Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Osieczna

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Duże Krówno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Potrac

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

64 (65,98%)

Kazimierz Piotr Megger

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (34,02%)

Okręg 2

Sołectwo: Klaniny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Dariusz Kaszubowski

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

6 (10,53%)

Wiesław Zieliński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (89,47%)

Okręg 3

Sołectwo Osieczna: (ul. Sienkiewicza, ul. Bolesława Prusa, ul. Ignacego Kraszewskiego, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Młyńska)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Józef Karwasz

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo Osieczna: (ul. Kościuszki od nr 27 do nr 52, ul. Leśna, ul. Plac 1000 - lecia, Os. Ks. Fr. Czaplińskiego)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adrian Mateusz Cichawa

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

76 (67,86%)

Helena Gabriela Klecha

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (32,14%)

Okręg 5

Sołectwo Osieczna: (ul. Kościuszki od nr 1 do nr 26, Osieczna Leśnictwo, Leśny Dwór, Osieczna Sekretarzówka, Starzyska, ul. Podgórna, ul. Mickiewicza)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Adam Bluma

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwo Osieczna: (ul. Dworcowa, ul. Czerska)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Teresa Ossowska

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo Osieczna: (Owcze Błota, Osieczna-Wybudowanie,) oraz sołectwa: Długie i Zdrójno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Jerzy Kołodziejski

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

0 (0,00%)

Okręg 8

Sołectwo: Zimne Zdroje

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Szyfelbein

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Osówek (od nr domu 1 do nr domu 44)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Franciszek Połom

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

51 (57,95%)

Grzegorz Ortman

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (42,05%)

Okręg 10

Sołectwo Osówek (od nr domu 45 do nr domu 103, Pólka oraz Szary Kierz)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Henryk Graban

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo Szlachta: (ul. 3 Maja od nr domu 1 do nr domu 42, oraz ul. Słoneczna)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sebastian Wojciechowski

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

67 (63,81%)

Artur Wojnowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (36,19%)

Okręg 12

Sołectwo Szlachta: (ul. 3 Maja od nr domu 43 do nr domu 77, ul. Dolna, ul. Okrężna)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Józef Krzemiński

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

33 (37,50%)

Katarzyna Maria Wasielewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (62,50%)

Okręg 13

Sołectwo Szlachta: ul. Dworcowa, ul. Przemysłowa, os. Ks. Kan. St. Peplińskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Piesik

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

13 (27,66%)

Szymon Arkadiusz Wasielewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (72,34%)

Okręg 14

Sołectwo Szlachta: ul. Leśna, ul. 11 listopada, ul. Krótka, ul. Piaskowa, ul. Polna, ul. Poprzeczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Józef Kowalewski

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

52 (60,47%)

Adam Kędziora

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (39,53%)

Okręg 15

Sołectwo Szlachta: ul. Boczna, ul. Ceramiczna, ul. Łąkowa, ul. Ogrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Adam Czarnowski

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

23 (38,98%)

Jarosław Jacek Szwoch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (61,02%)