Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Abramów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Abramów, ul. Szkolna, ul. Cicha, ul. Partyzancka, ul. Spółdzielcza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Kowalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO

27 (17,65%)

Andrzej Mazurek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (13,07%)

Szymon Kula

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

16 (10,46%)

Jerzy Mirosław Zentara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIECZKA

39 (25,49%)

Marcin Mazur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY

51 (33,33%)

Okręg 2

Abramów, ul. Lubartowska, ul. Leśna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Rodak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW

52 (31,52%)

Dorota Kowalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO

36 (21,82%)

Agata Danuta Lichaj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (34,55%)

Anna Renata Grzesiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY

20 (12,12%)

Okręg 3

Ciotcza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioleta Winiarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW

39 (20,53%)

Barbara Stępień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO

11 (5,79%)

Wiesław Sienkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (27,37%)

Ireneusz Karczmarz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

74 (38,95%)

Barbara Zdunek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIECZKA

14 (7,37%)

Okręg 4

Dębiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Emilia Kos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW

37 (24,18%)

Beata Grażyna Łysiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO

65 (42,48%)

Agnieszka Jasińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIECZKA

51 (33,33%)

Okręg 5

Glinnik od Nr 1 do Nr 68

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Mateusz Stasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO

20 (18,87%)

Grzegorz Rodak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (27,36%)

Wioletta Syta

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 (17,92%)

Anna Wasilewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIECZKA

11 (10,38%)

Stanisław Kutnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY

27 (25,47%)

Okręg 6

Glinnik od Nr 69A do Nr 130

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Wesołowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW

18 (16,98%)

Iwona Maria Cwajda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO

62 (58,49%)

Karol Kruk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (24,53%)

Okręg 7

Marcinów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Stanisław Kozdruń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY MARCINÓW

76 (53,15%)

Leszek Ogórek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO

67 (46,85%)

Okręg 8

Michałówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Stanisława Barszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW

26 (22,61%)

Wiesława Białek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO

39 (33,91%)

Andrzej Rojek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (36,52%)

Edyta Lidia Wójciak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

8 (6,96%)

Okręg 9

Sosnówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Pawelec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW

25 (16,45%)

Iwona Zdzisława Czarnecka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (39,47%)

Danuta Komsta

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (38,82%)

Ilona Zamojska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIECZKA

8 (5,26%)

Okręg 10

Wielkie od Nr 1 do Nr 50, od Nr 98 do Nr 135

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Krasa

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

45 (33,09%)

Maria Jadwiga Milczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW

28 (20,59%)

Mieczysław Andrzej Rola

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO

30 (22,06%)

Grzegorz Edward Konieczka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIECZKA

7 (5,15%)

Marcin Błażej Ogórek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY

26 (19,12%)

Okręg 11

Wielkie od Nr 51A do Nr 97, Izabelmont

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Misztal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW

60 (41,67%)

Wiesław Białek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (18,06%)

Witold Białek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

44 (30,56%)

Sławomir Marian Koziej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIECZKA

10 (6,94%)

Marek Pawelec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY

4 (2,78%)

Okręg 12

Wielkolas od Nr 2 do Nr 73

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Rojek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO

77 (52,74%)

Jarosław Krzysztof Wlazły

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (13,70%)

Renata Monika Antoniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

49 (33,56%)

Okręg 13

Wielkolas od Nr 75 do Nr 164

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Pasieczna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW

23 (19,83%)

Jarosław Krzysztof Kamela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO

30 (25,86%)

Jacek Antoniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (31,90%)

Aneta Monika Duda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIECZKA

26 (22,41%)

Okręg 14

Wolica od Nr 1 do Nr 73

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Grzegorz Rusinek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO

53 (46,09%)

Iwona Goluch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY

62 (53,91%)

Okręg 15

Wolica od Nr 74 do 152

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Michał Maruszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW

23 (21,30%)

Marta Ogórek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO

41 (37,96%)

Mirosław Antoniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (40,74%)