Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ustka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Azaliowa, Chabrowa, Darłowska od nr 19 do 57, Gabriela Narutowicza, Irysowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Kolorowa, Koszarowa, , Krokusowa, Kwiatowa, Liliowa, Makowa, Narcyzowa, Różana, Rumiankowa, Storczykowa, Szafirkowa, Tulipanowa, Wrzosowa, Wiejska, Harcerska, Kowalewskiego, Morska, Nowa, Żeglarzy

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jakub Andrzej Dullek
    41 (9,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Zbigniew Józef Nowicki
    166 (39,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Lena Iwona Iwan-Kucia
    214 (50,83%)

Okręg 2

Przylesie, Wilcza

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Włodzimierz Dariusz Siudek
    66 (17,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Zbigniew Kosiński
    58 (15,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Leszek Zenon Kasperowicz
    22 (5,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Kamil Grzegorz Cichy
    230 (61,17%)

Okręg 3

Darłowska od nr 1 do nr 18, Nad Słupią, Polna, Rzeczna, 11 Listopada

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Kamila Joanna Robak
    39 (10,77%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Maria Jadwiga Grabowska
    69 (19,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Wojciech Ryszard Iwanowski
    58 (16,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Paweł Jarosław Basiński
    196 (54,14%)

Okręg 4

Bohaterów Westerplatte, Mieczysława Kościelniaka, Na Wydmie, Uroczysko

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Barbara Podruczna-Mocarska
    79 (23,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Miler
    32 (9,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marek Krzyżanowski
    30 (8,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jacek Tomasz Maniszewski
    196 (58,16%)

Okręg 5

Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Cisowa, Dunina, Jagiellońska. Klonowa, Ignacego Krasickiego, Lipowa, Łąkowa, Pułaskiego, Reja, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Willowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Grzegorz Jerzy Koski
    172 (44,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Radosław Andrzej Wiśniewski
    216 (55,67%)

Okręg 6

Bałtycka 3, 5 i 7, Banacha, Dworcowa, Ogrodowa, Rzemieślnicza, Słupska

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Edyta Żebrowska
    131 (28,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Tarka
    100 (21,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jacek Jan Nizielski
    71 (15,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Urszula Anna Pietrasiewicz
    153 (33,63%)

Okręg 7

Grunwaldzka 14, 16, 16A, 16B, 16C, Grunwaldzka od nr 18 do 39B.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Nina Aleksandra Borysiuk
    107 (29,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Wilczyński
    92 (24,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marian Jan Kopeć
    32 (8,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Cejrowski
    138 (37,40%)

Okręg 8

Grunwaldzka od nr 39C do 67

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Samanta Maria Nowińska
    107 (25,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Maria Henryka Czaplińska
    114 (26,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Elżbieta Marianna Nadolna
    202 (47,75%)

Okręg 9

Legionów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Elżbieta Górecka
    100 (22,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grzegorz Maciej Malinowski
    335 (77,01%)

Okręg 10

Wróblewskiego, Grunwaldzka 12

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Marta Wańtuchowicz
    148 (33,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Bożena Lenczewska
    44 (10,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zbigniew Margol
    248 (56,36%)

Okręg 11

Bałtycka 1, Grunwaldzka od nr 1 do 11, Grunwaldzka 15 i 17, Krótka, Leszka Bakuły, Plac Dąbrowskiego, Rybacka, Zielona

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Adriana Teresa Cerkowska-Markiewicz
    146 (37,15%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Marcin Chabowski
    73 (18,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Agnieszka Wiśniewska-Banaś
    49 (12,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zbigniew Maciąg
    125 (31,81%)

Okręg 12

Beniowskiego, Bulwar Portowy, Generała Zaruskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Kaszubska, Kosynierów, Kościelna, Mała, Marynarki Polskiej, Nadmorska, Perłowa, Pomorska, Portowa, Sprzymierzeńców

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dariusz Krzysztof Czechowski
    114 (27,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Urszula Bugajewska
    101 (24,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Stanisław Dorywalski
    37 (8,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Janusz Adam Rosiński
    160 (38,83%)

Okręg 13

Chopina, Jana z Kolna, Kilińskiego, Limanowskiego, Mickiewicza, Słowiańska, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Genowefa Kozera
    90 (22,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Joanna Stanisława Żukowska
    105 (26,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Przemysław Krzysztof Nycz
    200 (50,63%)

Okręg 14

Kopernika od nr 1 do 18 i nr 20, Marszałka Piłsudskiego, Plac Wolności, Pogodna, Spokojna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Dorota Helena Paściak
    100 (34,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krystyna Barbara Ginter
    191 (65,64%)

Okręg 15

Kopernika 19, Kościuszki, Leśna, Wczasowa

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Grzegorz Korniluk
    92 (24,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marek Kurowski
    88 (23,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Daniel Król
    192 (51,61%)