Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - szydłowiecki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto i Gmina Szydłowiec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marek Bogdan Janczyk
    19 (0,22%)
  2. 1 Wiktor Artur Cielecki
    22 (0,26%)
  3. 6 Albert Szymon Adamczyk
    26 (0,30%)
  4. 2 Ewelina Lagner
    15 (0,17%)
  5. 10 Edyta Halina Pomorska-Bębenek
    4 (0,05%)
  6. 7 Jacek Podgórski
    7 (0,08%)
  7. 8 Dominika Ewa Maciejewska
    3 (0,03%)
  8. 3 Agnieszka Stępień
    10 (0,12%)
  9. 4 Ewa Alicja Zimnicka
    13 (0,15%)
  10. 9 Wojciech Wesołowski
    3 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Stanisława Janina Czerwiak
    68 (0,79%)
  2. 7 Barbara Majewska
    313 (3,64%)
  3. 4 Marek Tomczyk
    39 (0,45%)
  4. 5 Monika Katarzyna Garecka-Głowacka
    162 (1,89%)
  5. 10 Andrzej Koniarczyk
    126 (1,47%)
  6. 9 Dariusz Grudzień
    41 (0,48%)
  7. 8 Laurencja Anita Piasecka
    146 (1,70%)
  8. 1 Włodzimierz Górlicki
    558 (6,49%)
  9. 2 Karol Arkadiusz Siebyła
    542 (6,31%)
  10. 3 Piotr Wojciech Bialik
    143 (1,66%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 8 Karolina Błaszczyk
    63 (0,73%)
  2. 6 Kinga Janicka
    18 (0,21%)
  3. 10 Sylwia Katarzyna Zielińska
    12 (0,14%)
  4. 4 Maria Michalska
    69 (0,80%)
  5. 5 Tadeusz Piętowski
    73 (0,85%)
  6. 7 Adam Franciszek Kępczyński
    31 (0,36%)
  7. 3 Adam Stanisław Wlazło
    52 (0,61%)
  8. 9 Małgorzata Walasik
    43 (0,50%)
  9. 1 Adam Mieczysław Włoskiewicz
    79 (0,92%)
  10. 2 Rajmund Kazimierz Mamla
    227 (2,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Walenty Kornatowski
    349 (4,06%)
  2. 2 Magdalena Gwarek
    185 (2,15%)
  3. 6 Marek Ruzik
    142 (1,65%)
  4. 4 Grzegorz Marcin Winiarczyk
    64 (0,74%)
  5. 3 Dariusz Wojciech Pytlak
    130 (1,51%)
  6. 8 Ewelina Katarzyna Janczyk
    34 (0,40%)
  7. 9 Antoni Matyszczak
    82 (0,95%)
  8. 7 Beata Ziętkowska
    103 (1,20%)
  9. 5 Krystyna Gwarek
    208 (2,42%)
  10. 10 Marek Sokołowski
    375 (4,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Zbigniew Barański
    31 (0,36%)
  2. 6 Robert Kijak
    58 (0,67%)
  3. 1 Włodzimierz Tomasz Górecki
    140 (1,63%)
  4. 3 Marlena Magdalena Barszcz
    78 (0,91%)
  5. 9 Paweł Rdzanek
    38 (0,44%)
  6. 8 Krzysztof Pastuszko
    84 (0,98%)
  7. 5 Łukasz Dariusz Jakubczyk
    25 (0,29%)
  8. 10 Lidia Maria Ziółkowska
    56 (0,65%)
  9. 4 Klaudia Patrycja Dróżdż
    31 (0,36%)
  10. 7 Izabela Kępas-Bąk
    34 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Zawodnik
    232 (2,70%)
  2. 2 Monika Stanik
    79 (0,92%)
  3. 4 Iwona Buczek
    99 (1,15%)
  4. 3 Agnieszka Sobutka-Klepaczewska
    232 (2,70%)
  5. 6 Sławomir Lucjan Szcześniak
    138 (1,61%)
  6. 9 Paweł Górlicki
    95 (1,11%)
  7. 7 Elżbieta Katarzyna Farbiś
    20 (0,23%)
  8. 10 Tomasz Henryk Orman
    119 (1,38%)
  9. 8 Marzena Danuta Gil
    46 (0,54%)
  10. 5 Mateusz Rycerski
    77 (0,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Narcyz Kwiatek
    192 (2,23%)
  2. 4 Albert Marian Krzewiński
    87 (1,01%)
  3. 3 Łukasz Konrad Szcześniak
    377 (4,39%)
  4. 5 Mariusz Szymkiewicz
    40 (0,47%)
  5. 6 Dorota Pęksyk
    7 (0,08%)
  6. 7 Jerzy Derleta
    99 (1,15%)
  7. 10 Stefan Łękawski
    93 (1,08%)
  8. 9 Beata Rzeźnik
    50 (0,58%)
  9. 8 Magdalena Maria Dychała-Matysiak
    108 (1,26%)
  10. 1 Danuta Jolanta Gnat
    202 (2,35%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Krzysztof Wiesław Gula
    166 (1,93%)
  2. 10 Ewelina Honorata Wiśniewska-Kurek
    50 (0,58%)
  3. 8 Iwona Dagmara Czyżewska-Pochylska
    76 (0,88%)
  4. 1 Krystyna Bednarczyk
    108 (1,26%)
  5. 3 Martyna Małgorzata Dulęba
    69 (0,80%)
  6. 7 Andrzej Stanisław Kwapisz
    44 (0,51%)
  7. 4 Bogdan Jan Grzmil
    42 (0,49%)
  8. 2 Jan Michał Depo
    111 (1,29%)
  9. 6 Robert Maciej Górlicki
    237 (2,76%)
  10. 9 Sławomir Grzegorz Wiktorowicz
    124 (1,44%)

