Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ryjewo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Benowo (miejscowość: Benowo, Kuliki, Sołtyski)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Ligęza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK LIGĘZA

93 (75,00%)

Emilia Ostrowska - Cendrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYJEWSKI NIEZALEŻNY KLUB SAMORZĄDOWY

31 (25,00%)

Okręg 2

Sołectwo Barcice , Sołectwo Borowy Młyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Ryszard Szachowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYJEWSKI NIEZALEŻNY KLUB SAMORZĄDOWY

43 (31,62%)

Jacek Muraszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MURASZEWSKIEGO

93 (68,38%)

Okręg 3

Sołectwo Jarzębina (miejscowość: Jarzębina, Szkaradowo Szlacheckie, Szadówko), Sołectwo Rudniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Maria Krzymowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYJEWSKI NIEZALEŻNY KLUB SAMORZĄDOWY

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo Jałowiec, Sołectwo Mątowskie Pastwiska (miejscowość: Mątowskie Pastwiska, Szkaradowo Wielkie)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Kazimierczyk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

50 (42,37%)

Ryszard Tomasz Patzwald

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYJEWSKI NIEZALEŻNY KLUB SAMORZĄDOWY

68 (57,63%)

Okręg 5

Sołectwo Ryjewo ulice: Grunwaldzka numery parzyste od nr 2 do nr 30, numery nieparzyste od nr 1 do nr 33, Krańcowa, Wesoła, Zielna, Wiaduktowa, Okrężna, Łąki od nr 1 do nr 16

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Celina Jadwiga Leszczyńska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

25 (22,32%)

Barbara Bożenna Wolak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYJEWSKI NIEZALEŻNY KLUB SAMORZĄDOWY

44 (39,29%)

Iwona Bogusława Schulz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (38,39%)

Okręg 6

Sołectwo Ryjewo ulice: Łąki od nr 17 i dalej, Grunwaldzka nr parzyste od nr 32 do 38, numery nieparzyste od nr 35 do 61, Podgórna, Kościelna, Boczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Łęgowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYJEWSKI NIEZALEŻNY KLUB SAMORZĄDOWY

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo Ryjewo ulice: Grunwaldzka numery parzyste od nr 40 do nr 68, numery nieparzyste od nr 65 do nr 89, Szkolna, Lipowa, Kościuszki, ks. kan. F. Prussa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Zawadzki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

66 (47,83%)

Bernadeta Maria Łukaszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYJEWSKI NIEZALEŻNY KLUB SAMORZĄDOWY

72 (52,17%)

Okręg 8

Sołectwo Ryjewo ulice: Kolejowa, Przejazdowa, Wiejska, Nowa, Mątowska, Kopernika, Polna, Braterstwa Narodów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Romanowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

50 (34,01%)

Marek Górecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYJEWSKI NIEZALEŻNY KLUB SAMORZĄDOWY

97 (65,99%)

Okręg 9

Sołectwo Ryjewo ulice: Jana Pawła II, Różana, Słoneczna, Słoneczna DPS, Pod Lasem, Donimirskich, Cicha

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Bogusz Zima

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYJEWSKI NIEZALEŻNY KLUB SAMORZĄDOWY

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo Ryjewo ulice: Na Skarpie, Grunwaldzka numery parzyste od nr 70 do nr 96, numery nieparzyste od nr 91 do 113 oraz miejscowość Mątki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksander Antoni Grochowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYJEWSKI NIEZALEŻNY KLUB SAMORZĄDOWY

88 (70,40%)

Maria Stokowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (29,60%)

Okręg 11

Sołectwo Ryjewo ulice: Tartaczna, Słowiańska, Krzywa , Kwiatowa, Grunwaldzka numery parzyste od nr 98 do nr 102, numery nieparzyste od nr 115 do 115/B

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Jarosław Chojnacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYJEWSKI NIEZALEŻNY KLUB SAMORZĄDOWY

70 (66,04%)

Radosław Jan Martyka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA MARTYKI

36 (33,96%)

Okręg 12

Sołectwo Ryjewo ulice: Wrzosowa, Leśna, Osiedle Leśne , Grunwaldzka numery parzyste od nr 104 do nr 126 i dalej, numery nieparzyste od nr 117 do nr 129 i dalej

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Zygmunt Reducha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYJEWSKI NIEZALEŻNY KLUB SAMORZĄDOWY

54 (53,47%)

Dariusz Sylwester Staniaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STANIASZEK

47 (46,53%)

Okręg 13

Sołectwo Straszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Dwórznik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA DWÓRZNIK

75 (46,88%)

Artur Piotr Orłowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

85 (53,13%)

Okręg 14

Sołectwo Trzciano

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Teresa Kózka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

54 (50,00%)

Stanisław Wojtaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYJEWSKI NIEZALEŻNY KLUB SAMORZĄDOWY

54 (50,00%)

Okręg 15

Sołectwo Watkowice (miejscowości : Watkowice, Watkowice Małe, Klecewko) Sołectwo Pułkowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Barcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYJEWSKI NIEZALEŻNY KLUB SAMORZĄDOWY

0 (0,00%)