Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stolno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Cepno: od nr 1 do nr 9, od nr 24 do nr 27, od nr 29 do nr 36, Wichorze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Janik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

28 (58,33%)

Joanna Sikut

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

20 (41,67%)

Okręg 2

Cepno: od nr 10 do nr 23 , nr 28 oraz nr 37

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Zbigniew Kaliszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTWA CEPNO

0 (0,00%)

Okręg 3

Małe Czyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Matuesz Krzysztof Śliwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

67 (47,86%)

Tomasz Edmund Bolt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

36 (25,71%)

Dawid Trybuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA ZIÓŁKOWSKIEGO

37 (26,43%)

Okręg 4

Wielkie Czyste, Zakrzewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Kobusiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

25 (36,76%)

Ewa Moskal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

43 (63,24%)

Okręg 5

Grubno: od nr 1 do nr 37 , nr 38, od nr 39 do nr 42A , nr 43A , 43B , 45, 45A , nr 51, nr 56, od nr 58 do nr 73

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Matus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

0 (0,00%)

Okręg 6

Grubno: nr 37A, nr 38A, nr 42B, nr 43, nr 44A, od nr 46 do nr 50, od nr 52 do nr 55, nr 57

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Józef Went

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

54 (36,99%)

Piotr Wiesław Kleszczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001

92 (63,01%)

Okręg 7

Rybieniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Pudrzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

0 (0,00%)

Okręg 8

Stolno: nr 1, nr 29, od nr 32 do nr 63, nr 73, od nr 78 do nr 80, nr 89, nr 113, nr 117, nr 119, nr 123, od nr 126 do nr 130, Kobyły

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Pieniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

63 (40,91%)

Bartosz Ziółkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA ZIÓŁKOWSKIEGO

91 (59,09%)

Okręg 9

Stolno: od nr 2 do nr 28, od nr 30 do nr 31, od nr 64 do nr 72, od nr 74 do nr 77, od nr 81 do nr 88, od nr 90 do nr 112, od nr 114 do nr 116, nr 118, od nr 120 do nr 122, od nr 124 do nr 125, nr 131

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Kołodziejek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

61 (31,94%)

Tomasz Antoni Urbański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (35,60%)

Agnieszka Biesiada

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA ZIÓŁKOWSKIEGO

33 (17,28%)

Dorota Maria Jóźwik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY JÓŹWIK

29 (15,18%)

Okręg 10

Wabcz: od nr 1 do nr 13, od nr 18 do nr 48, od nr 50 do nr 56, od nr 58 do nr 65, nr 74, nr 78, od nr 80 do nr 83

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Kocioł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

104 (63,41%)

Jan Dobek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

60 (36,59%)

Okręg 11

Wabcz: od nr 14 do nr 17, nr 49, nr 57, od nr 66 do nr 73, od nr 75 do nr 77 oraz nr 79, Wabcz-Kolonia, Łyniec, Obory

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Gross

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

89 (57,42%)

Rafał Piotr Roczniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

66 (42,58%)

Okręg 12

Paparzyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Urszula Dobrotwór

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

0 (0,00%)

Okręg 13

Robakowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Gałązkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

76 (50,00%)

Eugeniusz Cieszyński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

76 (50,00%)

Okręg 14

Klęczkowo, Trzebiełuch

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Edward Domachowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

0 (0,00%)

Okręg 15

Gorzuchowo, Pilewice, Sarnowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Zaremba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

49 (37,98%)

Ilona Anna Linczowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001

80 (62,02%)