Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stężyca

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

część sołectwo Stężyca, tj. Stężyca ulice: Abrahama, Bernarda Sychty, Brzozowa, Gryfa Kaszubskiego, Jesionowa, Kartuska, Kasztanowa, Porucznika Józefa Dambka, Parkowa, Przylesie, Raduńska, Remusa, Różana, Siwa, Sosnowa, Sportowa, Szafirowa, Świętego Benona, Wrzosowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Józef Zielke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

0 (0,00%)

Okręg 2

część sołectwo Stężyca, tj. miejscowości: Pypkowo, Stężyca bez ulic, Stężyca ulice: Bronisława Brunki, Cicha, Hieronima Derdowskiego, Deszczowa, Jana III Sobieskiego, Ks. Bp. Michała Łaszewskiego, Jana Heweliusza, Józefa Wybickiego, Mściwoja II, Ogrodowa, Pogodna, Polna, Słoneczna, Świętopełka Wielkiego, Widokowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Adam Stencel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

209 (69,44%)

Andrzej Rafał Kiedrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB

92 (30,56%)

Okręg 3

część sołectwo Stężyca, tj. miejscowości: Delowo, Kucborowo, Pażęce, Śnice, Zdrębowo, Stężyca ulice: Bursztynowa, Daleka, Damroki, Doktora Majkowskiego, Firmowa, Jejmościny, Jeziorna, Marii Konopnickiej, Kapliczna, Krótka, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Piaskowa, Produkcyjna, Przemysłowa, Przytulna, Mikołaja Reja, Rolna, Rzemieślnicza, Słowackiego, Spacerowa, Spokojna, Stolema, Henryka Sienkiewicza, Juliana Tuwima, Wspólna, Zielona, Źródlana.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Zdzisław Hinc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

0 (0,00%)

Okręg 4

sołectwa: Gapowo, Niesiołowice, Stężycka Huta, Żuromino, tj. miejscowości: Chróstowo, Czysta Woda, Dubowo, Gapowo, Kukówka, Malbork, Niesiołowice, Pustka, Rzepiska, Stężycka Huta, Szczukowo, Żuromino.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Piotr Laska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

211 (60,98%)

Edyta Klasa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB

113 (32,66%)

Hieronim Antoni Więcek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

22 (6,36%)

Okręg 5

sołectwa: Zgorzałe, Pierszczewo, Czaple, tj. miejscowości: Czapielski Młyn, Nowe Czaple, Pierszczewko, Pierszczewo, Smokowo, Stare Czaple, Teklowo, Uniradze, Zgorzałe.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sabina Teresa Las

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

66 (25,48%)

Sylwia Ewa Las

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGORZAŁE-ROZWÓJ WSI

52 (20,08%)

Bogusław Edmund Las

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGORZAŁE - „NASZE SPRAWY”

66 (25,48%)

Alfons Daleki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ DLA GMINY

75 (28,96%)

Okręg 6

część sołectwo Kamienica Szlachecka, tj. miejscowości: Bolwerk, Ostrowo, Kamienica Szlachecka ulice: Cicha, Długa, Krótka, Ostrowska, Rolnicza, Różana, Spacerowa, Wichrowa, Widokowa, Wierzbowa, Zamkowa, Zielone Wzgórze.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefan Literski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

0 (0,00%)

Okręg 7

część sołectwo Kamienica Szlachecka, tj. miejscowości: Przyrowie, Kamienica Szlachecka ulice: Gliniana, Gryfa Pomorskiego, Leśna, Łąkowa, Osiedlowa, Piaskowa, Pogodna, Pod Lasem, Polna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Świerkowa, Truskawkowa, Wygodna, Źródlana.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Fryderyk Maksymilian Mach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

0 (0,00%)

Okręg 8

sołectwa: Borucino, Łączyno, Nowa Wieś, tj. miejscowości: Borucino, Kamienny Dół, Łączyno, Łączyński Młyn, Nowa Wieś, Wygoda Łączyńska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adela Maria Brzeska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

117 (29,70%)

Mirosław Edmund Jeżewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGORZAŁE-ROZWÓJ WSI

69 (17,51%)

Mirosław Andrzej Formela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGORZAŁE - „NASZE SPRAWY”

208 (52,79%)

Okręg 9

część sołectwo Klukowa Huta, tj. miejscowość: Klukowa Huta bez ulic, Klukowa Huta ulice: Aleja Jana Pawła II, Hieronima Derdowskiego, Długa, Józefa Hallera, Kaszubska, Marii Konopnickiej, Krótka, Lipowa, Księdza Konrada Lubińskiego, Ogrodowa, Orchidei, Polna, Księdza Jerzego Popiełuszki, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Józefa Wybickiego, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wspólna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Zaborowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

0 (0,00%)

Okręg 10

sołectwa: część sołectwa Klukowa Huta, Łosienice, tj. miejscowości: Danachowo, Dąbrowa, Nowe Łosienice, Nowy Ostrów, Stare Łosienice, Klukowa Huta ulice: Floriana Ceynowy, Cicha, Łąkowa, 3 - go Maja, Rzemieślnicza, Spokojna, Ks. Bernarda Sychty, Północna, Zielona.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Wacław Gruchała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

129 (54,66%)

Jacek Grzegorz Wica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ DLA GMINY

107 (45,34%)

Okręg 11

część sołectwo: Gołubie, tj. miejscowości: Mestwin, Gołubie bez ulic (od nr 62 do nr 77), Gołubie ulice: Botaniczna, Dworcowa, Jabłoniowa, Jeziorna, Kasztelańska, Lipowa, Młyńska, Nowe Osiedle, Osiedle Zamkowisko, Polna, Porucznika Józefa Dambka, Przylesie, Sambora II (numery nieparzyste od nr 1 do nr 19a, numery parzyste od nr 2 do nr 46), Słoneczny Stok, Sosnowa, Św. Antoniego, Żurawiowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Stanisław Zwara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

135 (57,45%)

Michał Rożanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGORZAŁE - „NASZE SPRAWY”

100 (42,55%)

Okręg 12

część sołectwo Gołubie, tj. miejscowość: Gołubie bez ulic (od nr 1 do nr 61), Gołubie ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Dębowa, Długa, Grafitowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Kamienna, Kasztanowa, Kościelna, Krótka, Modrzewiowa, Na Wzgórzu, Objazdowa, Ogniskowa, Partyzancka, Pogodna, Poziomkowa, Prosta, Rekreacyjna, Rzemieślnicza, Sambora II (numery nieparzyste od nr 21 do końca, numery parzyste od nr 50 do końca), Sikorska, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Świerkowa, Wczasowa, Wichrowe Wzgórze, Wrzosowa, Wspólna, Zaciszna, Zakole, Zielona.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Michał Turzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

136 (60,44%)

Kamila Katarzyna Kobierowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOBIEROWSKI

89 (39,56%)

Okręg 13

sołectwo Sikorzyno, tj. miejscowości: Nowa Sikorska Huta, Sikorzyno, Stara Sikorska Huta.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Adam Hinca

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

73 (35,44%)

Emilia Barbara Banaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB

133 (64,56%)

Okręg 14

sołectwo Potuły, tj. miejscowości: Krzeszna, Potuły.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Zaborowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

0 (0,00%)

Okręg 15

sołectwo Szymbark, tj. miejscowości: Drozdowo, Kolano, Szymbark, Wieżyca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Mieczysław Wysocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

0 (0,00%)