Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Huszlew

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Huszlew od 1 - 112C

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Szałucha

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (46,22%)

Adam Matusz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (53,78%)

Okręg 2

Huszlew od 114 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Sawczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 3

Bachorza, Zienie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefan Koźluk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (67,16%)

Ignacy Wróbel

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

22 (32,84%)

Okręg 4

Felin, Ławy, Sewerynów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daniel Struk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (47,17%)

Grzegorz Sawczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

28 (52,83%)

Okręg 5

Makarówka od 2 - 53 , Władysławów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Teresa Wawryniuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 6

Makarówka od 54 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Panasiuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 7

Krasna , Krasna-Kolonia, Waśkowólka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Kozak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (63,51%)

Wojciech Bartniczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (36,49%)

Okręg 8

Kownaty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Aleksander Sacharczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 9

Wygoda, Żurawlówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Wawryniuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 10

Dziadkowskie, Dziadkowskie-Folwark

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Gez

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (86,67%)

Adam Tymoszuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

10 (13,33%)

Okręg 11

Krzywośnity, Liwki Włościańskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Domański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 12

Juniewicze, Liwki Szlacheckie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Głuchowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (46,43%)

Rafał Kazimierz Hornowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (53,57%)

Okręg 13

Kopce, Nieznanki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Borysiuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 14

Mostów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Emilia Anna Hanas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (60,42%)

Rafał Czyrka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

38 (39,58%)

Okręg 15

Harachwosty, Siliwonki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Nowosielski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (62,50%)

Marcin Hryciuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

30 (37,50%)