Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - malborski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Malbork: ulice: 17 MARCA, 500 - LECIA, ADAMA ASNYKA, ADAMA MICKIEWICZA, ADMIRALICJI, AGRESTOWA, AKACJOWA, AKADEMICKA, ALEJA CELNIKÓW POLSKICH, ALEJA ARMII KRAJOWEJ, ALEJA RODŁA, ALEJA SPRZYMIERZONYCH, ALEJA WOJSKA POLSKIEGO, ANDRZEJA STRUGA, BAŁTYCKA, BARTOSZA WOJCIECHA GŁOWACKIEGO, BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO, BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO, BRONISŁAWA CZECHA, BOCZNA, BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO, BRUKOWA, BRZOZOWA, BUKOWA, BULWAR NAD NOGATEM IM. MACIEJA KILARSKIEGO, BYDGOSKA, CEGLANA, CIEPŁA, CISOWA, CZEREŚNIOWA, DALEKA, DĄBRÓWKI, DĘBOWA, DWORCOWA, DZIAŁKOWA, ELBLĄSKA, FELIKSA STAMMA, FRYDERYKA CHOPINA, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, GEN. GROTA-ROWECKIEGO, GEN. JÓZEFA HALLERA, GEN. STANISŁAWA MACZKA, GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA, GEN. WŁADYSŁAWA RACZKIEWICZA, GŁOGOWA, GÓRALSKA, GŁÓWNA, GRUDZIĄDZKA, GRUNWALDZKA, HALINY KONOPACKIEJ, HANKI ORDONÓWNY, HELENY MARUSARZÓWNY, HELENY MODRZEJEWSKIEJ, HELENY I STANISŁAWA SIERAKOWSKICH, HENRYKA ŁASAKA, HENRYKA SIENKIEWICZA, HIERONIMA DERDOWSKIEGO, JAGIELLOŃSKA, JANA BAŻYŃSKIEGO, JANA III SOBIESKIEGO, JANA KASPROWICZA, JANA KIEPURY, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA KOSTKI, JANA PAWŁA II, JANA WEJHERA, JANUSZA KORCZAKA, JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO, JASNA, JAŚMINOWA, JESIONOWA, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, JÓZEFA PRĄDZYŃSKIEGO, JULIANA TUWIMA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, KIELECKA, KLONOWA, KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO, KOSZALIŃSKA, KOSZYKOWA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, KRZYWA, KS. WŁADYSŁAWA ŁĘGI, KSIĘŻYCOWA, KWIATOWA, KWIDZYŃSKA, LECHA BĄDKOWSKIEGO, LEONIDA TELIGI, LEŚNA, LOTNICZA, LUBELSKA, LUDWIKA PASTEURA, LUDWIKA SOLSKIEGO, ŁĄKOWA, MAKSYMILIANA KRAJEWSKIEGO, MALINOWA, MAŁA, MARII RODZIEWICZÓWNY, MARSZAŁKOWSKA, MAZOWIECKA, MAZURÓW, MIESZKA I, MIKOŁAJA KOPERNIKA, MIKOŁAJA REJA , MIŁA, MJR. ZYGMUNTA SZENDZIELARZA "ŁUPASZKI", MŁODYCH, MORSKA, MOST IMIENIA PAWŁA WŁODKOWICA, MOST IM. ŚW. WOJCIECHA, NA SKARPIE, NOGATOWA, OBROŃCÓW PRZEBRAŻA, OGRODOWA, OKOPOWA, OLIMPIJCZYKÓW, PARKOWA, PIASKOWA, PIASTOWSKA, PIĘKNA, PILOTÓW, PLAC KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA, PLAC 3 - GO MAJA, PLAC KAZIMIERZA WIELKIEGO, PLAC LEOPOLDA STAFFA, PLAC SŁOWIAŃSKI, PLAC WIESŁAWA JEDLIŃSKIEGO, PLAC WOLNOŚCI, PLAC ZABAW IM. ZYGMUNTA BUKALSKIEGO, Pl. GABRIELA NARUTOWICZA, Pl. LUDWIKA ZAMENHOFA, Pl. STANISŁAWA MAŁACHOWSKIEGO, POCZTY GDAŃSKIEJ, POLNA, POMORSKA, POPRZECZNA, PORZECZKOWA, RAKOWIEC, RONDO DANUTY SIEDZIKÓWNY PS. „INKA” RONDO IM. AUGUSTYNA SZPRĘGI, RONDO IM. ZWIĄZKU POLAKÓW „MŁODY LAS”, RONDO KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA, RONDO LOTNIKÓW POLSKICH, RONDO PORTOWE, RONDO PRZEWODNIKÓW MALBORSKICH, RONDO SOLIDARNOŚCI, RÓŻANA, RZEMIEŚLNICZA, SAPERÓW, SKWER ESPERANTO, SKWER IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO, SKWER KS. FELIKSA SAWICKIEGO, SKWER ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH, SŁUPECKA, SPORTOWA, STANISŁAWA DYGATA, STANISŁAWA HADYNY, STANISŁAWY WALASIEWICZÓWNY, STARE MIASTO, STAROŚCIŃSKA, STEFANA BATOREGO, STEFANA JARACZA, STEFANA ŻEROMSKIEGO, SYMPATYCZNA, SZEROKA, ŚWIĘTEJ FAUSTYNY KOWALSKIEJ, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, TARGOWA, TCZEWSKA, TOPOLOWA, TORUŃSKA, TRAKT JANA PAWŁA II, UROCZA, WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO, WAŁOWA, WARECKA, WARSZAWSKA, WARSZTATOWA, WĄSKA, WIDOKOWA, WIERZBOWA , WILCZA, WILEŃSKA, WINCENTEGO POLA, WINCENTEGO WITOSA , WIOSENNA, WIŚLANA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WŁOŚCIAŃSKA, WOŁYŃSKA, WSPÓLNA, ZACISZNA, ZAGÓRNA, ZAKOPIAŃSKA, ZAMKOWA, ZIELENIECKA, ZYGMUNTA STAREGO, ŻEGLARSKA, ŻELAZNA, ŻUŁAWSKA, ŻWIRKI I WIGURY

