Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Obryte

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Obryte miejscowość Obryte od 1 do 72, od 186 do 187, od 188A do 201

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysław Mroczkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

119 (47,04%)

Łukasz Szczepanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN MROCZKOWSKI

71 (28,06%)

Arkadiusz Dygan

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

63 (24,90%)

Okręg 2

Sołectwo Obryte miejscowość Obryte od 73 do 185

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Arkadiusz Jackowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

128 (49,23%)

Dariusz Sebastian Seroka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN MROCZKOWSKI

132 (50,77%)

Okręg 3

Sołectwo Obryte miejscowość Obryte 188

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Milewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (31,58%)

Mariusz Cienkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN MROCZKOWSKI

3 (1,97%)

Dariusz Smyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

101 (66,45%)

Okręg 4

Sołectwo Ciółkowo Małe miejscowość Ciółkowo Małe od 1 do 25, od 42 do 49 Sołectwo Ciółkowo Nowe miejscowość Ciółkowo Małe od 26 do 41 Sołectwo Ciółkowo Rządowe miejscowość Ciółkowo Rządowe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Elżbieta Kruszewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

115 (61,83%)

Marcin Piotrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN MROCZKOWSKI

71 (38,17%)

Okręg 5

Sołectwo Bartodzieje miejscowość Bartodzieje Sołectwo Wielgolas miejscowość Wielgolas

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Wiesław Deptuła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

92 (46,00%)

Monika Anna Żurawska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN MROCZKOWSKI

76 (38,00%)

Katarzyna Deluga

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

32 (16,00%)

Okręg 6

Sołectwo Psary miejscowość Psary od l do 67

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Oleksa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

112 (56,57%)

Sławomir Matląg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN MROCZKOWSKI

86 (43,43%)

Okręg 7

Sołectwo Psary: miejscowość Psary od 68 do 121, miejscowość Skłudy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alina Halina Karczewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

83 (57,64%)

Piotr Szulc

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (42,36%)

Okręg 8

Sołectwo Gródek Nowy miejscowość: Gródek Nowy Sołectwo Gródek Rządowy miejscowość Gródek Rządowy od 1 do 16, Mokrus

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Janusz Buczkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

80 (57,97%)

Dariusz Adam Cieślak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (42,03%)

Okręg 9

Sołectwo Gródek Rządowy miejscowość Gródek Rządowy od 17 do 116

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Benedykt Król

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

128 (53,78%)

Grzegorz Wróblewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN MROCZKOWSKI

17 (7,14%)

Bogdan Kazimierz Piątkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

93 (39,08%)

Okręg 10

Sołectwo Sokołowo Włościańskie miejscowość Sokołowo Włościańskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Krawczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (40,48%)

Katarzyna Walesiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN MROCZKOWSKI

19 (15,08%)

Tadeusz Skoczylas

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (44,44%)

Okręg 11

Sołectwo Gostkowo miejscowość: Gostkowo, Kalinowo, Rowy Sołectwo Rozdziały miejscowość: Rozdziały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Borczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (39,47%)

Wojciech Łach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN MROCZKOWSKI

16 (10,53%)

Marek Wojciech Rutkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

76 (50,00%)

Okręg 12

Sołectwo Cygany miejscowość: Cygany, Sołectwo Sokołowo-Parcele miejscowość: Sokołowo-Parcele Sołectwo Ulaski miejscowość: Ulaski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Sławomir Łojek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

91 (40,27%)

Ewelina Maruszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN MROCZKOWSKI

24 (10,62%)

Renata Wilczyńska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

111 (49,12%)

Okręg 13

Sołectwo Zambski Kościelne miejscowość Zambski Kościelne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Jaskulski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

102 (51,52%)

Sylwia Dobrowolska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN MROCZKOWSKI

14 (7,07%)

Monika Linka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

82 (41,41%)

Okręg 14

Sołectwo Tocznabiel miejscowość: Tocznabiel Sołectwo Zambski Stare miejscowość: Zambski Stare

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Franciszek Henryk Rychlicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

80 (59,70%)

Żanet Anna Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN MROCZKOWSKI

19 (14,18%)

Krystian Łukasz Skoczylas

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (26,12%)

Okręg 15

Sołectwo Płusy miejscowość Płusy Sołectwo Sadykierz miejscowość Sadykierz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Falba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

103 (54,50%)

Dariusz Flur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN MROCZKOWSKI

86 (45,50%)