Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dębno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: DĘBNO Nr domów: 1, 5 - 7, 9 - 23, 25, 25A, 27, 28, 35 - 53, 55 - 60, 62, 63, 65, 67 - 72, 74, 76, 78, 81, 83 - 86, 92, 92A, 93, 96 - 99, 103, 105, 106, 108 - 111A, 114, 118 - 121, 123, 124, 126, 127, 130, 131, 133 - 135, 137 - 141, 143 - 147, 149, 150, 153, 154, 156 - 160, 173, 174, 177 - 180, 186, 187, 189, 194, 197, 201, 203, 206, 208 - 210, 216, 220 - 222, 224, 226, 227, 230 - 234, 236, 237, 240, 242, 245 - 247, 249 - 252, 254, 255, 257 - 259, 261 - 266, 274 - 277, 279, 280, 282, 285, 286, 290, 292, 294 - 296, 298, 300, 302, 303, 306, 308, 312, 325, 330, 334, 336, 340, 343, 346, 347, 349, 354 - 357, 359, 360, 366, 367, 369, 373, 378, 385, 387 - 389, 395, 396, 398, 406 - 408, 410, 411, 413, 416, 421, 423, 431, 440, 441, 443, 446, 448, 449, 453, 467, 483. Do okręgu należą domy położone w przysiółku: Na Rzędzie, Smyków, Domonie, Granice Dębińskie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Stefania Przeklasa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

120 (27,78%)

Grzegorz Gurgul

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

312 (72,22%)

Okręg 2

Sołectwo: DĘBNO Nr domów: 2 - 4A, 8, 24, 26, 29 - 32, 33, 34, 54, 61, 64, 66, 73, 75, 77, 79, 87 - 91, 95, 100, 101, 104, 107, 112, 115 - 117, 122, 125, 128, 129, 132, 142, 148, 152, 155, 162 - 172, 175, 176, 181 - 185, 190 - 193, 195, 196, 198 - 200, 202, 204, 205, 207, 217 - 219, 223, 225, 228, 229, 235, 238, 239, 241, 243, 244, 248, 253, 256, 267 - 273, 278, 281, 283, 287 - 289, 297, 299, 301, 304, 305, 309 - 311, 313 - 315, 317, 318, 320 - 323, 326 - 329, 331 - 333, 335, 338, 339, 341, 342, 344, 345, 348, 350, 352, 353, 358, 361 - 365, 368, 370, 372, 374 - 377, 379, 381 - 384, 390 - 394, 401 - 403, 405, 409, 418, 419, 422, 424 - 428, 432, 433, 436, 438, 442, 445, 447, 450, 458, 459, 462, 466, 469, 470, 472, 474, 476, 496. Do okręgu należą domy położone w przysiółkach: Dębczak, Kąty, Szwaby, domy przy drodze powiatowej na Melsztyn.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bonawentura Katarzyna Pałucka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

138 (38,33%)

Andrzej Baca

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

222 (61,67%)

Okręg 3

Sołectwo: PORĄBKA USZEWSKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Genowefa Rzepa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

400 (67,11%)

Urszula Bronisława Zielińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

196 (32,89%)

Okręg 4

Sołectwo: JASTEW, Sołectwo: WOLA DĘBIŃSKA Nr domów: 1, 9 - 12A, 14, 26, 29, 39, 57, 61 - 63, 66, 68, 73, 74, 78, 80, 84, 88, 89, 95, 99, 100, 108, 114, 118, 119 - 124, 128, 130, 136, 139, 141, 143, 145, 151, 152, 165, 169 - 174, 183, 185, 197, 201 - 204, 209, 211, 212, 227, 230, 253, 257, 258, 260, 280, 286, 287, 291, 295, 296, 298, 306, 307, 314, 316, 326, 341, 348, 349, 357 - 359, 361 - 363, 365, 367, 369, 370, 373, 384, 387, 392, 395, 398, 400, 408, 412, 413, 416, 417, 422, 424, 435, 439, 445, 449, 457, 464, 466. Do okręgu należą domy położone po zachodniej stronie rzeki Niedźwiedź oraz domy położone od oczyszczalni ścieków po południowej stronie drogi Zielona do powiatowej drogi Bieleckiej.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Marek Hebda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

226 (53,55%)

Kazimierz Roczniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

196 (46,45%)

Okręg 5

Sołectwo: WOLA DĘBIŃSKA Nr domów: 2 - 8, 13, 15 - 25, 27, 28, 30 - 38, 40 - 56, 58 - 60, 64, 65, 67, 69 - 72, 75 - 77, 79, 81 - 83, 85 - 87, 90 - 94, 96 - 98, 101 - 105, 107, 109 - 113, 117, 125 - 127, 129, 131 - 135, 137, 138, 140, 142, 144, 146 - 150, 159 - 164, 166 - 168, 175 - 182, 184, 186 - 196, 198 - 200, 205 - 208, 210, 213 - 215, 217 - 226, 228, 229, 231 - 239, 241, 242, 244 - 252, 254 - 256, 259, 261 - 266, 268 - 273, 275 - 279, 281 - 285, 288 - 290, 292, 294, 297, 299 - 305, 308 - 310, 312, 313, 315, 317, 319, 321 - 325, 328, 329, 332 - 337, 339, 340, 342, 343, 345 - 347, 350 - 355, 360, 364, 366, 368, 372, 374, 376 - 383, 385, 386, 389, 391, 393, 394, 396, 397, 399, 401 - 403, 404 - 407, 409 - 411, 414, 415, 418 - 421, 426, 427, 429, 433, 434 , 436 - 438, 441, 444, 446 - 448, 451, 452, 454, 455, 458, 459, 461, 463. Domy położone po wschodniej stronie rzeki Niedźwiedź.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Karol Przybyło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

