Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Radzanów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Gradzanowo Włościańskie miejscowości: Gradzanowo Włościańskie, Zieluminek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Charzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO

61 (45,52%)

Jan Szcześniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO

73 (54,48%)

Okręg 2

Sołectwa: Gradzanowo Zbęskie, Gradzanowo Zbęskie-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Czesława Rudnicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO

24 (21,24%)

Piotr Szablewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOSIORKA

51 (45,13%)

Marek Rutecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO

38 (33,63%)

Okręg 3

Sołectwo: Bieżany, Sołectwo: Józefowo, miejscowości: Józefowo, Trzciniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Siemiątkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO

43 (27,22%)

Teresa Grażyna Omiecińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

85 (53,80%)

Janusz Matuszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO

30 (18,99%)

Okręg 4

Sołectwa: Bębnowo, Bębnówko, Bojanowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Jarosław Bednarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO

82 (65,08%)

Tadeusz Błażkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOSIORKA

22 (17,46%)

Janina Wiesława Wierzchowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO

22 (17,46%)

Okręg 5

Sołectwo: Radzanów: Leśniczówka-Ratowo, Miejscowość Radzanów: ulice: Górna, Leśna, Lipowa, Makowa, Mławska, Słoneczna, Zielona.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Szymański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO

94 (63,51%)

Karolina Maria Ziółkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO

54 (36,49%)

Okręg 6

Sołectwo: Radzanów ulice: Floriańska, Łozy.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Ilona Bonisławska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO

23 (20,72%)

Danuta Pątkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

23 (20,72%)

Tomasz Borkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO

65 (58,56%)

Okręg 7

Sołectwo: Radzanów ulice: Raciążska, Ryszarda Siemiątkowskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janina Szymańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO

54 (32,93%)

Bogumił Jan Leśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOSIORKA

26 (15,85%)

Cezary Jurkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO

84 (51,22%)

Okręg 8

Sołectwo Radzanów ulice: Plac Piłsudskiego, Poświętne, Sienkiewicza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Agnieszka Kowalewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO

19 (22,09%)

Walerian Stanisław Piotrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOSIORKA

41 (47,67%)

Agnieszka Bogumiła Śniegocka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO

26 (30,23%)

Okręg 9

Sołectwo: Ratowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Kosiorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO

24 (21,05%)

Sławomir Ogrodowczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOSIORKA

47 (41,23%)

Krzysztof Końpa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO

43 (37,72%)

Okręg 10

Sołectwo: Zgliczyn-Glinki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Sych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO

20 (13,99%)

Dorota Kalman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOSIORKA

17 (11,89%)

Jolanta Maria Krzewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO

106 (74,13%)

Okręg 11

Sołectwo: Zgliczyn Witowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Schodowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO

37 (32,74%)

Gabriel Adam Kalinowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOSIORKA

42 (37,17%)

Barbara Jadwiga Wypyszyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO

34 (30,09%)

Okręg 12

Sołectwo: Bońkowo Kościelne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Traczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO

42 (49,41%)

Beata Pośpiech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO

43 (50,59%)

Okręg 13

Sołectwo: Bońkowo Podleśne, Sołectwo: Budy-Matusy: miejscowość: Budy-Matusy, Przysiółek: Marysinek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Zybert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO

40 (39,60%)

Anna Urszula Klepaczewska-Twardowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO

61 (60,40%)

Okręg 14

Sołectwo: Cegielnia Ratowska, Luszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Jadczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOSIORKA

24 (21,62%)

Bożena Kuźbik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO

87 (78,38%)

Okręg 15

Sołectwo: Wróblewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Karpińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO

64 (41,83%)

Jan Tofel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO

89 (58,17%)