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Joanna Maria Parafiniuk
    184 (1,98%)
  2. 5 Bożena Zofia Jusko
    229 (2,46%)
  3. 8 Marta Ewa Neubauer
    62 (0,67%)
  4. 2 Bogdan Wiesław Kułakowski
    523 (5,62%)
  5. 1 Mirosław Jan Czapla
    1 325 (14,24%)
  6. 3 Andrzej Zakrzewski
    524 (5,63%)
  7. 6 Patryk Dąbrowski
    106 (1,14%)
  8. 9 Agnieszka Monika Barnat
    167 (1,79%)
  9. 7 Dariusz Woźniak
    193 (2,07%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Duda
    572 (6,15%)
  2. 5 Andrzej Jan Mesyszyn
    54 (0,58%)
  3. 3 Wacław Kornacki
    103 (1,11%)
  4. 2 Jolanta Maria Bober
    417 (4,48%)
  5. 4 Teresa Zdanowicz
    366 (3,93%)
  6. 6 Dorota Krystyna Kraujutowicz
    82 (0,88%)
  7. 7 Anna Olkowska-Jacyno
    83 (0,89%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Grylak
    749 (8,05%)
  2. 7 Roman Wrzesiński
    71 (0,76%)
  3. 2 Piotr Paweł Szkudlarek
    432 (4,64%)
  4. 4 Aleksandra Orlińska
    241 (2,59%)
  5. 8 Stanisława Przedwojewska
    172 (1,85%)
  6. 3 Stanisław Jerzy Lipiec
    173 (1,86%)
  7. 5 Arkadiusz Piotr Harasimowicz
    156 (1,68%)
  8. 6 Teresa Konwa
    50 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ MALBORK 2018

