Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Września

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Września: Ulice: Akacjowa, Ametystowa, Azaliowa, Antoniego Ciszaka, Armii Poznań, Adama Asnyka, Alberta Chmielowskiego, Artura Grottgera, Antoniego Zamysłowskiego, Błękitna, Brylantowa, Brzozowa, Bursztynowa, Bohaterów Monte Cassino, Bolesława Leśmiana, Cyrkoniowa, Czerniejewska, Cypriana Norwida, Dzieci Wrzesińskich, Daszyńskiego, Diamentowa, Dworcowa, Działkowców, Dondajewskiego, 3 Maja, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Fryderyka Chopina, Filipa Skoraczewskiego, Franciszka Czapskiego, Gnieźnieńska, Granatowa, Gwiaździsta, Gen. Romana Abrahama, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Gabrieli Zapolskiej, Gen. Antoniego Kosińskiego, Gen. Ignacego Prądzyńskiego, Gen. Kazimierza Grudzielskiego, Gen. Ludwika Mierosławskiego, Harcerska, Hugona Kołłątaja, Ignacego Paderewskiego, Ignacego Krasickiego, Jana Pawła II, Jagodowa, Jasna, Józefa Piłsudskiego, Jana Bartkowiaka, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Juliana Tuwima, Jacka Malczewskiego, Jana Długosza, Jana III Sobieskiego, Jana Matejki, Józefa Chełmońskiego, Józefa Mackiewicza, Kościelna, Ks. Jana Laskowskiego, Kolejowa, Koralowa, Kryształowa, Księżycowa, Kwarcowa, Kwiatowa, Kpt. Antoniego Szała, Kpt. Tadeusza Fenrycha, Karola Libelta, Konstantego Gałczyńskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Kazimierza Fedyka, Kazimierza Wielkiego, Kopernika, Kosynierów, Księdza Wawrzyniaka, Konopnickiej, Legii Wrzesińskiej, Lazurowa, Leśna, Letnia, Leona Niestrawskiego, Leopolda Staffa, Mickiewicza, Miłosławska, Malinowa, Majora Stanisława Culica, Mariana Turwida, Marii Dąbrowskiej, Michała Drzymały, Mikołaja Reja, Marcinkowskiego, Mieszka I, Opieszyn, Opalowa, Plac Świętego Stanisława, Parkowa, Perłowa, Platynowa, Pogodna, Promienista, Piotra Jarocińskiego, Por. Józefa Trawińskiego, Ppor. Stanisława Mycielskiego, Ppłk. Alojzego Nowaka, Pola, Powstańców Wielkopolskich, Prusa, Piotra Ściegiennego, Ratuszowa, Rynek, Rzeczna, Rzemieślnicza, Romana Dmowskiego, Rubinowa, Reymonta, Romualda Traugutta, Sądowa, Sienkiewicza, Sienna, Staszica, Stanisława Moniuszki, Szkolna, Słoneczna, Spacerowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Stefana Tuhego, Stanisława Wyspiańskiego, Stasiewskiego, Stefana Żeromskiego, Szeroka, Sokołowska, Stanisława Konarskiego, Stanisława Witkiewicza, Szosa Witkowska, Świętokrzyska, Tęczowa, Topazowa, Turkusowa, Tadeusza Makowskiego, Wielkopolska, Wrzosowa, Warszawska, Wczasowa, Wiśniowa, Władysława Broniewskiego, Władysława Orkana, Waryńskiego, Wincentego Kadłubka, Wita Stwosza, Wojciecha Kossaka, Władysława Łokietka, Witkowska, Zamkowa, Zofii Nałkowskiej, Żwirki i Wigury, 17 Dywizji Piechoty, 68 Pułku Piechoty.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY UNIA WRZEŚNIAN

