Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Słomniki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Słomniki: ul. Słoneczna, św. Jana Pawła II, św. Jadwigi Królowej, św. Siostry Faustyny

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Elżbieta Mulewicz
    215 (64,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Andrzej Więcek
    117 (35,24%)

Okręg 2

Miasto Słomniki-ulice: generała Józefa Bema, Kolejowa, Tadeusza Kościuszki, Stanisława Mirka, Wiśniowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krzysztof Jan Szaleniec
    188 (64,38%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Waldemar Andrzej Jędrychowski
    104 (35,62%)

Okręg 3

Miasto Słomniki-ulice: Górzysta, Grunwaldzka, Karpacka, Króla Kazimierza Wielkiego, Jana Kilińskiego, Władysława Łokietka, Stefana Okrzei, Tadeusza Rejtana, Rynek, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszica, Strzelecka, Wolności, Zamknięta, Stefana Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jarosław Piotr Jędrychowski
    173 (58,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zofia Maria Jędrajczyk
    122 (41,36%)

Okręg 4

Miasto Słomniki-ulice: Stefana Batorego, por. Stanisława Brykalskiego, Józefa Chełmońskiego, Fryderyka Chopina, Jana Kasprowicza, Wojciecha Kossaka, Krótka, Zygmunta Krasińskiego, Joachima Lelewela, 29 - go Listopada, Jacka Malczewskiego, Jana Matejki, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Cypriana Kamila Norwida, Partyzantów, Józefa Poniatowskiego, Proszowska, Lucjana Rydla, Stanisława Wyspiańskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Ewa Maria Warda-Kaszuba
    199 (54,37%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kamil Wojciech Ciałowicz
    167 (45,63%)

Okręg 5

Miasto Słomniki-ulice: majora Hubala, Krakowska, 3 - go Maja, Niecała, Polna, Onufrego Zagłoby

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Mieczysław Ciszewski
    159 (58,03%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Magdalena Zofia Beliczyńska
    115 (41,97%)

Okręg 6

Sołectwa: Brończyce, Czechy, Kępa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Maria Jagła
    0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwa: Niedźwiedź, Trątnowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Paweł Kłosiński
    194 (67,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Magdalena Cieślik
    92 (32,17%)

Okręg 8

Sołectwa: Polanowice, Szczepanowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jolanta Wanda Jamborska
    0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwa: Ratajów, Zaborze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Władysław Janik
    84 (20,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Teresa Ewa Majchrowicz
    128 (30,48%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Renata Maria Stanek
    139 (33,10%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Teresa Kralka
    69 (16,43%)

Okręg 10

Sołectwa: Miłocice, Wesoła

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariusz Łukasz Guzik
    103 (25,25%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Przecherka
    305 (74,75%)

Okręg 11

Sołectwa: Januszowice, Kacice, Lipna Wola

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Irena Podsiadło
    225 (55,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wiesław Marian Wolny
    181 (44,58%)

Okręg 12

Sołectwa: Orłów, Smroków, Wężerów, Zagaje Smrokowskie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Bożena Barbara Furgalska
    219 (53,94%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Ryszard Smoczyński
    187 (46,06%)

Okręg 13

Sołectwa: Janikowice, Muniakowice, Prandocin-Iły I, Prandocin-Iły II

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grzegorz Edwin Płażek
    0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwo: Prandocin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Beata Maria Żak
    0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwa: Prandocin-Wysiołek, Waganowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jolanta Anna Ziarko
    110 (41,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Zofia Małgorzata Buczek
    83 (31,09%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Witold Dziedzic
    74 (27,72%)