Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Charlejów od Nr 1 do 49 i od Nr 142 do końca
Pokaż więcej
Grażyna Maciejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STĘPNIAKA
30
(27,52%)
Grzegorz Henryk Syta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(53,21%)
Krystyna Kurek
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
21
(19,27%)
Okręg 2
Charlejów od Nr 50 do Nr 141
Pokaż więcej
Andrzej Biernat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STĘPNIAKA
18
(13,14%)
Paweł Cybulski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(44,53%)
Krzysztof Adam Sączek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY DOM
25
(18,25%)
Małgorzata Katarzyna Bancerz
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
33
(24,09%)
Okręg 3
Krzysztof Kołpak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STĘPNIAKA
21
(19,81%)
Piotr Jastrzębski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(43,40%)
Jan Krawiec
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
39
(36,79%)
Okręg 4
Ernestynów, Leonardów
Pokaż więcej
Arkadiusz Tomasz Ciołek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(38,62%)
Barbara Sobota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STĘPNIAKA
36
(24,83%)
Krzysztof Grzechnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(36,55%)
Okręg 5
Mieczysław Wacław Czajka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(43,51%)
Beata Elżbieta Ratyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STĘPNIAKA
23
(14,94%)
Andrzej Adam Białecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY DOM
64
(41,56%)
Okręg 6
Nowa Ruda, Wola Bukowska
Pokaż więcej
Rafał Orłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STĘPNIAKA
94
(64,38%)
Maria Anna Kielmas
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
52
(35,62%)
Okręg 7
Bielany Duże, Serokomla-część Ulice: Kępa, Przymiarki, Pod Wycinkami, Generała Franciszka Kleeberga, część ulicy Ogrodowej od nr 39 do końca
Pokaż więcej
Zofia Bakan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STĘPNIAKA
61
(35,67%)
Piotr Andrzej Ponikowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(13,45%)
Anna Magnuszewska
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
87
(50,88%)
Okręg 8
Serokomla-część Ulice: Zagórze, Podgórze, Ogrodowa od nr 1 do nr 38, Nadstawna, Gołębna, Smugowa
Pokaż więcej
Stanisław Kociel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STĘPNIAKA
17
(13,08%)
Robert Witek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(46,92%)
Henryk Władysław Antecki
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
52
(40,00%)
Okręg 9
Serokomla-część Ulice: Dziesięciozagony, Przydawki, Zagumienna, Gumienna, Wąskie Ścianki, Szkolna
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Kociel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(25,00%)
Marek Liszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STĘPNIAKA
33
(22,92%)
Tadeusz Drejka
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
75
(52,08%)
Okręg 10
Serokomla-część Ulice: Cmentarna, Warszawska, Kościelna, Rynek, Lubelska, Rybna
Pokaż więcej
Lech Lutyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(20,50%)
Teresa Ewa Bylina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STĘPNIAKA
20
(12,42%)
Zofia Marianna Gałęzowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY DOM
51
(31,68%)
Józef Włodzimierz Futera
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
57
(35,40%)
Okręg 11
Pieńki, Poznań
Pokaż więcej
Krystyna Zuzanna Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STĘPNIAKA
29
(18,59%)
Hubert Marian Adameczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(24,36%)
Danuta Jadwiga Jasińska
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
89
(57,05%)
Okręg 12
Hordzież od Nr 1 do Nr 99 A
Pokaż więcej
Karol Kopciński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(37,57%)
Rafał Wiktor Wesołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STĘPNIAKA
53
(30,64%)
Małgorzata Renata Grądek
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
55
(31,79%)
Okręg 13
Bronisławów Duży, Bronisławów Mały, Hordzież od Nr 100 do końca
Pokaż więcej
Małgorzata Bąbol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STĘPNIAKA
57
(58,16%)
Piotr Stolarczyk
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
41
(41,84%)
Okręg 14
Janusz Marek Kozarski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(55,79%)
Katarzyna Barbara Zwolińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STĘPNIAKA
15
(15,79%)
Jan Norbert Kaczorkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(28,42%)
Okręg 15
Czarna, Józefów Duży
Pokaż więcej
Andrzej Sobiszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(38,10%)
Agata Anna Sokołowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(26,79%)
Elżbieta Danuta Karolak
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
59
(35,12%)