Okręg 2

Gmina Chlewiska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Grażyna Jagieło
    0 (0%)
  2. 4 Dariusz Leszek Grecki
    9 (0,30%)
  3. 2 Andrzej Tomczyk
    34 (1,12%)
  4. 3 Małgorzata Barbara Słoń
    22 (0,73%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Leszek Rejczak
    506 (16,71%)
  2. 2 Krzysztof Adamczyk
    104 (3,43%)
  3. 4 Teresa Grażyna Pych
    15 (0,50%)
  4. 3 Agnieszka Anna Dziuk
    24 (0,79%)
  5. 5 Agnieszka Majewska
    16 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zdzisław Tadeusz Bąk
    306 (10,10%)
  2. 2 Ewelina Podsiadła
    90 (2,97%)
  3. 3 Kazimierz Gerard Nędzka
    134 (4,42%)
  4. 4 Iwona Kierkuś
    56 (1,85%)
  5. 5 Tomasz Sławomir Sadownik
    169 (5,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Katarzyna Bednarczyk
    197 (6,50%)
  2. 3 Irena Iwona Białek
    55 (1,82%)
  3. 2 Ilona Agata Pawlak
    191 (6,31%)
  4. 5 Ryszard Napora
    84 (2,77%)
  5. 4 Mariusz Grzegorz Kaźmierczyk
    63 (2,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Mamla
    430 (14,20%)
  2. 4 Beata Mnich
    20 (0,66%)
  3. 2 Leszek Ryszard Jaśkiewicz
    397 (13,11%)
  4. 5 Bożena Kołodziej
    44 (1,45%)
  5. 3 Ryszard Stefan Szparaga
    63 (2,08%)

Okręg 3

Gminy: Jastrząb, Mirów, Orońsko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agata Kaluga
    29 (0,40%)
  2. 3 Tadeusz Łyżwa
    30 (0,41%)
  3. 4 Dorota Justyna Grzyb
    9 (0,12%)
  4. 5 Wojciech Nitek
    18 (0,25%)
  5. 1 Teresa Siuda
    55 (0,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Cezary Włodzimierz Sierawski
    473 (6,53%)
  2. 8 Marzanna Małgorzata Błach
    53 (0,73%)
  3. 7 Grzegorz Grduk
    72 (0,99%)
  4. 5 Monika Kosterna
    67 (0,93%)
  5. 4 Jarosław Wojciech Molenda
    146 (2,02%)
  6. 3 Paweł Białas
    72 (0,99%)
  7. 2 Jarosław Zbigniew Basiak
    153 (2,11%)
  8. 6 Milena Monika Głuch
    107 (1,48%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janina Bodo
    234 (3,23%)
  2. 8 Roman Bogusław Woźniak
    391 (5,40%)
  3. 5 Marianna Michałowska
    67 (0,93%)
  4. 3 Dariusz Tomczyk
    154 (2,13%)
  5. 6 Konrad Tomkowski
    69 (0,95%)
  6. 4 Aneta Kalita
    55 (0,76%)
  7. 7 Maciej Paweł Rygiel
    17 (0,23%)
  8. 2 Aneta Sodel
    35 (0,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Andrzej Swęda
    44 (0,61%)
  2. 3 Małgorzata Kruk
    58 (0,80%)
  3. 1 Joanna Nina Kowalik
    533 (7,36%)
  4. 2 Krzysztof Jacek Knop
    193 (2,67%)
  5. 6 Michał Marcin Gajewski
    179 (2,47%)
  6. 4 Alicja Figarska
    476 (6,57%)
  7. 5 Cezary Szczepan Janczyk
    172 (2,38%)
  8. 7 Daniel Marek Kępas
    37 (0,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Adamczyk
    45 (0,62%)
  2. 3 Michał Gwóźdź
    40 (0,55%)
  3. 5 Zbigniew Sodel
    37 (0,51%)
  4. 7 Marta Ewelina Nowak
    6 (0,08%)
  5. 2 Katarzyna Cender-Walas
    15 (0,21%)
  6. 4 Michał Kojara
    35 (0,48%)
  7. 6 Judyta Joanna Wasiłek
    48 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marian Wojciech Fajdek
    55 (0,76%)
  2. 2 Barbara Gula
    132 (1,82%)
  3. 1 Anita Elżbieta Gołosz
    1 014 (14,00%)
  4. 3 Sabina Figarska
    137 (1,89%)
  5. 5 Damian Kamil Bodo
    24 (0,33%)
  6. 6 Ilona Patrycja Kępa
    20 (0,28%)
  7. 7 Michał Piotr Wiatrak
    61 (0,84%)
  8. 8 Zdzisław Bredłowski
    129 (1,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Piotr Budzyński
    212 (2,93%)
  2. 2 Krzysztof Parszewski
    143 (1,97%)
  3. 6 Wioleta Anna Fijałkowska
    92 (1,27%)
  4. 7 Remigiusz Józef Basiak
    291 (4,02%)
  5. 4 Aleksy Sasin
    103 (1,42%)
  6. 1 Aneta Agnieszka Majsiak-Gromek
    204 (2,82%)
  7. 3 Marzena Aneta Janowska
    151 (2,09%)
  8. 8 Cezary Czarnota
    29 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jolanta Barbara Piszczek
    49 (0,68%)
  2. 1 Sławomir Teofil Lech
    140 (1,93%)
  3. 3 Łukasz Edmund Spórna
    20 (0,28%)
  4. 4 Urszula Miłowska-Molga
    11 (0,15%)