Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kostrzyn nad Odrą

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Komisji Edukacji Narodowej, Nadbrzeżna, Osiedle nad Wartą, Osiedle Parkowe, Parkowa, Plac Wolności, Rzeczna, Stefana Czarnieckiego, Wędkarska, Zaułek Wodny, Żeglarska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr August Sywulak
    58 (12,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DOMBKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Bartosz Kochanowski
    111 (24,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUNTA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marek Tatarewicz
    280 (62,36%)

Okręg 2

Aleja Kasztanowa, Bastionowa, Berlińska, Bukowa, Chyżańska, Gimnazjalna, Gorzyńska, Graniczna, Handlowa, Jana z Kostrzyna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2 - 7 oraz 9 - 41 nieparzyste, Królewska, Książęca, Mikołaja Kopernika, Mostowa, Osiedle 3 Maja, Plac Ratuszowy, Plac Zamkowy, Przyforteczna, Spichrzowa, Strzelecka, Św. Klemensa, Władysława Sikorskiego, Wodna, Zakole, Zaułek Kościelny

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Krystyna Marianna Budzińska
    62 (14,62%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Prętnicki
    90 (21,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DOMBKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Józef Zatylny
    102 (24,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUNTA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jolanta Szukała
    170 (40,09%)

Okręg 3

Dębowa, Jana Karskiego, Jasna, Jaworowa, Jodłowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 8 - 40 B parzyste, od 43 do końca, Klonowa, Księdza Franciszka Skałby, Łódzka, Na Skarpie, Osiedle Kolejowe, Osiedle Warniki, Plac Grunwaldzki, Południowa, Świerkowa, Tarasowa, Widokowa, Witnicka, Wschodnia, Zaułek Klonowy

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Ireneusz Zbigniew Wręczycki
    77 (16,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Andonov
    93 (20,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DOMBKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Paweł Piotr Przychodzeń
    32 (6,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUNTA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jeremi Dominik Filuś
    256 (55,90%)

Okręg 4

Generała Józefa Bema, Generała Tadeusza Kutrzeby, Gorzowska od nr 72 do końca, Królowej Jadwigi, Majora Henryka Sucharskiego, Marzeń, Miła, Pogodna, Przyjazna, Radości, Saperska, Szczęśliwa, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Izabela Katarzyna Czyżewska
    73 (16,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Franciszek Józef Gałkowski
    41 (9,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DOMBKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marcin Buliczak
    48 (10,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUNTA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Michał Bolesław Kunt
    285 (63,76%)

Okręg 5

Adama Mickiewicza, Bolesława Chrobrego, Henryka Sienkiewicza, Marii Konopnickiej, Targowa

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Elżbieta Maria Marszałek
    131 (25,39%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adam Czesław Bogdański
    113 (21,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUNTA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Bożena Gęzikiewicz
    272 (52,71%)

Okręg 6

Gorzowska od nr 1 do nr 70, Krótka, Osiedle C, Tadeusza Kościuszki

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Przemysław Piotr Walczak
    128 (30,92%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Regina Ficner
    79 (19,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUNTA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Monika Irena Sądej
    207 (50,00%)

Okręg 7

Osiedle B, Osiedle Słowiańskie, Osiedlowa, Plac Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Elżbieta Sobczak
    146 (33,03%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Renata Rozalia Marzec
    94 (21,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DOMBKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Tomasz Świerczek
    111 (25,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUNTA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Bartłomiej Marcin Suski
    91 (20,59%)

Okręg 8

Aleja Milenijna, Działkowa, Indyjska, Jaśminowa, Młyńska, Ogrodowa, Osiedle Leśne, Północna, Prosta, Różana, Sportowa, Tulipanowa, Turyńska

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Edward Boczarski
    164 (39,90%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wiesław Szczepan Paszkiewicz
    28 (6,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUNTA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Piotr Dziekan
    219 (53,28%)

Okręg 9

Dworcowa, Fabryczna, Jana Pawła II, Niepodległości, Osiedle Mieszka I od 37 do końca, Piastowska, Plac im. Michała Kaczmarka, Portowa, Solidarności, Sybiraków

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mirosław Stanisław Chiliński
    62 (14,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Aleksandra Urszula Rzepka
    121 (28,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DOMBKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Łukasz Szymon Dombek
    105 (24,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUNTA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Helena Józefa Rudaniecka
    137 (32,24%)

Okręg 10

Osiedle Mieszka I od nr 1 do nr 36

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Kaczmarczyk
    119 (25,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DOMBKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grzegorz Roman Jaworski
    155 (32,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUNTA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Mariusz Staniszewski
    198 (41,95%)

Okręg 11

Chemików, Drzewna, Jagiellońska, Ludwika Banaszaka, Orła Białego, Papierników

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Justyna Żdżańska-Bielak
    86 (20,87%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bogumiła Kotowicz
    68 (16,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUNTA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Leszek Naumowicz
    258 (62,62%)

Okręg 12

Akacjowa, Czereśniowa, Kwiatowa, Malinowa, Słoneczna, Spokojna, Tadeusza Zawadzkiego, Turkusowa, Zielona, Złota

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Zenon Mieczysław Bąk
    75 (18,52%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Karolina Kępa
    62 (15,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DOMBKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Józef Mularski
    62 (15,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUNTA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tadeusz Łysiak
    206 (50,86%)

Okręg 13

Asfaltowa, Belgijska, Energetyków, Eugeniusza Olczaka, Główna, Morelowa, Orzechowa, Owocowa, Promienna, Przemysłowa, Sadowa, Sosnowa, Stanisława Moniuszki, Szwedzka, Tysiąclecia, Wiśniowa, Włoska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Joanna Grabarska
    44 (10,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DOMBKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Edyta Niewiarowska
    82 (19,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUNTA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ryszard Andrys
    299 (70,35%)

Okręg 14

Cmentarna, Drzewicka, Fryderyka Chopina, Gabriela Narutowicza, Rzemieślnicza, Szkolna, Środkowa, Zacisze

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Łukasz Marcin Urban
    162 (39,04%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Monika Ewa Jacek
    95 (22,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUNTA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Antoni Żołna
    158 (38,07%)

Okręg 15

Boczna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Diamentowa, Familijna, Grzybowa, Jagodowa, Jeżynowa, Kostrzyńska, Kościelna, Leśna, Lipowa, Łączna, Mikołaja Reja, Namyślińska, Nowa, Odrzańska, Piaskowa, Polna, Poziomkowa, Szumiłowska , Tartaczna, Topolowa, Ustronie, Wąska, Wesoła, Wilcza, Willowa, Wiosenna

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jacek Szymaniuk
    116 (21,93%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Janina Paszkiewicz
    111 (20,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DOMBKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Rafał Paweł Żygielewicz
    163 (30,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUNTA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Krystyna Srokowska
    139 (26,28%)