Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gródek nad Dunajcem

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Rożnów (część): osiedle Zapora, przysiółki Zagórze i Gierowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Hajduga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOBIASZA

46 (21,00%)

Krzysztof Piotr Gondek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

173 (79,00%)

Okręg 2

Sołectwo Rożnów (część): przysiółek Wiesiółka od strony Gródka, budynki po lewej stronie wzdłuż drogi gminnej "Wiesiółka – Rożnów" do drogi powiatowej oraz przysiółki Wokół Ról i Nowa Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Piotr Kapusta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOBIASZA

64 (22,78%)

Adam Hajduk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

138 (49,11%)

Jacek Mirosław Makowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

79 (28,11%)

Okręg 3

Sołectwo Rożnów (część): budynki po lewej stronie wzdłuż drogi gminnej "Do Szymczyków", budynki po lewej i prawej stronie wzdłuż drogi powiatowej do granicy z miejscowością Roztoka – Brzeziny, od strony Gródka po lewej stronie do rzeki Dunajec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Michał Gądek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOBIASZA

137 (39,83%)

Klementyna Emilia Berdychowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

207 (60,17%)

Okręg 4

Sołectwo Roztoka – Brzeziny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Piękoś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOBIASZA

118 (48,36%)

Jan Winiarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

126 (51,64%)

Okręg 5

Sołectwo Tropie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Jan Olszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOBIASZA

54 (30,86%)

Wiesław Mrzygłód

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTWA TROPIE

53 (46,90%)

Okręg 6

Sołectwo Bartkowa – Posadowa (część): przysiółki Podlas, Bębny, Nowa Wieś, Posadowa; Sołectwo Bujne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Damasiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOBIASZA

152 (61,29%)

Teresa Sosnowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

96 (38,71%)

Okręg 7

Sołectwo Bartkowa – Posadowa (część): budynki od granicy Rożnowa, osiedle przy "Stalowniku", od strony Gródka budynki po prawej stronie do granicy rzeki Podolanka, po lewej stronie do wąwozu ciągnącego się od drogi wojewódzkiej do drogi Podlas – Bujne; przysiółek Stany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Stefan Wolak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOBIASZA

177 (60,20%)

Jacek Piotr Jewulski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

117 (39,80%)

Okręg 8

Sołectwo Podole – Górowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Klimek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Przydonica (część): przysiółki Podglinicze, Dolna Wieś, Gawroniec, Zbęk; Sołectwo Przydonica – Glinik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Szymański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOBIASZA

227 (77,21%)

Iwona Katarzyna Basta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

67 (22,79%)

Okręg 10

Sołectwo Przydonica (część): przysiółki Górna Wieś, Kobylnice, Dział, Sikornik, Wygony

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogumiła Babiarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOBIASZA

159 (57,40%)

Bogusław Mirosław Sadłoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

118 (42,60%)

Okręg 11

Sołectwo Jelna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Jasiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOBIASZA

127 (56,19%)

Paweł Edward Hornik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

99 (43,81%)

Okręg 12

Sołectwa: Jelna – Działy, Lipie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Bajorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOBIASZA

115 (46,94%)

Renata Gądek-Turek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

130 (53,06%)

Okręg 13

Sołectwa: Sienna, Zbyszyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wacław Janusz Krężel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOBIASZA

85 (25,68%)

Jan Ogar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGAR” SIENNA-ZBYSZYCE

145 (43,81%)

Lucjan Rafa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

101 (30,51%)

Okręg 14

Sołectwo Gródek nad Dunajcem (część): przysiółki Koszarka, Skała, budynki po prawej stronie drogi gminnej Górski – Biernacki, budynki po prawej stronie drogi gminnej Koszarka – Przydonica do granicy z sołectwem Przydonica – Glinik oraz budynki po prawej stronie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 975 począwszy od byłego ośrodka relax

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Fedko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOBIASZA

98 (62,82%)

Dorota Jadwiga Koszyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

58 (37,18%)

Okręg 15

Sołectwo Gródek nad Dunajcem (część): Centrum Gródka od granicy z sołectwem Bartkowa – Posadowa, budynki po lewej stronie drogi gminnej Górski – Biernacki, budynki po lewej stronie wzdłuż drogi Koszarka – Przydonica do granicy z sołectwem Przydonica – Glinik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Wolak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOBIASZA

84 (46,41%)

Wiesław Matusik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

97 (53,59%)