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogdan Tadeusz Nowak
    246 (3,99%)
  2. 5 Włodzimierz Jerzy Wawrzyniak
    166 (2,69%)
  3. 1 Tomasz Kałużny
    1 200 (19,44%)
  4. 3 Robert Andrzej Smodlibowski
    263 (4,26%)
  5. 7 Alina Maria Czajkowska
    69 (1,12%)
  6. 4 Bolesław Stanisław Święciochowski
    160 (2,59%)
  7. 6 Violetta Zdunowska
    81 (1,31%)
  8. 8 Marlena Anna Czyż
    109 (1,77%)
  9. 9 Katarzyna Mielcarek
    145 (2,35%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Radosław Jan Garbarek
    228 (3,69%)
  2. 2 Tomasz Paweł Frankowski
    205 (3,32%)
  3. 1 Maciej Radosław Baranowski
    509 (8,25%)
  4. 8 Inez Magdalena Niszczak
    212 (3,43%)
  5. 5 Justyna Anna Jastrzębska
    81 (1,31%)
  6. 6 Marcin Krysztofiak
    31 (0,50%)
  7. 7 Małgorzata Korfini-Stachnik
    137 (2,22%)
  8. 4 Lucyna Dutkiewicz-Bzowa
    41 (0,66%)
  9. 9 Dariusz Bronisław Jurewicz
    65 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Paweł Michalak
    21 (0,34%)
  2. 1 Jacek Marian Pietrzyk
    234 (3,79%)
  3. 2 Grażyna Helena Jankowska
    40 (0,65%)
  4. 3 Jacek Leon Kanior
    16 (0,26%)
  5. 5 Krystyna Maria Przekaza
    41 (0,66%)
  6. 4 Maciej Strychalski
    41 (0,66%)
  7. 9 Mateusz Gielata
    13 (0,21%)
  8. 7 Mariola Staszak-Szczecińska
    6 (0,10%)
  9. 6 Alicja Miara
    31 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY PROJEKT WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Michał Marek Przybyła
    24 (0,39%)
  2. 8 Marek Kruszczak
    7 (0,11%)
  3. 7 Danuta Genowefa Bieńko
    21 (0,34%)
  4. 9 Paweł Słowiński
    50 (0,81%)
  5. 3 Walentyna Jakubik
    68 (1,10%)
  6. 1 Kornel Jan Tomczak
    314 (5,09%)
  7. 4 Łucja Tomczak
    76 (1,23%)
  8. 2 Sebastian Koronka
    43 (0,70%)
  9. 6 Magdalena Antosik
    53 (0,86%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Szlachetka
    426 (6,90%)
  2. 2 Miłosz Józef Ciążyński
    79 (1,28%)
  3. 5 Dagmara Anna Bacharewicz
    106 (1,72%)
  4. 3 Agnieszka Czajkowska-Górska
    248 (4,02%)
  5. 4 Marek Andrzej Nowaczyk
    77 (1,25%)
  6. 6 Piotr Paweł Gorzelańczyk
    46 (0,75%)
  7. 8 Ilona Magdalena Jaroszewska
    38 (0,62%)
  8. 7 Piotr Krzysztof Szmyt
    51 (0,83%)
  9. 9 Krystyna Stanisława Józwiak
    54 (0,87%)

Okręg 2

Miasto Września: Ulice: Alfreda Romanowicza, Antoniego Gendka, Bronisławy Śmidowicz, Bolesława Chrobrego, Bytomska, Dolnośląska, Elbląska, Fromborska, Generała Dąbrowskiego, Gen. Władysława Sikorskiego, Gen. Józefa Bema, Gen. Kazimierza Pułaskiego, Gliwicka, Gorzowska, Gubińska, Gdańska, Głogowska, Grunwaldzka, Hipolita Cegielskiego, Ignacego Kujawy, Ignacego Wietrzyńskiego, Jana Donaja, Jana Kramera, Józefa Wybickiego, Kilińskiego, Królowej Jadwigi, Kaliska, Kazimierza Lieske, Kołobrzeska, Koszalińska, Kożuchowska, Krzyżagórskich, Kwidzyńska, Koszarowa, Kościuszki, Legnicka, Lubuska, Łużycka, Michała Strzykały, Mazurska, Malborska, Oleśnicka, Objazdowa, Ogrodowa, Owocowa, Olsztyńska, Opolska, Piastów, Pilska, Polkowicka, Przemysłowa, Raciborska, Słowackiego od nr 11 do końca z wyłączeniem 12, 16, 18, Spokojna, Stanisława Koniecznego, Stanisława Szyftera, Stefana Batorego, Słowian, Słowackiego 1, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 8a, 9, 10, 10a, 12, 16, 18, Suwalska, Słupska, Szczecińska, Tadeusza Hernesa, Tomasza Dziamy, Świdnicka, Władysława Wiewiórowskiego, Wałbrzyska, Warmińska, Wrocławska, Warsztatowa, Władysława Troczyńskiego, Wacława Sołtysiaka, Wincentego Gawęckiego, Wojska Polskiego, Zawodzie, Zielonogórska, Żagańska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY UNIA WRZEŚNIAN

