Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kościelec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Dąbrowice Stare, Trzęśniew Mały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janina Lipska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO

78 (31,33%)

Urszula Dembowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

88 (35,34%)

Czesława Rogowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

45 (18,07%)

Grażyna Rybarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBARCZYK GRAŻYNA

38 (15,26%)

Okręg 2

Gąsiorów, Trzęśniew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zygmunt Matuszak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

89 (37,71%)

Jacek Henryk Ziętek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO

133 (56,36%)

Grzegorz Furmański

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

14 (5,93%)

Okręg 3

Tury, Waki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Błażej Wiesław Oźminkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

86 (45,74%)

Tomasz Biernat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO

83 (44,15%)

Kazimierz Maciejak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

19 (10,11%)

Okręg 4

Białków Kościelny, Białków Górny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Bartosik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO

114 (68,26%)

Sławomir Andrzej Żurawik

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

16 (9,58%)

Dorota Kostrzewa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (22,16%)

Okręg 5

Dąbrowice Częściowe, Leszcze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Jankowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO

90 (50,85%)

Ireneusz Andrzej Manowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

14 (7,91%)

Marcin Witkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

73 (41,24%)

Okręg 6

Kościelec-ul. Długa, Kasztanowa, Kolska, Konińska, Kościelna, Osiedlowa, Parkowa, Turecka, Owocowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Kokocińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO

135 (59,47%)

Lidia Wioletta Pawłowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

92 (40,53%)

Okręg 7

Kościelec-ul. Mariana Baranieckiego, Kręta, Krótka, Ks. St. Kuranta, Kwiatowa, Leśna, M. Kasińskiej, Miodowa, Ogrodowa, Polna, Południowa, Różana, Słoneczna, Szkolna, Tarnowiecka, Unii Europejskiej, Wrzosowa, Żwirowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Sobczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO

124 (50,20%)

Marek Wojciechowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOJCIECHOWSKIEGO

85 (34,41%)

Halina Bartosik

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

38 (15,38%)

Okręg 8

Straszków, Mariampol

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Błażej Krupa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO

125 (45,13%)

Marianna Czesława Cieślak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

152 (54,87%)

Okręg 9

Gozdów od numeru 1 do numeru 115

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Stanisława Zadawaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO

148 (75,90%)

Wioleta Kołucka-Brzozowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (24,10%)

Okręg 10

Gozdów-ulice: Księcia Józefa, Dębowa, Kasztanowa, Modrzewiowa, Bukowa, Klonowa, Lipowa, Olchowa, Kalinowa, Leszczynowa, Akacjowa, Kazimierza Wielkiego, Jaśminowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Olchowa, Wierzbowa, Brzozowa, Cisowa, Jodłowa, Świerkowa, Jaworowa, Sosnowa, Czeremchowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Majka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO

99 (75,00%)

Maciej Waldemar Zieliński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

33 (25,00%)

Okręg 11

Daniszew, Łęka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO

46 (21,70%)

Tomasz Piotr Rozmarynowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

78 (36,79%)

Olga Laskowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

54 (25,47%)

Daniela Frontczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELI FRONTCZAK

34 (16,04%)

Okręg 12

Dobrów od numeru 1 do numeru 122

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Kazimierz Klukaczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 13

Dobrów od numeru 125 do ostatniego numeru, Police Mostowe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Ewa Kokorzycka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO

69 (38,33%)

Janusz Przemysław Wiśniewski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

17 (9,44%)

Iwona Małgorzata Frank

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

94 (52,22%)

Okręg 14

Ruszków Drugi, Police Średnie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Pawlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO

78 (30,00%)

Tadeusz Krygier

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

53 (20,38%)

Krystyna Weronika Dzikowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DZIKOWSKIEJ

129 (49,62%)

Okręg 15

Ruszków Pierwszy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Pacholski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OSTROWSKIEGO

147 (57,65%)

Dariusz Frątczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

108 (42,35%)