Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lubsza

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Lubsza ulice: Brzeska od nr 1 do 50, Kwiatowa, Leśna, Spacerowa, Wypoczynkowa, Zacisze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Kownacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO

102 (51,26%)

Grażyna Elżbieta Kocik

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

24 (12,06%)

Beata Czesława Frąckowiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (20,10%)

Jan Krzysztof Minosora

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

33 (16,58%)

Okręg 2

Sołectwo Lubsza ulice: Akacjowa, Brzeska od nr 51 do końca, Cicha, Cisowa, Dębowa, Jodłowa, Klonowa, Lechicka, Lipowa, Sadowa, Słoneczna, Sosnowa, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Krzysztof Czernicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO

119 (61,34%)

Zbigniew Janusz Hryniuk

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

24 (12,37%)

Łukasz Krzysztof Bezuszko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (26,29%)

Okręg 3

Sołectwo Lubsza ulice: Gospodarcza, Kamienna, Kukurydziana, Ogrodowa, Panieńska, Polna, Stawowa, Szczegółowa, Szkolna, Plac im. Kombatantów Polskich

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Magdalena Januszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO

101 (46,33%)

Anna Agata Gancarczyk

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

32 (14,68%)

Grażyna Foryś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (38,99%)

Okręg 4

Sołectwa: Lubicz, Nowe Kolnie, Śmiechowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Zofia Zubrzycka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO

72 (40,22%)

Janina Wcisło

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

86 (48,04%)

Agnieszka Agata Buczyńska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

21 (11,73%)

Okręg 5

Sołectwo Czepielowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Jan Jędrysiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO

119 (48,37%)

Henryk Krzysztof Banasiuk

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

80 (32,52%)

Wiktor Małecki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (19,11%)

Okręg 6

Sołectwo Kościerzyce: numery od 1 do 65, 66b - 66f, 67 - 67a, 108, 108a, 110, 112, 116, a także 122 - 136 oraz od nr 155 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aurelia Maria Heidel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO

89 (47,59%)

Renata Agnieszka Gbur-Wantuch

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

98 (52,41%)

Okręg 7

Sołectwo Kościerzyce: numery 66, 66a oraz od nr 68 do nr 121 A (z wyłączeniem nr 108, 108a, 110, 112, 116), 137 - 154 (osiedle po PGR)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Marlena Doszna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO

83 (52,87%)

Zdzisława Stelmach

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

74 (47,13%)

Okręg 8

Sołectwa: Garbów, Pisarzowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Maria Szymczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO

125 (40,72%)

Karolina Patrycja Hałat

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

31 (10,10%)

Arkadiusz Daniel Zając

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (23,78%)

Rafał Stanisław Mróz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

78 (25,41%)

Okręg 9

Sołectwa: Michałowice, Piastowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Literowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO

101 (31,08%)

Andrzej Jan Andruchów

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

72 (22,15%)

Adam Krzywy

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (23,08%)

Barbara Łucja Załugowicz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

77 (23,69%)

Okręg 10

Sołectwa: Myśliborzyce, Szydłowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Dariusz Hrynczyszyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO

42 (14,63%)

Ryszard Eugeniusz Zborowski

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

95 (33,10%)

Stanisław Kowalkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

90 (31,36%)

Bogusław Grzegorz Dąbkowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

60 (20,91%)

Okręg 11

Sołectwo Błota

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Józef Skibiński

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwo Dobrzyń

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Kazimierz Kołtowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO

127 (44,88%)

Agata Bednarz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

156 (55,12%)

Okręg 13

Sołectwa: Borucice, Raciszów, Rogalice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Siring

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO

109 (55,61%)

Aneta Justyna Biegańska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (44,39%)

Okręg 14

Sołectwo Mąkoszyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Adam Jagiełłowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO

211 (80,23%)

Ewelina Kłembicka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (19,77%)

Okręg 15

Sołectwa: Nowy Świat, Roszkowice, Tarnowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Żymańczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO

106 (40,93%)

Bogusław Władysław Jarosz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (37,45%)

Rafał Adrian Pniewski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

56 (21,62%)