kandydatliczba głosów

  1. 2 Włodzimierz Jan Jarzembowski
    69 (0,74%)
  2. 1 Dariusz Wincenty Kupski
    224 (2,41%)
  3. 5 Anna Małgorzata Tercjak
    55 (0,59%)
  4. 7 Zbigniew Kuczyński
    51 (0,55%)
  5. 6 Justyna Jolanta Nasionek
    63 (0,68%)
  6. 3 Marta Anna Dawidziak
    117 (1,26%)
  7. 4 Sylwester Sowa
    63 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Przemysław Wojciech Wądołowski
    412 (4,43%)
  2. 3 Zbigniew Mieczysław Belcarz
    119 (1,28%)
  3. 2 Andrzej Grzegorz Małyj
    273 (2,93%)
  4. 4 Elżbieta Skrzypiec
    120 (1,29%)
  5. 7 Jolanta Zawadzka-Piątek
    132 (1,42%)
  6. 5 Dorota Oczkowska
    79 (0,85%)
  7. 6 Jadwiga Chylińska
    73 (0,78%)
  8. 9 Bogusław Krauze
    257 (2,76%)
  9. 8 Mirosław Kazimierz Żołądecki
    166 (1,78%)

Okręg 2

Miasto Malbork: ulice: BENEDYKTA DYBOWSKIEGO, BOLESŁAWA CHROBREGO, BOLESŁAWA PRUSA, ELIZY ORZESZKOWEJ, EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO, GEN. DE GAULLE'A, GENERAŁA WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, GEN. JÓZEFA BEMA, JANA CZERSKIEGO, JANA FAŁATA, JANA KAROLA CHODKIEWICZA , JANA MATEJKI, JASKÓŁCZA, JÓZEFA WYBICKIEGO, JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, KAROLA POMIANOWSKIEGO, KAZIMIERZA MICHAŁOWSKIEGO, K. C. NORWIDA , KRAKOWSKA, KRUCZA, MAJORA HENRYKA SUCHARSKIEGO, MARIANA SMOLUCHOWSKIEGO, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ, MARII KONOPNICKIEJ, NOWOWIEJSKIEGO, ORLA, PARTYZANTÓW, PIONIERÓW, PLAC LUDWIKA WARYŃSKIEGO, PLAC ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ, Pl. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, Pl. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, POZNAŃSKA, ROLNICZA, ROMUALDA CEBERTOWICZA, SADOWA, SŁONECZNA, SŁOWICZA, STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA, STEFANA OKRZEI, TADEUSZA KOTARBIŃSKIEGO, TOROWA, WESTERPLATTE, WŁADYSŁAWA REYMONTA

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Antoni Paweł Zawadziński
    342 (6,53%)
  2. 1 Piotr Mirosław Szwedowski
    577 (11,01%)
  3. 3 Danuta Renata Hryniewiecka-Fiedorowicz
    441 (8,42%)
  4. 4 Zbigniew Chrzanowski
    174 (3,32%)
  5. 5 Bożena Maria Kędra
    103 (1,97%)
  6. 6 Jolanta Zakrzewska
    133 (2,54%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Ewa Czesława Dąbrowska
    138 (2,63%)
  2. 2 Tadeusz Adam Orzęcki
    215 (4,10%)
  3. 1 Małgorzata Teresa Ostrowska
    377 (7,19%)
  4. 3 Katarzyna Elżbieta Jasińska
    39 (0,74%)
  5. 5 Grzegorz Wojciech Woźniak
    45 (0,86%)
  6. 4 Jarosław Wodziński
    86 (1,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Grażyna Okrucińska
    65 (1,24%)
  2. 1 Agnieszka Anna Grzegorzewska
    473 (9,03%)
  3. 3 Tomasz Adam Mazurek
    81 (1,55%)
  4. 5 Katarzyna Sakwińska
    40 (0,76%)
  5. 6 Czesław Bronisław Kuczewski
    48 (0,92%)
  6. 2 Jarosław Marek Kondys
    444 (8,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ MALBORK 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Czesław Mikos
    113 (2,16%)
  2. 2 Paweł Adam Ścibisz
    72 (1,37%)
  3. 6 Karolina Anna Jarzembowska-Żyła
    28 (0,53%)
  4. 4 Anna Maria Szuder
    47 (0,90%)
  5. 3 Maciej Rażewski
    114 (2,18%)
  6. 5 Alicja Anna Jarczewska
    62 (1,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Władysław Teodor Krawczyk
    193 (3,68%)
  2. 6 Tadeusz Witold Sylwestrowicz
    145 (2,77%)
  3. 1 Maria Dorota Seibert
    282 (5,38%)
  4. 2 Krystyna Danuta Babirecka
    123 (2,35%)
  5. 5 Robert Ryszard Czapla
    109 (2,08%)
  6. 4 Mariola Iwona Kulpa
    131 (2,50%)

