Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Bierzwnik

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część sołectwa Bierzwnik obejmująca ul. Dworcową, ul. Nowe Osiedle, ul. Dworzec Kolejowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Kaszuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA

56 (37,09%)

Tomasz Cembała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU

51 (33,77%)

Wojciech Michał Prus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

44 (29,14%)

Okręg 2

Część sołectwa Bierzwnik obejmująca ul. Szkolną, ul. Krótką

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Jan Piechota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA

58 (40,28%)

Marek Roman Szymanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU

86 (59,72%)

Okręg 3

Część sołectwa Bierzwnik obejmująca ul. Długą, ul. Słoneczną, ul. Kopernika, ul. Leśną i kolonię Smędowa, sołectwo Jaglisko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Jarosław Herman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA

140 (66,99%)

Krzysztof Prymas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU

69 (33,01%)

Okręg 4

Część sołectwa Bierzwnik obejmująca ul. Kwiatową, ul. Sienkiewicza, ul. Jeziorną, ul. Mickiewicza, ul. Cystersów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Jadwiga Radziszewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA

90 (68,18%)

Jan Lendzion

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU

42 (31,82%)

Okręg 5

Sołectwo Płoszkowo i kolonie: Kruczaj, Budzice; sołectwo Przeczno i kolonia Trzebicz, sołectwo Starzyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Wacław Marek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA

84 (41,58%)

Andrzej Jan Ratajczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RATAJCZYK

44 (21,78%)

Aniela Anna Banaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU

74 (36,63%)

Okręg 6

Sołectwo Kolsk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Lesław Wawrzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA

18 (25,71%)

Gustaw Piekarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU

52 (74,29%)

Okręg 7

Sołectwo Górzno i kolonie: Bożejewko, Chełmienko; sołectwo Ostromęcko i kolonie: Kołecko, Krzywin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Mariusz Cylka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (17,65%)

Piotr Wojciech Rutkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA

44 (36,97%)

Krystyna Byczkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU

54 (45,38%)

Okręg 8

Sołectwo Klasztorne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wincenty Terka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

66 (39,05%)

Mariola Grażyna Filas-Szuber

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA

67 (39,64%)

Tomasz Tadeusz Matejek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU

36 (21,30%)

Okręg 9

Sołectwo Strumienno; część sołectwa Breń od nr 1 do nu 46 oraz od nr 89 do nr 110 i kolonia Kunica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Orzechowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

24 (14,37%)

Katarzyna Sosnowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA

86 (51,50%)

Anna Olejnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU

57 (34,13%)

Okręg 10

Część sołectwa Breń od nr 48 do nr 88 oraz od nr 111 do nr 142 i kolonie: Gajno, Kawno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Jankowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA

82 (61,65%)

Sebastian Czyż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU

51 (38,35%)

Okręg 11

Sołectwo Łasko i kolonia Chyże

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Bolonek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA

59 (50,43%)

Grzegorz Pawlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU

58 (49,57%)

Okręg 12

Sołectwo Wygon i osady: Antoniewko, Piaseczno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Franciszek Wolarek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

30 (24,39%)

Marcin Kołodziejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA

33 (26,83%)

Marian Osubniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU

60 (48,78%)

Okręg 13

Sołectwo Pławno i kolonie: Bukowie, Kłodzin, Pławienko, Sojec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dawid Waszkiel

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (32,26%)

Katarzyna Opala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA

50 (32,26%)

Aneta Małgorzata Dromnicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU

55 (35,48%)

Okręg 14

Sołectwo Zieleniewo i kolonia Zdrójno; osady: Dołżyna, Zgorzel, Czapliska i przysiółek Malczewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Panek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

30 (15,38%)

Artur Józef Kusza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA

72 (36,92%)

Anna Ewa Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU

93 (47,69%)

Okręg 15

Sołectwo Rębusz i kolonie: Grzywna, Kosinek, Przykuna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Paprota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU

0 (0,00%)