222 (40,36%)

Józef Ciuruś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

328 (59,64%)

Okręg 6

Sołectwo: MASZKIENICE Nr domów: 1 - 3, 6 - 7, 10 - 12, 14, 22, 25, 28, 30, 31, 34, 37, 38, 42, 49 - 51, 54, 57, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 72 - 75, 80 - 84, 86 - 103, 106 - 109, 111 - 113, 116, 120, 121, 123 - 128, 130, 131, 135, 139, 140, 145 - 149, 151, 152, 154, 156 - 158, 160, 167, 168, 170, 171, 173 - 175, 177, 178, 181 - 183, 186 - 189, 192, 194, 196 - 199, 201 - 204, 209 - 211, 214, 216, 219, 221, 222, 229, 232, 233, 235, 237, 238, 240 - 244, 246 - 250, 255, 257, 258, 261, 263, 268 - 270A, 272, 277 - 280, 287 - 291, 296, 298, 299, 301, 303 - 307, 310, 311, 313, 314, 320, 321, 325 - 327, 332, 336 - 345, 347, 348, 353, 354, 362, 368, 371 - 373, 375, 377, 381, 383, 386, 387, 389, 391, 392, 394, 395, 397, 399, 400, 402, 407, 417, 418. Do okręgu należą domy położone po wschodniej stronie rzeki Niedźwiedź i Uszwicy oraz przysiółek Zajazie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Marcin Gruszkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

211 (71,28%)

Jacek Czesław Bodzioch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (28,72%)

Okręg 7

Sołectwo: MASZKIENICE Nr domów: 4, 5, 8, 9, 13, 15 - 21, 23, 24, 26, 27, 29, 32, 35, 36, 39 - 41, 43 - 48, 52, 53, 55, 56, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 70, 71, 76, 78 - 79A, 85, 104 - 105A, 110, 114, 115, 117 - 119A, 122, 129, 132 - 134, 136 - 138, 141 - 143, 150, 153, 155, 159, 161 - 166A, 169, 172, 176, 179, 180, 184, 185, 190, 191, 193, 195, 200, 200A, 205 - 208, 212, 213, 215, 217, 218, 220, 223 - 227, 230, 231, 234, 236, 239, 245, 251 - 254, 256, 259, 260, 262, 264 - 267, 271, 273 - 276, 281 - 286, 292, 293, 295, 302, 308, 309, 312, 315 - 319, 322, 328 - 331, 333 - 335, 349, 350, 352, 355, 356, 360, 361, 363 - 365, 367, 369, 370, 374, 376, 378 - 380, 382, 384, 385, 388, 390, 393, 396, 403 - 405, 411, 420. Do okręgu należą domy położone po zachodniej stronie rzeki Niedźwiedź.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Michał Piwowarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

126 (51,85%)

Celina Barbara Wróbel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

117 (48,15%)

Okręg 8

Sołectwo: BIADOLINY SZLACHECKIE Sołectwo: PERŁA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Władysław Pankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

175 (30,54%)

Grzegorz Mieczysław Kłusek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

398 (69,46%)

Okręg 9

Sołectwo: SUFCZYN Nr domów: 8, 17 - 19, 25 - 38, 42, 43, 45, 47 - 50A, 54, 56, 63, 70, 75, 78, 80, 84, 85, 88, 90 - 92, 94, 102, 105, 107, 114, 119, 121, 125 - 127, 130 - 132, 134, 135, 137, 145 - 147, 149, 153, 159 - 162, 165 - 167, 174, 182, 183, 185 - 190A, 193, 194, 196, 199 - 201, 203, 205, 209 - 211, 214 - 216, 219, 221, 225, 239, 241, 243, 246 - 248, 250, 254, 257, 261, 266, 268, 269, 272 - 274, 276, 279, 282, 284, 287, 291, 292, 294, 296 - 298, 301 - 303, 305, 308, 310, 312, 313, 316, 317, 319, 322, 324, 325, 328 - 334, 336 - 338, 343, 345, 346, 348, 349, 352 - 354, 356, 358, 362, 363, 368, 370, 371, 374, 377, 380, 381, 385, 387, 389, 390, 393, 394, 396, 399, 401 - 406, 408, 411, 412, 414 - 416, 418, 421, 423, 426, 427, 429, 436, 437, 440, 442, 444, 445, 447, 449, 452, 455, 464, 468, 470, 471, 474, 479, 481, 482, 485 - 488, 491, 497, 498, 501, 504, 506, 507, 509, 514, 517, 522, 544, 545, 548, 555. Domy położone w przysiołkach: Sufczyn Górny, Granice Sufczyńskie, Szkolna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysława Czyż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

