Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Nowy Dwór

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Nowy Dwór ulice : Bobrzańska, Dąbrowska, Nowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Drożdżejko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO

80 (64,52%)

Stanisława Kuc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU

44 (35,48%)

Okręg 2

Nowy Dwór ulice: Grodzieńska, Kuźnicka, Listopadowa, Ogrodowa, Wesoła

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Stasiulewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO

63 (52,94%)

Janina Humienna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU

56 (47,06%)

Okręg 3

Nowy Dwór ulice: Kolejowa, Kopernika, Kościelna, Łazienkowska, Łąkowa, Piękna, Plac Rynkowy, Południowa, Sidrzańska, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Kulmaczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO

65 (52,42%)

Piotr Pawłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU

59 (47,58%)

Okręg 4

Chworościany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Bubienko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO

40 (60,61%)

Tomasz Humienny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU

26 (39,39%)

Okręg 5

Kudrawka, Synkowce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Możejko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO

83 (79,05%)

Anna Giczan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU

22 (20,95%)

Okręg 6

Butrymowce, Plebanowce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Bogumiła Gładczuk-Radziewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO

34 (43,59%)

Mirosław Ryszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU

44 (56,41%)

Okręg 7

Bieniowce, Bieniowce-Kolonia, Grzebienie-Kolonia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Adam Andrukiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO

57 (51,35%)

Anna Hrynkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU

54 (48,65%)

Okręg 8

Jaginty, Rogacze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Danuta Rutkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO

89 (69,53%)

Radosław Bołkun

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU

39 (30,47%)

Okręg 9

Dubaśno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daniel Szczurko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO

76 (56,72%)

Wiesław Tomaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU

58 (43,28%)

Okręg 10

Chilmony-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Sulima

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO

40 (48,19%)

Katarzyna Kalenik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU

43 (51,81%)

Okręg 11

Koniuszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Sobolewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO

45 (39,13%)

Przemysław Gawrylik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU

70 (60,87%)

Okręg 12

Sieruciowce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Bobryk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO

51 (55,43%)

Marek Bagieński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU

41 (44,57%)

Okręg 13

Bobra Wielka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Raducha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO

0 (0,00%)

Okręg 14

Chorużowce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Sobolewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO

0 (0,00%)

Okręg 15

Chilmony, Ponarlica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Rusiecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ANDRZEJA HUMIENNEGO

94 (72,31%)

Jan Janucik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NOWEGO DWORU

36 (27,69%)