Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wysokie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Antoniowka, Stolnikowizna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Mieczysław Wlizło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY DOBRZYŃSKIEJ

79 (54,48%)

Grażyna Barbara Myszak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

66 (45,52%)

Okręg 2

Kajetanów, Giełczew Druga numery: 1 - 67

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Leszek Gustaw

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WOJTAS

32 (22,07%)

Dariusz Jan Bartoszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY DOBRZYŃSKIEJ

25 (17,24%)

Radosław Przemysław Flis

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

88 (60,69%)

Okręg 3

Giełczew Druga numery: 68 - 179; Giełczew Pierwsza numery: 1 - 34

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Piotr Poniewozik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WOJTAS

47 (35,07%)

Grzegorz Mieczysław Rubaszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY DOBRZYŃSKIEJ

24 (17,91%)

Grzegorz Teodor Poniewozik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

63 (47,01%)

Okręg 4

Giełczew Pierwsza numery: 35 - 173

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Ćwikła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WOJTAS

65 (52,85%)

Piotr Andrzej Wiater

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY DOBRZYŃSKIEJ

39 (31,71%)

Ewelina Katarzyna Panek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 (15,45%)

Okręg 5

Giełczew Doły, Giełczew Kolonia, Radomirka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Ćwikła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WOJTAS

38 (24,36%)

Jerzy Jan Batyra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY DOBRZYŃSKIEJ

32 (20,51%)

Teresa Bernarda Kasprzak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

86 (55,13%)

Okręg 6

Maciejów Nowy, Maciejów Stary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Pop

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WOJTAS

69 (36,13%)

Andrzej Deruś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY DOBRZYŃSKIEJ

79 (41,36%)

Alfred Jan Mordziński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (22,51%)

Okręg 7

Jabłonowo, Rezerwa, Słupeczno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Szpyt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WOJTAS

37 (25,87%)

Fryderyk Popławski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY DOBRZYŃSKIEJ

57 (39,86%)

Elżbieta Stępień

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

49 (34,27%)

Okręg 8

Biskupie, Biskupie Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzanna Polska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WOJTAS

72 (44,44%)

Tomasz Michał Mączka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY DOBRZYŃSKIEJ

42 (25,93%)

Piotr Sławomir Wojtaś

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

48 (29,63%)

Okręg 9

Guzówka, Zabłocie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Wrzyszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WOJTAS

53 (37,59%)

Marek Janusz Zdybel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY DOBRZYŃSKIEJ

51 (36,17%)

Wiesław Staszowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (26,24%)

Okręg 10

Nowy Dwór

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Henryk Podolak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WOJTAS

41 (31,30%)

Dariusz Mączka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY DOBRZYŃSKIEJ

44 (33,59%)

Ewa Gąbka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

46 (35,11%)

Okręg 11

Dragany numery: 1 - 163

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Andrzej Nowakiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WOJTAS

69 (42,07%)

Anna Maria Marczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY DOBRZYŃSKIEJ

34 (20,73%)

Monika Agata Wojtaś

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (37,20%)

Okręg 12

Dragany numery: 164 - 263; Wysokie, ulice: Czysta, Leśna, Pałacowa, Partyzantów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Ryszard Rafał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WOJTAS

37 (22,98%)

Gustaw Ryszard Zając

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY DOBRZYŃSKIEJ

51 (31,68%)

Małgorzata Ewa Gałka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

73 (45,34%)

Okręg 13

Łosień, Giełczew Pierwsza numery: 174 - 190

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Sygacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WOJTAS

51 (36,17%)

Tomasz Marek Romanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY DOBRZYŃSKIEJ

43 (30,50%)

Robert Plich

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (33,33%)

Okręg 14

Wysokie, ulice: Jana Kazimierza, Kościelna, Krótka, Lubelska, Miła, Młyńska, Nowa, Ogrodowa, Przechodnia, Rynek Jabłonowskich, Szkolna, Strażacka, Warszawska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Małgorzata Nowakiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WOJTAS

53 (25,98%)

Aneta Dobosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY DOBRZYŃSKIEJ

28 (13,73%)

Wiesław Michał Motyka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

123 (60,29%)

Okręg 15

Spławy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Winiarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WOJTAS

48 (38,40%)

Grzegorz Milanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY DOBRZYŃSKIEJ

49 (39,20%)

Urszula Sitańska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

28 (22,40%)