Okręg 3

Gminy: Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Nowy Staw, Stare Pole

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Rażewski
    163 (1,97%)
  2. 5 Małgorzata Anna Liszewska
    115 (1,39%)
  3. 1 Jolanta Elżbieta Szczypior
    1 112 (13,42%)
  4. 2 Krzysztof Przemysław Osijewski
    830 (10,02%)
  5. 7 Marcin Damian Szesza
    459 (5,54%)
  6. 4 Anna Henryka Staszyńska
    107 (1,29%)
  7. 6 Józef Morawski
    45 (0,54%)
  8. 8 Małgorzata Izabela Moździerz
    64 (0,77%)
  9. 9 Emilia Bernadeta Nadolska
    37 (0,45%)
  10. 10 Zenon Andrzej Małek
    129 (1,56%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 8 Krzysztof Jan Winiarski
    58 (0,70%)
  2. 5 Sławomir Ireneusz Mirocha
    73 (0,88%)
  3. 3 Józef Góral
    122 (1,47%)
  4. 1 Marek Rukat
    549 (6,62%)
  5. 6 Iwona Anna Majkowska
    50 (0,60%)
  6. 4 Ewa Iwona Klemarczyk
    26 (0,31%)
  7. 7 Leszek Wiesław Lipa
    77 (0,93%)
  8. 2 Halina Wanda Łyczko
    215 (2,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Robert Mirosław Sienkowiec
    83 (1,00%)
  2. 4 Janusz Kasyna
    459 (5,54%)
  3. 1 Mieczysław Tamaka
    350 (4,22%)
  4. 6 Elżbieta Moskot
    95 (1,15%)
  5. 10 Tomasz Łopata
    105 (1,27%)
  6. 9 Barbara Wieczorek
    97 (1,17%)
  7. 2 Bartosz Janusz Recław
    173 (2,09%)
  8. 8 Krzysztofa Grzybińska
    40 (0,48%)
  9. 3 Jan Ochenkowski
    51 (0,62%)
  10. 7 Emilia Sochacka
    58 (0,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ MALBORK 2018

kandydatliczba głosów

  1. 5 Agata Kicińska
    61 (0,74%)
  2. 2 Przemysław Edward Suchcicki
    45 (0,54%)
  3. 3 Mirella Natasza Konefał
    53 (0,64%)
  4. 1 Mirosław Myszka
    92 (1,11%)
  5. 4 Robert Jan Kiliński
    26 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Włodzimierz Załucki
    342 (4,13%)
  2. 1 Waldemar Lamkowski
    390 (4,71%)
  3. 5 Wioleta Teresa Loryś
    328 (3,96%)
  4. 3 Jadwiga Anna Rochowicz
    113 (1,36%)
  5. 9 Zbigniew Wojciech Grochala
    99 (1,19%)
  6. 8 Justyna Olejnik
    23 (0,28%)
  7. 4 Bartosz Kazimierz Nowak
    292 (3,52%)
  8. 7 Jan Kamiński
    152 (1,83%)
  9. 6 Bożena Chmura
    85 (1,03%)
  10. 10 Sławomir Marek Zirra
    444 (5,36%)