Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stromiec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Bobrek.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Paweł Wieteska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

15 (10,64%)

Czesław Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR

62 (43,97%)

Karolina Korczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (45,39%)

Okręg 2

Sołectwo Bobrek-Kolonia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Szewczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (12,65%)

Regina Janina Witkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR

96 (57,83%)

Marek Paweł Adamczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (29,52%)

Okręg 3

Sołectwa: Biała Góra, Krzemień, Boska Wola.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Sitkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR

32 (27,59%)

Marzena Ośka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

84 (72,41%)

Okręg 4

Sołectwa: Boże, Małe Boże, Ducka Wola.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Romuald Chodowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR

66 (37,93%)

Elżbieta Korczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

108 (62,07%)

Okręg 5

Sołectwo Dobieszyn.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Barbara Zaręba

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

28 (17,28%)

Jan Chryzostom Czachowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR

61 (37,65%)

Kamil Sumiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (45,06%)

Okręg 6

Sołectwa: Lipskie Budy, Kolonia Sielce.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ilona Sajewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR

41 (36,61%)

Bożena Hanna Kucharska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (63,39%)

Okręg 7

Sołectwa: Sielce, Sułków, Olszowa Dąbrowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Lusztyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

74 (50,34%)

Rafał Andrzej Ćwiek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR

42 (28,57%)

Edyta Ofiara

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (21,09%)

Okręg 8

Sołectwo Podlesie-wieś Podlesie Duże.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Mac

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

101 (66,01%)

Jerzy Sylwester Wójcik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (33,99%)

Okręg 9

Sołectwo Podlesie-wsie: Podlesie Małe, Grabowy Las.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Michalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR

68 (70,10%)

Grażyna Dębska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (29,90%)

Okręg 10

Sołectwa: Ksawerów Nowy, Ksawerów Stary.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Górnik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (23,65%)

Dariusz Zakrzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR

14 (9,46%)

Bernarda Agnieszka Adach

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (38,51%)

Marzena Rokicińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

42 (28,38%)

Okręg 11

Sołectwa: Niedabyl, Pokrzywna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Albert Tula

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (52,68%)

Karol Grudzień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR

11 (9,82%)

Adam Pietrusiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (37,50%)

Okręg 12

Sołectwo Stromiec-ulice: Białobrzeska, Folwarczna, Warecka, Strażacka, Piaski.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Ziółkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

127 (63,82%)

Grzegorz Kierzkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (36,18%)

Okręg 13

Sołectwo Stromiec-ulice: Poświętna, Łąkowa, Radomska, Szkolna, Nowa, Cicha, Spacerowa, Stok, Dolna, Miła, Złota, Słoneczna, Brzozowa, Parkowa, Staskie, Chabrowa, Wrzosowa, Różana.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Marut

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

167 (62,08%)

Milena Wanda Szulik-Zielińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

102 (37,92%)

Okręg 14

Sołectwa: Marianki, Piróg.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hubert Podstawek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (22,48%)

Sylwester Rzepka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR

22 (17,05%)

Andrzej Marcin Miszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

38 (29,46%)

Mirosława Lidia Stachera

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (31,01%)

Okręg 15

Sołectwo Stromiecka Wola.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Podsiadło

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (34,51%)

Sławomir Zbigniew Wieteska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR

74 (65,49%)