Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Przemęt

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bucz, Bucz Nowy, Bucz Dębina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Maria Napierała

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

84 (15,91%)

Tomasz Daniel Maciejewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”

444 (84,09%)

Okręg 2

Barchlin, Borek, Borek Brzeźniak, Sączkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Szczepaniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

128 (32,08%)

Jerzy Dominiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

217 (54,39%)

Zofia Wróblewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (13,53%)

Okręg 3

Biskupice, Popowo Stare, Poświętno, Sokołowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Józef Nowak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

144 (36,00%)

Bernadeta Golińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

256 (64,00%)

Okręg 4

Kluczewo, Siekowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hanna Dobijata

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

178 (39,21%)

Justyna Bernadeta Mania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”

79 (17,40%)

Tomasz Szenknecht

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

150 (33,04%)

Joanna Makała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (10,35%)

Okręg 5

Przemęt ul. Brzozowa, ul. Głęboka, ul. Kasztanowa, ul. Kluczewska, ul. Nowa, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Słoneczna, ul. Stawna, ul. Topolowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aldona Rimke

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

129 (35,93%)

Łukasz Wojciechowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

188 (52,37%)

Mieczysław Zygmanowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (11,70%)

Okręg 6

Przemęt ul. Biała Góra, ul. Jagiellońska, ul. Jeziorna, ul. Kasztelańska, ul. Klasztorna, ul. Konwaliowa, ul. Ogrodowa, ul. Opacka, ul. Piaskowa, ul. Rynek Księdza Mojżykiewicza, ul. Rzemieślnicza, ul. Starkowska, ul. Szkolna, ul. Zaborowska, ul. Zdrojowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Rademacher

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

220 (60,27%)

Elżbieta Czekała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”

39 (10,68%)

Magdalena Sycha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

41 (11,23%)

Robert Kwaczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (17,81%)

Okręg 7

Perkowo, Siekówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Piotr Wojciechowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

230 (50,22%)

Przemysław Kruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”

57 (12,45%)

Irena Mikitiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

109 (23,80%)

Łukasz Witkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (13,54%)

Okręg 8

Mochy ul. 3 Maja, ul. Akacjowa, ul. Boczna, ul. Hubowa, ul. Jaśminowa, ul. Jeziorna, ul. Klonowa, ul. Konwaliowa, ul. Kościelna, ul. Kręta, ul. Lipowa, ul. Morenowa, ul. Podgórna, ul. Polna, ul. Różana, ul. Rzeczna, ul. Sadowa, ul. Spokojna, ul. Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Kokornaczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

200 (66,23%)

Adam Stanisław Bartkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

62 (20,53%)

Krzysztof Wojciechowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (13,25%)

Okręg 9

Mochy ul. Dębowa, ul. Grzybowa, ul. Końcowa, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Mleczarska, ul. Ogrodowa, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Przemęcka, ul. Rzemieślnicza, ul. Słoneczna, ul. Wałowa, ul. Wąska, ul. Wolności, ul. Wolsztyńska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Wita

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

246 (72,14%)

Elżbieta Małgorzata Płatników

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”

41 (12,02%)

Marcin Przydróżny

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (15,84%)

Okręg 10

Solec, Solec Nowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Klecha

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 11

Kaszczor

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Piotr Rzyski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

219 (42,94%)

Ireneusz Jerzy Wolniczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”

230 (45,10%)

Ewa Jakuszyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (11,96%)

Okręg 12

Błotnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefan Napierała

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

107 (41,15%)

Rafał Cezary Wojcieszyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

90 (34,62%)

Marcin Marciniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (24,23%)

Okręg 13

Górsko, Olejnica, Osłonin, Wieleń

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Katarzyna Maćkowiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

196 (49,37%)

Marcin Drajerski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

108 (27,20%)

Robert Hűbner

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

93 (23,43%)

Okręg 14

Radomierz, Starkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Gracjan Kicinski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

208 (42,28%)

Jarosław Olejniczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”

106 (21,54%)

Tomasz Piotr Kupisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

123 (25,00%)

Bartosz Ryszard Gertych

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (11,18%)

Okręg 15

Nowa Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Koziołek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

182 (50,28%)

Jakub Kruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

150 (41,44%)

Daria Maria Józefowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (8,29%)