Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Poronin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Bustryk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Zasada

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

169 (64,02%)

Beata Kalata

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"

95 (35,98%)

Okręg 2

Sołectwo Murzasichle (część): ul. Błociska, Chycokówka, Gutowa, Lichajówki, Oswalda Balzera, Sądelska nr 87 i od nr 88 do końca, Wielhorskiego; Sołectwo Małe Ciche

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Robert Pawlikowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

279 (55,25%)

Andrzej Stanisław Pawlikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

226 (44,75%)

Okręg 3

Sołectwo Murzasichle (część): ul. Budzowa, Sądelska od nr 1 do nr 86C i od nr 87A do nr 87B nieparzyste, Stary Bór

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Jan Pawlikowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo Nowe Bystre (część): od nr 1 do nr 114B, od nr 115A do nr 115E nieparzyste, od nr 116A do nr 116D parzyste, od nr 117A do nr 117B nieparzyste, nr 218

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bolesław Ogórek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

107 (44,21%)

Jan Antolak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

135 (55,79%)

Okręg 5

Sołectwo Nowe Bystre (część): nr 115, nr 116, nr 117, od nr 118 do nr 217, od nr 218A do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Staszel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

79 (41,80%)

Stanisław Kula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

110 (58,20%)

Okręg 6

Sołectwo Poronin (część): ul. Kasprowicza, Za Torem

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Bartłomiej Pawlikowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

199 (67,00%)

Alek Marduła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

98 (33,00%)

Okręg 7

Sołectwo Poronin (część): ul. Kościuszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Rybka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

216 (70,82%)

Mirosław Grela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

89 (29,18%)

Okręg 8

Sołectwo Poronin (część): ul. Anieli Gut-Stapińskiej, Józefa Piłsudskiego, Skupniowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Gał

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

169 (55,41%)

Stanisław Gąsienica-Wawrytko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

136 (44,59%)

Okręg 9

Sołectwo Poronin (część): ul. Jesionkówka, Tatrzańska od nr 1 do nr 58A, od nr 60 do nr 90 parzyste i nr 91

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Chowaniec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

186 (66,91%)

Anna Małgorzata Szybalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

92 (33,09%)

Okręg 10

Sołectwo Poronin (część): ul. Kośne Hamry, Majerczykówka, Tatrzańska od nr 59 do nr 67A nieparzyste i od nr 92 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Skupień

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

143 (60,08%)

Zofia Janina Górska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

95 (39,92%)

Okręg 11

Sołectwo Stasikówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Norbert Cudak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (20,63%)

Stanisław Andrzej Pawlikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

177 (79,37%)

Okręg 12

Sołectwo Suche (część): od nr 1 do nr 102A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Jan Dziubas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

155 (69,20%)

Józef Stołowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

69 (30,80%)

Okręg 13

Sołectwo Suche (część): od nr 103 do nr 167, ul. Rafaczówki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Józef Gut

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

121 (58,74%)

Stanisław Staszel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

85 (41,26%)

Okręg 14

Sołectwo Ząb (część): ul. Majerz, Jarosze, Na Przełęcz, ks. Ludwika Mizery, Pod Browary, Na Pustki, Ku Studni, Tatary, św. Anny, Na Stajonka, Potoczki, Kamila Stocha, Powiatowa, Wspólna, Pod Ogród, Furtki, Szlak Papieski od nr 125 do końca nieparzyste i od nr 196 do końca parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Staszel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwo Ząb (część): ul. Szlak Papieski od nr 1 do nr 123 nieparzyste i od nr 2 do nr 194 parzyste, Kowole, Ku Potoku, Stroma, Podbrzeżki, Strączki, Kurdziele, Ligasówka, Wierchowa, Eliaszówka, Do Lasu, Henryka Mikołaja Góreckiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Walkosz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

134 (49,26%)

Andrzej Staszel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

138 (50,74%)