kandydatliczba głosów

  1. 1 Waldemar Ludwik Grześkowiak
    781 (12,38%)
  2. 7 Olga Szymańska
    82 (1,30%)
  3. 2 Mirosław Jerzy Chudy
    460 (7,29%)
  4. 4 Andrzej Hieronim Rzeźnik
    175 (2,77%)
  5. 3 Teresa Felicja Piskorż
    103 (1,63%)
  6. 6 Maciej Wojciech Szelągiewicz
    166 (2,63%)
  7. 5 Szymon Wacław Paciorkowski
    180 (2,85%)
  8. 8 Dorota Anna Szykowna
    111 (1,76%)
  9. 9 Justyna Jurkiewicz
    77 (1,22%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 9 Urszula Popek
    67 (1,06%)
  2. 2 Jarosław Piotr Graczyk
    182 (2,88%)
  3. 3 Krzysztof Piotr Gawron
    179 (2,84%)
  4. 8 Stanisław Antoni Hałas
    51 (0,81%)
  5. 4 Weronika Katarzyna Hedrych-Ignaszak
    87 (1,38%)
  6. 1 Stefan Zygmunt Ogrodowicz
    497 (7,88%)
  7. 5 Violetta Anna Dobiecka
    148 (2,35%)
  8. 7 Arkadiusz Paweł Czajkowski
    72 (1,14%)
  9. 6 Violetta Teresa Bakoś
    126 (2,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 9 Marek Adam Zielnik
    117 (1,85%)
  2. 8 Agata Mielcarek
    58 (0,92%)
  3. 1 Sylwia Pruchnik
    87 (1,38%)
  4. 4 Danuta Małgorzata Unrath
    42 (0,67%)
  5. 7 Dominik Mateusz Cichoński
    39 (0,62%)
  6. 3 Marek Waldemar Ossowski
    119 (1,89%)
  7. 2 Zbigniew Jan Waszak
    34 (0,54%)
  8. 5 Jagoda Pacocha
    32 (0,51%)
  9. 6 Michał Orwat
    107 (1,70%)

KOMITET WYBORCZY PROJEKT WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Liliana Maria Kucza
    93 (1,47%)
  2. 8 Alicja Anna Tomczak-Jankowska
    24 (0,38%)
  3. 1 Damian Staniszewski
    344 (5,45%)
  4. 4 Robert Marcin Czwajda
    94 (1,49%)
  5. 7 Rafał Józef Filipiak
    12 (0,19%)
  6. 6 Konstancja Jakubik
    35 (0,55%)
  7. 2 Zbigniew Marek Bieńko
    138 (2,19%)
  8. 9 Juliusz Kazimierz Kruszyński
    56 (0,89%)
  9. 5 Arleta Teresa Kretkowska
    31 (0,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Marek Kowalewski
    761 (12,06%)
  2. 2 Daniela Elżbieta Kołodziejczyk
    121 (1,92%)
  3. 8 Arleta Nina Piechocka
    37 (0,59%)
  4. 3 Roman Radziewicz
    41 (0,65%)
  5. 4 Ludwik Władysław Gromadziński
    106 (1,68%)
  6. 9 Wiesław Zenon Zawal
    108 (1,71%)
  7. 6 Bernadeta Krystyna Koniuk
    38 (0,60%)
  8. 5 Andrzej Walenty Staszak
    45 (0,71%)
  9. 7 Małgorzata Iwona Hirschfeld
    47 (0,74%)

