, Orle

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Wojtaszewski

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU

90 (41,67%)

Mariusz Grzegorz Osuch

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

53 (24,54%)

Mariusz Klemens Owczarek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

73 (33,80%)

Okręg 14

Sołectwa: Jasiewo, Słup

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jakub Rusoń

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU

45 (23,08%)

Agnieszka Maria Wesołowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

99 (50,77%)

Adam Marian Schmidt

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

51 (26,15%)

Okręg 15

Sołectwo Salno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Helena Głowacka

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU

55 (35,26%)

Jan Franciszek Zaborowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (16,03%)

Zbigniew Jan Szlitkus

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

76 (48,72%)