136 (31,70%)

Ewa Płaneta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

293 (68,30%)

Okręg 10

Sołectwo: SUFCZYN Nr domów: 1 - 7, 9 - 16, 20 - 24, 39 - 41, 46, 51 - 53, 55, 55A, 57 - 62, 64 - 69, 71 - 74, 76, 77, 79, 81 - 83, 86, 87, 89, 93, 95 - 101, 103, 104, 106, 108 - 113, 115 - 118, 120, 122 - 124, 128, 129, 133, 136, 138, 139, 141 - 144, 148, 150 - 152, 154 - 158, 163, 168 - 173, 175 - 181, 184, 191, 192, 195, 197, 198, 202, 204, 206 - 208, 212, 213, 217, 218, 220, 222 - 224, 226 - 234, 236 - 238, 244, 245, 249, 251 - 253, 255, 256, 258 - 260, 262 - 265, 267, 270, 275, 277, 278, 280, 281, 283, 285, 286, 288 - 290, 293, 295, 299, 304, 309, 314, 315, 318, 320, 321, 323, 326, 327, 335, 339 - 342, 344, 347, 350, 351, 355, 357, 359, 364 - 367, 369, 373, 375, 376, 378, 379, 382 - 384, 391, 395, 400, 407, 410, 413, 417, 419, 424, 428, 430 - 434, 439, 441, 443, 446, 448, 450, 451, 453, 454, 456, 459 - 463, 467, 472, 473, 475 - 478, 484, 489, 490, 492, 493, 495, 496, 499, 502, 503, 505, 510 - 513, 515, 518, 519, 525, 526, 528 - 534, 546, 549. Domy położone w przysiółkach: Dolny Sufczyn, Rajsko, Zagórze.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sebastian Paweł Witek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

53 (14,89%)

Marek Przeklasa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

303 (85,11%)

Okręg 11

Sołectwo: ŁYSA GÓRA Nr domów: 1 - 8, 10 - 14, 16 - 18, 20, 22 - 25, 27, 28, 32, 36, 38, 42, 46 - 52, 54 - 59, 61 - 64, 66 - 87, 89, 90, 92, 93, 95 - 103, 105 - 108, 110, 112, 116 - 121, 124 - 127, 131, 134, 136, 138 - 143, 145 - 147, 149, 151 - 155, 157 - 164, 167, 169, 170, 173 - 178, 182 - 187, 189, 192, 194, 196 - 198, 201, 203 - 214, 216, 218 - 220, 224 - 226, 228, 230, 232 - 234, 237 - 239, 241, 242, 245, 246, 248, 251, 253, 254, 257, 258, 260 - 265, 267, 268, 271, 274, 275, 277, 278, 280 - 284, 288 - 292, 294, 295, 297, 298, 302 - 310, 312, 313, 315, 316, 318, 319, 322 - 325, 327, 329 - 331, 334 - 336, 338, 339, 341, 345, 347, 349 - 354, 358, 363, 365 - 367, 371, 373 - 375, 379, 380. Do okręgu należą domy położone w przysiółkach: Przymiarki, Zaszkole, Bloki, Podkościele, Nadole, Łąki Sufczyńskie, Zamieście, Pańska Góra i Domki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Tadeusz Sacha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

102 (21,84%)

Piotr Matura

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

365 (78,16%)

Okręg 12

Sołectwo: JAWORSKO Sołectwo: ŁYSA GÓRA Nr domów: 9, 15, 21, 26, 29 - 31, 33 - 35, 37, 39 - 41, 43 - 45A, 60, 65, 88, 94, 104, 109, 111, 113 - 115, 122, 123, 128 - 130, 132, 133, 135, 137, 144, 148, 150, 156, 165, 166, 171, 172, 179 - 181, 188, 190, 191, 193, 195, 199, 200, 202, 215, 217, 221, 222, 227, 229, 235, 236, 240, 243, 244, 249, 252, 255, 259, 266, 270, 272, 273, 276, 279, 285, 287, 293, 296, 299 - 301, 311, 314, 317, 320, 321, 328, 332, 340, 342, 348, 355 - 357, 359 - 362, 364, 368 - 370, 377, 378. Do okręgu należą domy położone w Łysej Górze w przysiółkach: Siciny, Zagonie, Średnie Pole i Morgi.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Robert Pakocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

146 (32,16%)

Monika Anna Franczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

308 (67,84%)

Okręg 13

Sołectwo: NIEDŹWIEDZA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Krzysztof Malinowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

81 (30,68%)

Marek Paweł Łośko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

183 (69,32%)

Okręg 14

Sołectwo: ŁONIOWA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Mleczko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

169 (40,05%)

Paweł Stanisław Kraj

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

253 (59,95%)

Okręg 15

Sołectwo: DOŁY

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Kuras

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

81 (31,52%)

Kamil Stanisław Moskal

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

176 (68,48%)