Okręg 3

WSIE: Bardo, Białężyce, Bierzglin, Bierzglinek, Broniszewo, Chocicza Mała, Chocicza Wielka, Chociczka, Chwalibogowo, Dębina, Gonice, Goniczki, Gozdowo, Gozdowo-Młyn, Grzybowo, Grzymysławice, Gulczewko, Gulczewo, Gutowo Małe, Gutowo Wielkie, Kaczanowo, Kawęczyn, Kleparz, Marzelewo, Marzenin, Nadarzyce, Neryngowo, Noskowo, Nowa Wieś Królewska, Nowy Folwark, Obłaczkowo, Osowo, Ostrowo Szlacheckie, Otoczna, Przyborki, Psary Małe, Psary Polskie, Psary Wielkie, Radomice, Sędziwojewo, Słomowo, Słomówko, Sobiesiernie, Sokołowo, Sołeczno, Stanisławowo, Strzyżewo, Węgierki, Wódki, Żerniki.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY UNIA WRZEŚNIAN

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wioletta Dorota Gomuła
    131 (2,24%)
  2. 6 Wiesława Pietraszak
    136 (2,33%)
  3. 5 Robert Stanisław Kozubiński
    155 (2,65%)
  4. 4 Janusz Andrzej Fiszer
    177 (3,03%)
  5. 7 Arleta Maria Szykowna
    75 (1,28%)
  6. 1 Mirosław Piotr Zgoliński
    374 (6,40%)
  7. 9 Karol Grzegorz Nowak
    155 (2,65%)
  8. 8 Urszula Barbara Hulewicz
    64 (1,09%)
  9. 2 Ryszard Szwajca
    194 (3,32%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Rafał Kazimierz Kleszczyński
    74 (1,27%)
  2. 5 Justyna Stoinska
    89 (1,52%)
  3. 8 Sylwia Agnieszka Furmaniak
    84 (1,44%)
  4. 2 Artur Piotr Mokracki
    372 (6,36%)
  5. 3 Łukasz Andrzej Cichy
    212 (3,63%)
  6. 4 Radosław Kazimierz Hylak
    22 (0,38%)
  7. 1 Piotr Matuszewski
    194 (3,32%)
  8. 7 Urszula Maria Gumienna-Wysocka
    61 (1,04%)
  9. 9 Magdalena Wiesława Jurewicz-Zugaj
    95 (1,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Zenon Zdzisław Jakubowski
    69 (1,18%)
  2. 4 Sławomir Krzysztof Siepielski
    34 (0,58%)
  3. 9 Bartosz Jan Kurpik
    80 (1,37%)
  4. 1 Grzegorz Dobrosielski
    423 (7,23%)
  5. 8 Maria Stanisława Gumienna
    15 (0,26%)
  6. 5 Ryszard Józef Matuszak
    18 (0,31%)
  7. 7 Maria Rutkowska
    26 (0,44%)
  8. 6 Agnieszka Teresa Jabłońska
    25 (0,43%)
  9. 2 Wiesława Grażyna Konieczna
    140 (2,39%)

KOMITET WYBORCZY PROJEKT WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Maciej Krzysztof Słowiński
    118 (2,02%)
  2. 6 Anna Sobczak
    102 (1,74%)
  3. 8 Arkadiusz Jan Sobczak
    81 (1,39%)
  4. 7 Marek Ryszard Michalski
    8 (0,14%)
  5. 2 Stanisław Dominiczak
    133 (2,27%)
  6. 1 Bogumił Alojzy Kwiatkowski
    514 (8,79%)
  7. 4 Marlena Agnieszka Piszczatowska
    84 (1,44%)
  8. 3 Milena Magdalena Gumienna
    35 (0,60%)
  9. 9 Małgorzata Nowak
    140 (2,39%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Waldemar Koniuk
    33 (0,56%)
  2. 3 Piotr Wiesław Wesołowski
    104 (1,78%)
  3. 2 Mieczysław Małachowski
    135 (2,31%)
  4. 1 Wojciech Antoni Szcześniak
    430 (7,35%)
  5. 4 Anna Magdalena Manuszak
    99 (1,69%)
  6. 6 Beata Małgorzata Jankowska
    66 (1,13%)
  7. 7 Ewelina Magdalena Kałużna
    85 (1,45%)
  8. 8 Magdalena Maria Paterka
    68 (1,16%)
  9. 9 Jarosław Kozłowski
    118 (2,02%)