Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rudna

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Rudna – ulice: Kolejowa, Krochmalna, Leśna, Ogrodowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Jan Lipiszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA

145 (54,51%)

Wioletta Jadwiga Nosal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”

76 (28,57%)

Katarzyna Fijołek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (16,92%)

Okręg 2

Rudna – ulice: 1 Maja, Głogowska, Głucha, Parkowa, Plac Kościelny, Plac Zwycięstwa, Ścinawska, Świętej Katarzyny.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Grzegorz Bunkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA

174 (53,87%)

Dorota Urszula Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”

63 (19,50%)

Danuta Elżbieta Adamska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

86 (26,63%)

Okręg 3

Rudna – ulice: Cicha, Dworska, Krańcowa, Młynarska, Piaskowa, Polkowicka, Polna, Wesoła, Wincentego Witosa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Piotr Wisłocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA

84 (27,63%)

Agnieszka Bogdan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”

38 (12,50%)

Dorota Dobrowolska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (12,50%)

Marek Sławomir Michalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHALIK MAREK

63 (20,72%)

Jerzy Więcek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY WIĘCEK

81 (26,64%)

Okręg 4

Brodów, Stara Rudna, Wądroże.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Sygnatowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA

129 (44,03%)

Wiesław Książek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”

78 (26,62%)

Stanisław Milewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

86 (29,35%)

Okręg 5

Bytków, Gawronki, Gwizdanów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Szczepaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA

115 (38,08%)

Anna Maria Król

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (17,55%)

Marzena Smulska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENA SMULSKA

134 (44,37%)

Okręg 6

Juszowice, Koźlice, Rynarcice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Dutka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA

87 (26,28%)

Teresa Mariola Birut

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (16,62%)

Aleksandra Maria Kurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KUREK

189 (57,10%)

Okręg 7

Mleczno, Toszowice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefan Wansacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA

136 (38,75%)

Marzanna Szum

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZUM MARZANNY

148 (42,17%)

Elżbieta Faryna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (19,09%)

Okręg 8

Gawrony, Orsk.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA

111 (41,57%)

Aleksandra Czachara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”

52 (19,48%)

Zbigniew Zdobylak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (26,97%)

Teresa Iwona Bieberstein

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESA BIEBERSTEIN

32 (11,99%)

Okręg 9

Brodowice, Kębłów, Studzionki, Wysokie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bohdan Bogusław Bubernak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA

90 (31,36%)

Henryk Furtak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”

40 (13,94%)

Daniel Przemysław Pawlik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

9 (3,14%)

Michał Paweł Nagrant

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ NAGRANT

148 (51,57%)

Okręg 10

Górzyn, Miłogoszcz.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Józef Pastuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA

117 (43,98%)

Przemysław Piskurski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”

18 (6,77%)

Mirosław Michalski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

9 (3,38%)

Mateusz Arkadiusz Kosiorowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻYMY MIESZKAŃCOM

122 (45,86%)

Okręg 11

Kliszów, Olszany, Radomiłów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Maria Musielska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA

92 (37,55%)

Tomasz Maciej Glazer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”

123 (50,20%)

Marek Litwin

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (12,24%)

Okręg 12

Chełm, Radoszyce.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Tadeusz Kozak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA

134 (62,62%)

Łukasz Słota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”

69 (32,24%)

Dariusz Adam Kołodziej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

11 (5,14%)

Okręg 13

Chobienia – ulice: Brzozowa, Klonowa, Sosnowa, Ścinawska, Ciechłowice, Naroczyce, Naroczyce-Górki, Naroczyce-Kolonia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiera Zgobik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA

84 (28,67%)

Andrzej Jerzy Górzny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”

102 (34,81%)

Mariusz Wojtowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (14,68%)

Robert Zbigniew Szymczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY

64 (21,84%)

Okręg 14

Chobienia – ulice: Głogowska, Górna, Nieszczyce.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Dariusz Roskosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA

110 (40,00%)

Ryszard Bąk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”

28 (10,18%)

Władysław Kiciński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA KICIŃSKIEGO

58 (21,09%)

Wojciech Kazimierz Maślanka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

79 (28,73%)

Okręg 15

Chobienia – ulice: Chobinek, Krzywa, Laskowa, Nadodrzańska, Nadrzeczna, Parkowa, Partyzantów, Rynek, Rzemieślnicza, Stefanii Akerman, Szkolna, Wąska, Wolności, Zaułek Kościelny.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Bronisław Sajak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”

112 (37,33%)

Joanna Bagińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JOANNA BAGIŃSKA"

157 (52,33%)

Tomasz Leszek Dorabiała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (10,33%)