Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wizna

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bronowo: ul. Wschodnia, ul. Mostowa, ul. Młyńska Niwkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Biedrzycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

50 (31,06%)

Andrzej Jarosław Woliński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (25,47%)

Anna Zawłocka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ARTURA SZULCA"

12 (7,45%)

Tomasz Szyłak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA WIZNA

58 (36,02%)

Okręg 2

Bronowo: ul. Zachodnia; Kolonie Bronowo: Lisno, Podklinie, Podkossacze, Podnarcie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Malinowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

25 (27,78%)

Marcin Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (58,89%)

Tomasz Mateuszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ARTURA SZULCA"

12 (13,33%)

Okręg 3

Janczewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Łuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

38 (43,18%)

Artur Konopka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

11 (12,50%)

Damian Godlewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ARTURA SZULCA"

39 (44,32%)

Okręg 4

Nowe Bożejewo, Stare Bożejewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Antoni Piechociński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

51 (37,23%)

Iwona Grodzka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

86 (62,77%)

Okręg 5

Wizna ul.: 1000 - lecia, Adama Mickiewicza, Zamkowa, Cmentarna, Kombatantów pl. kpt. Władysława Raginisa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Trepanowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

43 (26,88%)

Marek Lech Sawicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

102 (63,75%)

Grzegorz Rutkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ARTURA SZULCA"

15 (9,38%)

Okręg 6

Wizna ul.: Jana Pawła II, Mikołaja Kopernika, Szkolna, Senatorska, Pawła z Wizny, Nadnarwiańska, Krótka, Nadrzeczna, Ogrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Gacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

47 (32,41%)

Andrzej Matejkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

98 (67,59%)

Okręg 7

Wizna ul.: Stefana Czarnieckiego od nr 1 do nr 29, Polna, Łęg, Struga, Kramkowska, Srebrzysta Wizna Kolonie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Wojciechowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

19 (14,84%)

Wiesław Kapelewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (57,81%)

Lucjan Milewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ARTURA SZULCA"

35 (27,34%)

Okręg 8

Wizna ul.: Stefana Czarnieckiego od nr 31 do nr 109, Łomżyńska, Obrońców Wizny, kpt. Stanisława Brykalskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Szczepek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

26 (20,00%)

Marek Laskowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76 (58,46%)

Wiesław Domurat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ARTURA SZULCA"

28 (21,54%)

Okręg 9

Wizna ul.: Stefana Czarnieckiego od nr 110 do nr 205, Szosa Białostocka, Męczkowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Kapelewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

50 (32,89%)

Piotr Grabowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

78 (51,32%)

Paweł Szulc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ARTURA SZULCA"

24 (15,79%)

Okręg 10

Mrówki, Nieławice, Srebrowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Modzelewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

75 (39,06%)

Jarosław Dutkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (37,50%)

Paweł Piotrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ARTURA SZULCA"

45 (23,44%)

Okręg 11

Kramkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Wojciech Murawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

37 (41,11%)

Teresa Sochacka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (23,33%)

Mirosław Ruszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ARTURA SZULCA"

32 (35,56%)

Okręg 12

Boguszki, Jarnuty, Zanklewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Zalewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

21 (23,33%)

Adam Zalewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (46,67%)

Rafał Gacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ARTURA SZULCA"

27 (30,00%)

Okręg 13

Ruś, Sambory, Wierciszewo, Włochówka, Sulin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Kalinowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

61 (49,59%)

Szczepan Wróblewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (50,41%)

Okręg 14

Rutkowskie, Sieburczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Nacewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

66 (54,55%)

Iwona Dołęga

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (45,45%)

Okręg 15

Rutki, Męczki, Małachowo, Kokoszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Mroczkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

75 (48,08%)

Grażyna Salwa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (43,59%)

Stanisław Gawecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ARTURA SZULCA"

13 (8,33%)