Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Pawłowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część Sołectwa Pawłowice Ulice: Dobra, Gospodarcza, Górka, Granica, Lebiodowiec, Łączna, Prosta od ul. Szkolnej do ul. Wodzisławskiej, Mickiewicza od ul. Polnej do ul. Wodzisławskiej, Pieczarkowa, Poligonowa, Polna od ul. Zjednoczenia do drogi wjazdowej do kościoła i od ul. Zjednoczenia do cmentarza, Rybacka, Spacerowa, Sportowa, Szkolna bez nr 36, Wesoła, Wyzwolenia, Zapłocie, Zjednoczenia nr nieparzyste od nr 69 do końca i nr parzyste od nr 54 do końca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alojzy Wincenty Krosny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA NOGŁEGO

241 (40,30%)

Irena Elżbieta Grabowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA DZIENDZIELA

357 (59,70%)

Okręg 2

Część Sołectwa Pawłowice Ulice: Astrów, Bratków, Prosta od ul. Wodzisławskiej do ul. Nowej, 1 Maja, 3 Maja, Mały Rynek, Miarki, Mickiewicza od ul. Wodzisławskiej do ul. Przemysłowej, Nowa, Ogrodowa, Poprzeczna, Przemysłowa, Skowronków, Strzyżyków, Wodzisławska, Wrzosowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Józef Cyrulik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA NOGŁEGO

376 (56,29%)

Bolesław Oracz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA DZIENDZIELA

292 (43,71%)

Okręg 3

Część Sołectwa Pawłowice Ulice: Aleja Lipowa, Grzybowa, Katowicka, Klonowa, Kol. Studzieńska, Leśna, Młyńska, Myśliwska, Pszczyńska, Radosna, Rolników, Stawowa, Strumieńska, Tartaczna, Wspólna, Zamkowa, Zjednoczenia nr nieparzyste od nr 1 do nr 67 i nr parzyste od nr 2 do nr 52

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Stanisław Harazin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA NOGŁEGO

352 (66,79%)

Ewa Maria Kłosek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA DZIENDZIELA

175 (33,21%)

Okręg 4

Część Sołectwa Osiedle Pawłowice Ulice: Polna od drogi wjazdowej do kościoła oraz nr: 17, 18, 24, 25, 26, 27, 28, 29, Szkolna nr 36.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Barbara Szymaniec-Mlicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA NOGŁEGO

264 (56,05%)

Andrzej Marek Tyszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA DZIENDZIELA

207 (43,95%)

Okręg 5

Część Sołectwa Osiedle Pawłowice Ulice: Polna nr: 19, 20, 21, 22, 23, 35, 37, Krucza 10, Wojska Polskiego.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Józef Pisarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA NOGŁEGO

143 (34,38%)

Zbigniew Stanisław Dusza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA DZIENDZIELA

273 (65,63%)

Okręg 6

Część Sołectwa Osiedle Pawłowice Ulice: Górnicza nr: 1, 1A, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, Pukowca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Rafał Żuchowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA NOGŁEGO

229 (51,81%)

Aleksander Mariusz Szymura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA DZIENDZIELA

213 (48,19%)

Okręg 7

Część Sołectwa Osiedle Pawłowice Ulice: Górnicza nr: 2, 4, 5, 6, 7, 11, Kręta, Orzechowa, Wąska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Zwolińska-Bandyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA NOGŁEGO

206 (44,11%)

Bogusława Pietrek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA DZIENDZIELA

261 (55,89%)

Okręg 8

Sołectwo Pniówek-wszystkie ulice; Część Sołectwa Krzyżowice-ulice: Ekologiczna, Orla.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Natalia Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA NOGŁEGO

109 (45,23%)

Helena Agnieszka Matera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA DZIENDZIELA

132 (54,77%)

Okręg 9

Część Sołectwa Pielgrzymowice Ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cieszyńska, Dębowa, Golasowicka, Grabowa, Grunwaldzka, Jastrzębska, Jodłowa, Krzyżowa, Miarki, Olchowa, Podlesie, Sadowa, Słoneczna, Sosnowa, Stroma, Turystyczna, Wąska, Wierzbowa, Zdrojowa, Zielona, Zebrzydowicka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Jacek Michalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA NOGŁEGO

248 (41,96%)

Kamil Jan Wawrzyczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA DZIENDZIELA

343 (58,04%)

Okręg 10

Część Sołectwa Pielgrzymowice Ulice: Borowa, Brzezińska, Cisowa, Daszyńskiego, Generała Sikorskiego, Graniczna, Groblowa, Gruntowa, Jasna, Modrzewiowa, Piękna, Pogodna, Powstańców, Ruptawska, Rzeczna, Srebrna, Świerkowa, Widokowa, Wiśniowa, Ziołowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Ludwik Opacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA NOGŁEGO

299 (58,17%)

Iwona Barbara Baron

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA DZIENDZIELA

215 (41,83%)

Okręg 11

Część Sołectwa Warszowice Ulice: Borki, Borowików, Cieszyńska, Gajowa, Kaniówka, Kolejowa, Koronna, Kościelna, Ks. A. Czembora, Ks. E. Piwonia, Lawendowa, Łąkowa, Piekucz, Pszczyńska, Rydzów, Szoszowska, Szybowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksander Szymon Pawłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA NOGŁEGO

176 (39,02%)

Andrzej Tadeusz Szaweł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA DZIENDZIELA

275 (60,98%)

Okręg 12

Część Sołectwa Warszowice Ulice: Boryńska, Cicha, Drozdów, Granica, Kormoranów, Krótka, Ks. F. Miczka, Łagodna, Miła, Nad Młynką, Osińska, Poprzeczna, Przyjazna, Spokojna, Stawowa, Strażacka, Szczygłów, Wiesława Hanczarka, Zacisze, Żorska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Florian Herman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA NOGŁEGO

219 (57,48%)

Robert Piotr Stajer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA DZIENDZIELA

162 (42,52%)

Okręg 13

Sołectwo Golasowice-wszystkie ulice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Antoni Jan Trzaskalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA NOGŁEGO

233 (46,05%)

Krzysztof Józef Woryna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA DZIENDZIELA

273 (53,95%)

Okręg 14

Sołectwo Krzyżowice-bez ulic: Ekologiczna, Orla.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Jarosław Fojcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA NOGŁEGO

268 (64,27%)

Beata Agnieszka Wala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA DZIENDZIELA

149 (35,73%)

Okręg 15

Sołectwo Jarząbkowice-wszystkie ulice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Eugeniusz Krzempek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA NOGŁEGO

77 (30,20%)

Dariusz Zbigniew Czakon

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA DZIENDZIELA

178 (69,80%)