Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Bojanowo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Bojanowo, ulice: Drzymały, Działkowa, Kasztanowa, Norwida, Nowa, Ogrodowa, Platanowa, Słowackiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Piotr Młyńczak
    49 (19,22%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Joanna Stachowiak
    29 (11,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Waldemar Czerwiński
    177 (69,41%)

Okręg 2

Miasto Bojanowo, ulice: Dąbrowskiego, Kilińskiego Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kwiatowa, Mickiewicza, Niepodległości, Powstańców Wielkopolskich, Sikorskiego, Sportowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jolanta Dzikowska
    70 (25,45%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anita Kończak
    35 (12,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jan Walenty Moryson
    170 (61,82%)

Okręg 3

Miasto Bojanowo, ulice: Dworcowa, Krótka, Pocztowa, Rynek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Rychlik
    63 (23,51%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Monika Ptaszkowska-Szumna
    13 (4,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ilona Maria Pazoła-Szymańska
    120 (44,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOJANOWO 2023

kandydatliczba głosów

  1. 18 Maciej Kąpielski
    72 (26,87%)

Okręg 4

Miasto Bojanowo, ulice: 1 Maja, Bojanowskiego, Gołaszyńska, Królowej Jadwigi, Leśna, Lipowa, Marcinkowskiego, Parkowa, Piaskowa, Podgórna, Ratuszowa, Szkolna, Śliwkowa, Zacisze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Maciej Przewoźny
    52 (19,62%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Przemysław Piotr Trojan
    69 (26,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Wałkiewicz
    144 (54,34%)

Okręg 5

Miasto Bojanowo, ulice: 17 Stycznia, Browarowa, Kościuszki, Półwiejska, Sienkiewicza, Świętego Józefa, Wolności, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Halina Anna Aleksander
    34 (14,59%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Fiebich
    57 (24,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Woźniczka
    142 (60,94%)

Okręg 6

Wieś: Tarchalin, Potrzebowo, Gołaszyn od nr 1 do nr 60, Gołaszyn ulice: Chopina, Kurpińskiego, Moniuszki, Mylna, Paderewskiego Słoneczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Maria Lorek
    99 (25,71%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jan Kubis
    163 (42,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anna Olga Busza-Noińska
    123 (31,95%)

Okręg 7

Wieś: Gołaszyn od nr 60A do nr 125, Karolewo, Szemzdrowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kinga Berger
    115 (38,72%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Alina Małgorzata Broniarz
    127 (42,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Łucja Barbara Mirek
    55 (18,52%)

Okręg 8

Wieś: Pakówka, Trzebosz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Edward Gurdak
    52 (23,96%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ewa Janina Ptak
    29 (13,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Renata Teresa Jagodzik
    136 (62,67%)

Okręg 9

Wieś: Golina Wielka od nr 1 do nr 55, Golinka, Wydartowo Drugie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jarosław Wojciech Bartkowiak
    105 (60,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anna Ratajczak
    69 (39,66%)

Okręg 10

Wieś: Golina Wielka od nr 56 do nr 108 A

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Aleksander Nadrowski
    64 (32,82%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jan Kazimierz Mardas
    29 (14,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dariusz Antoni Stachowiak
    102 (52,31%)

Okręg 11

Wieś: Gierłachowo, Kawcze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Rafał Stanisław Jarmuż
    43 (17,41%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ewa Szczepaniak
    114 (46,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wiesława Świerzewska
    90 (36,44%)

Okręg 12

Wieś: Parłowice, Zaborowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sebastian Maciej Miekisz
    131 (75,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Przemysław Franciszek Gawlicki
    42 (24,28%)

Okręg 13

Wieś: Czechnów, Giżyn, Sułów Mały

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Janusz Winiarski
    101 (49,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Karolina Katarzyna Salamon
    102 (50,25%)

Okręg 14

Wieś: Gościejewice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Agata Bura
    86 (60,56%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bernadeta Mroczyk
    56 (39,44%)

Okręg 15

Wieś: Sowiny, Wydartowo Pierwsze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Andrzejewska
    35 (19,66%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zygmunt Bogdan Maćkowiak
    60 (33,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bogumiła Maria Woźniak
    83 (46,63%)