Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kraśnik

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Dąbrowa-Bór: ul. Dąbrowiecka, ul. Długa, ul. Stalowa, Sołectwo Lasy: ul. Bukowa, ul. Jodłowa, ul. Kalinowa, ul. Wrzosowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zenobia Tchórz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

76 (41,08%)

Adam Jerzy Kuzawiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (28,11%)

Dariusz Jarosz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (30,81%)

Okręg 2

Sołectwo Pasieka, Sołectwo Pasieka-Kolonia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ludwik Roman Bielecki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

67 (42,41%)

Grzegorz Krupka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

91 (57,59%)

Okręg 3

Sołectwo Podlesie: ul. Dolna, ul. Głęboka, ul. Górna, ul. Jarowa, ul. Podleska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Marcin Kołtun

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

92 (59,35%)

Anna Barbara Dul

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (40,65%)

Okręg 4

Sołectwo Suchynia: ul. Nadrzeczna, ul. Nadstawna, ul. Podmiejska, ul. Suchyńska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Mariusz Gązwa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

97 (48,26%)

Bernadetta Jadwiga Stachyra

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

104 (51,74%)

Okręg 5

Sołectwo Kowalin, Sołectwo Mikulin: ul. Dębowa, ul. Mikulińska, ul. Poprzeczna, ul. Trzydnicka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Władysław Hanaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

86 (49,14%)

Krzysztof Zenon Pietraszek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

89 (50,86%)

Okręg 6

Sołectwo Spławy Drugie, Sołectwo Spławy Pierwsze: ul. Ludmiłowska, ul. Ostrowiecka, ul. Poleśna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Kowalski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

140 (66,99%)

Janusz Jan Pawłasek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (33,01%)

Okręg 7

Sołectwo Karpiówka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Mieczysława Ambros-Gryta

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

69 (43,95%)

Olga Mikuła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (56,05%)

Okręg 8

Sołectwo Stróża-Kolonia: ul. Akacjowa, ul. Dolna, ul. Nadstawna, ul. Osiedlowa, ul. Różana, ul Spacerowa, ul. Świerkowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Katarzyna Świąder

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

132 (49,25%)

Krzysztof Stanisław Czachór

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

136 (50,75%)

Okręg 9

Sołectwo Stróża-Kolonia: ul. Lipowa, ul. Ogrodowa, ul. Pogodna, ul. Słoneczna, ul. Topolowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Józef Kowalik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

114 (51,12%)

Anna Maria Borek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

109 (48,88%)

Okręg 10

Sołectwo Słodków Pierwszy: od nr 1 do nr 89 i od nr 168 do nr 196.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Kajda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

145 (62,50%)

Wojciech Krzysztof Piętal

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (37,50%)

Okręg 11

Sołectwo Słodków Pierwszy: od nr 90 do nr 167; Sołectwo Stróża: ul. Kraśnicka: numery parzyste od nr 40 do nr 126, numery nieparzyste od nr 117 do nr 215, ul. Cicha, ul. Malinowa: numery parzyste od nr 66 do nr 144, numery nieparzyste od nr 75 do nr 153

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Maria Skrzyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

63 (29,72%)

Adam Ryszard Brytan

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

76 (35,85%)

Adam Kazimierz Pasztaleniec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (34,43%)

Okręg 12

Sołectwo Stróża: ul. Kraśnicka: numery parzyste od nr 2 do nr 38, numery nieparzyste od nr 1 do nr 115, ul. Powstańców Styczniowych, ul. Malinowa: numery parzyste od nr 2 do nr 64, numery nieparzyste od nr 1 do nr 73, ul. Wapienna, ul. Dębowa, ul. Ordynacka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jakub Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

115 (53,49%)

Ewa Wanda Szumniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

100 (46,51%)

Okręg 13

Sołectwo Słodków Drugi: numery parzyste od nr 2 do nr 128 oraz od nr 404 do nr 410, numery nieparzyste od nr 1 do nr 129 oraz od nr 197 do nr 403.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Józef Bańka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

85 (58,22%)

Adrian Paweł Krzysztoń

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (41,78%)

Okręg 14

Sołectwo Słodków Drugi: numery parzyste od nr 130 do nr 214, numery nieparzyste od nr 131 do nr 195; Sołectwo Słodków Trzeci: numery od 125 do nr 172 i od nr 1 do nr 7;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Leszek Koziarz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

94 (50,27%)

Robert Antoni Król

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

93 (49,73%)

Okręg 15

Sołectwo Słodków Trzeci: od nr 8 do nr 124 oraz od nr 179 do nr 180.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Rafał Zielonka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

62 (37,80%)

Jarosław Jan Janiszewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

102 (62,20%)