Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ulan-Majorat

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Domaszewnica, od nr 1 do nr 80

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Kaliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

69 (46,31%)

Bogdan Maliszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ

80 (53,69%)

Okręg 2

Domaszewnica, od nr 81 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Krystyna Droś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI DROŚ

80 (49,08%)

Zbigniew Stanisław Zborowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

83 (50,92%)

Okręg 3

Kolonia Domaszewnica Kolonia Domaszewska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Bogdan Cabaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

74 (55,64%)

Tadeusz Edward Wielgosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ

59 (44,36%)

Okręg 4

Sobole, od nr 1 do nr 99

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Białucha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

148 (77,49%)

Ewa Robak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ

43 (22,51%)

Okręg 5

Sobole, od nr 100 do końca Stanisławów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Skwara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

99 (67,35%)

Władysław Stanisław Mazur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ

48 (32,65%)

Okręg 6

Ulan-Majorat

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Krzysztof Zienkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

200 (69,93%)

Sławomir Klimiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PO PIERWSZE ULAN

45 (15,73%)

Józef Bielecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ

41 (14,34%)

Okręg 7

Zarzec Ulański

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zenon Krzysztof Nowosielski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

71 (41,04%)

Grażyna Barbara Iwaszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ

102 (58,96%)

Okręg 8

Klębów Sętki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Leszek Mazurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

185 (74,60%)

Szczepan Jan Gajda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ

63 (25,40%)

Okręg 9

Stok, od nr 1 do nr 62A i od nr 101 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Karol Mazurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

125 (58,41%)

Grzegorz Nowacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ

89 (41,59%)

Okręg 10

Rozwadów Stok, od nr 63 do nr 100C

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Stanisław Pióro

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

67 (47,86%)

Sławomir Florian Bartochowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ

73 (52,14%)

Okręg 11

Gąsiory Zakrzew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Piotr Zalewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

137 (51,12%)

Kazimierz Grochowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ

131 (48,88%)

Okręg 12

Paskudy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Piekarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

99 (41,95%)

Elżbieta Paskudzka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ

137 (58,05%)

Okręg 13

Kępki Skrzyszew Żyłki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Józef Wysokiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ

112 (37,97%)

Kazimierz Zarzycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA ZARZYCKIEGO

183 (62,03%)

Okręg 14

Ulan Duży Ulan Mały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Zienkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

163 (64,68%)

Mirosław Paćko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ

89 (35,32%)

Okręg 15

Wierzchowiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Łukasz Lipiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"

113 (64,57%)

Edward Jan Wierzchowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ

62 (35,43%)